Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,714 μέλη και 2,404,313 μηνύματα σε 74,731 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 466 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 02:57, 13-06-05:

Ανοίγω αυτό το θρεντ (το πρώτο μου) γι' αυτούς που ξενυχτάνε...

Εδώ θα ποστάρουμε μόνο από τις 02:00 ως τις 07:00 και θα λέμε τον πόνο και ότι άλλο μας καπνίσει...

Sometimes, I need sometime on my own... Sometimes, I need sometime all alone..

Έλα καλημέρες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:59, 13-06-05:

Είχα την ελπίδα οτι θα διάβαζα αλλά τελικά έλιωσα στο chat
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 03:14, 13-06-05:

δίνω ασύρματες ζεύξεις σε έντεκα ώρες (πωπω, θα λιώσω στο αμφιθέατρο...), δεν καταλαβαίνω γρι και σκέφτομαι να πάω να κάνω ένα μπάνιο (άσχετο ).

μπάι δε γουέι, το πρόσφατο madrugada είναι ωραίος δίσκος

Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,300 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:21, 14-06-05:

Πουφ! Εμπορικό Δίκαιο 3 τη νύχτα κι άγιος ο Θεος. Δίνω αύριο.....
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 02:23, 14-06-05:

Καλημέρα στην παρέα και απο μένα!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:27, 14-06-05:

Τι καλημερα βρε? Εδώ κολλάει το καληνύχτα αλλα δεν "λεει" σαν χαριετισμός
Εγώ ήρθα για να γραψω το νέο απο πάνω και τελικά κάθομαι και κάνω posts
Ελπίζω σε λίγο να καταφέρω να επιβληθώ στον εαυτό μου και να πάω για διάβασμα...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 03:01, 14-06-05:

Φυσική suckz...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:00, 15-06-05:

Είμαι η μόνη που ξενυχτάω?
Αν οχι, επαναδιατυπώνω: Είμαι η μόνη που ξενυχτάω επειδη αύριο δίνω κ*λομάθημα?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 05:34, 15-06-05:

ωραία πρόλαβα το μαγάζι ανοιχτό ....... είναι κανείς εδώ
Παράθεση

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O έγραψε: στις 00:35, 16-06-05:

Δε βλέπω κίνηση στους ξενύχτηδες...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 00:49, 16-06-05:

Εδώ είμαστε και 'μεις... καλώς όρισες..
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 01:09, 16-06-05:

ήρθα να χτυπήσω μια γρανίτα κι εγώ μιας κι από δέντρα δε σκαμπάζω μία :/.
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 01:30, 16-06-05:

Γεία σας παιδιά.... Σόρι αλλά σήμερα δε θα μπορέσω να ξενυχτήσω δυστυχώς... (καλα δεν είναι και νωρίς 2:30 βέβαια, αλλα ετσι όπως το'χουμε κάνει...)

Υπό τις νότες του Leviathan από Yngwie Johann Malmsteen την πέφτω.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 01:41, 16-06-05:

[σπασίκλας]
ʼσχετο αλλά νομίζω οτι ο τίτλος του thread θα έπρεπε να είναι "Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάει"
[/σπασίκλας]
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 02:22, 16-06-05:

Exm, lol! Όχι ρε κι έτσι δουλεύει...

Έλα καλημέρα... zzzzzzzz
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 02:32, 16-06-05:

μεγάλο ζήτημα άνοιξε τώρα ταρνί. άμα αντικαταστήσουμε το "που" με τη συνώνυμη έκφραση "ο οποίος" όντως δε στέκει, αλλά επειδής δεν είμαι και πολύ γραμματιζούμενος τύπος θα ήθελα να ακούσω γνώμες επί του θέματος .

σειρά έχουν τώρα τα έι βι ελ δέντρα για μένα, αλλά με τέτοιες σκέψεις να βασανίζουν τον εγκέφαλο μου (ο οποίος ομολογουμένως στρίβει πιο αργά ακόμα κι από έναν βρετανό που κουβαλάει το bren) δε νομιζω να καταλάβω τίποτις .

:withstupid:

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 02:36, 16-06-05:

Σβήσε το "with" απο την ταμπέλα

:**
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 03:33, 16-06-05:

έφτασεεεεεεεεεεεεεε

http://users.ntua.gr/el00161/images/emoticons/stupid.GIF αρνί :*, μη μας πάρουν και είδηση
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 28-02-08 στις 13:16. Αιτία: Αλλαγή εικόνας σε link, καθώς προερχόταν από site που ήθελε password και εμφανιζόταν σχετικό pop-up.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:19, 16-06-05:

spam in the night (Παραλαγει του Thrills in the night των KISS)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:55, 16-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
spam in the night (Παραλαγει του Thrills in the night των KISS)
το topic είναι κλείστω ξανα προσπαθήστε στις 2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΑΟΘ: Μόνος μου τις καταφέρνω; - Από angelvasil92
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-18 στις 19:39.
    • Ταξιδεύοντας μόνος - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-14 στις 13:34.
    • Friends & Lovers: Γιατί είσαι μόνος; - Από Backdrop
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-13 στις 21:40.
    • Μόνος - Από aggelos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-07 στις 15:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους