Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,819 μέλη και 2,410,347 μηνύματα σε 75,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 545 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 12:28, 04-09-06:

τι ειπες κι εσυ καλε????
αιντε μπες σε κανα μσν που μαυρα ματια εχω κανει να σε ιδω!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 12:35, 04-09-06:

Λαμβάνοντας υπʼ όψιν αποκλειστικά το κέρδος ένα sex shop καθώς λείπει από την πόλη μας – απʼ όσο ξέρω-.
Όχι από αυτά τα φτηνιάρικα καταγώγια ..κάτι μοντέρνο με class που θα λειτουργεί υπό τη μορφή ενός prive club και θα έχουν δικαίωμα να εισέρχονται μόνο τα μέλη ή φίλοι μελών.

Δεν το έχω σκεφτεί βέβαια βαθύτερα αλλά καλό μου ακούγεται.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 311 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε: στις 21:27, 04-09-06:

Ενα Πετ Σοπ θα ταιριαζε να πω αλλα ενα σκακιστικο κλαμπ ενα μικρομογαζο επισκευες κομπιουτερ ενα οπλοπωλειο ενα σκοπευτηριο ενα ιντερνετ καφε και μια σειρα επιχειρησεων τουριστικων παροχων και ιστιοπλοϊας
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 14:47, 07-09-06:

Ένα που να πουλάει χάρτες θησαυρών
Παράθεση

chemeng

Νεοφερμένος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O chemeng έγραψε: στις 14:49, 07-09-06:

Βιομηχανικό εξοπλισμό και μηχανήματα...
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:57, 07-09-06:

Ένα πλυντήριο αυτοκινήτων!
Ήταν πάντα το όνειρό μου να φοράω τζιν σορτς με λευκό T-shirt και να πλένω παρμπριζ αυτοκινήτων!
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 15:47, 07-09-06:

Ενα νετ καφε που θα διαθετει οτι πιο εξελιγμενο απο υπολογιστες(οι οποιοι θα ανανεωνονται καθε 6μηνο).θα εχει μεσα μεγαλο μπαρ με ομορφες παρουσιες στο service! και επισης θα εχει και κονσολες συνδεδεμενες με hdtv.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 15:53, 07-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Ήταν πάντα το όνειρό μου να φοράω τζιν σορτς με λευκό T-shirt και να πλένω παρμπριζ αυτοκινήτων!
μάλλον όχι μόνο το δικό σου!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 16:58, 07-09-06:

Καφε ή εστιατοριο.
Θελω να πιστευω πως ερχεται..
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 17:09, 07-09-06:

Με το καλό βρε διαβολίνα
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:17, 07-09-06:

Σ'ευχαριστω ner.. εχμ, faith.

Σορυ για το Mods
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 08:46, 08-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
είναι διάφορες οι επιλογές που έχω.....

1)
ένα μαγαζάκι που θα σερβίριζε μόνο διάφορα είδη σοκολάτας και καφέ καθώς και δικής του παραγωγής γλυκά που θα είχαν βάση τη σοκολάτα....
επιπλέον, θα είχες τη δυνατότητα, είτε να πάρεις τα γλυκάκια σου και να φύγεις είτε να το φας εκεί και να διαβάσεις κι ένα βιβλίο απ τα ράφια του σε σχέση πάντα με τη σοκολάτα
Καλά μόνο για την σοκολάτα θα είμουν εκεί! Σοκολάτα Σοκολάτα Σοκολάτα και πάλι Σοκολάτα. Και αν σας το είπα δεν πειράζει το ξαναλέω
Σοκολάτα Σοκολάτα Σοκολάτα! Πολύ Σοκολάτα λίγη σοκολάτα, ζεστή σοκολάτα κρύα σοκολάτα! Αλλά να έχει σοκολάτα! Και όποια τολμήσει να βάλει και καφέ θα .....
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 16:51, 10-09-06:

Χμμμμμμμμμμμ....
Μαγαζί με γυναικεία παπούτσια!!!! Αυτό συζητούσα και με μια φίλη μου εχθές!!!! Έχω τρέλα και αδυναμία στα παπούτσια!!!!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:01, 18-09-06:

videoclub!!!!!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 20:39, 18-09-06:

Φουρνο!!! Λατρευω τη μυρωδια του ψωμιου! Ο μπαμπας μου ειχε παντα ονειρο να ανοιξει φουρνο σε συνδυασμο με καφε-βιβλιοθηκη, το οποιο με ενθουσιαζει σαν ιδεα!
Και το μαγαζι με παπουτσια που διαβασα πιο πριν δεν μου κακοπεφτει και, τωρα που το σκεφτομαι, θα εχει και λιγοτερες επιδρασεις στη σιλουετα....
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:54, 18-09-06:

Κάτι τύπου μεζεδοπωλείο. Να φτιάχνω διάφορα μεζεδάκια αλλά και λιχουδιές και να περιποιούμαι τους πελάτες μου! Είναι μαγαζί που θέλει μεράκι και είναι κάτι που θα με γέμιζε πολύ!
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 13:19, 19-09-06:

φωτογραφιδάδικο, κομπιουτεράδικο, cdαδικο (ενοείτε rock-metal!) ή video club.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 14:50, 19-09-06:

Μαγαζι με παπουτσια, τσαντες και ζωνες. ΑΑΑ !
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 15:29, 19-09-06:

αυτες τις μερες μαλλον τυπογραφειο θα θελα να χα! ξερετε, αυτα που φτιαχνουν και ...ΣΦΡΑΓΙΔΕΣ!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 15:03, 20-09-06:

Ένα μαγαζί με πολυεθνική κουζίνα αλλά σε νεανικό στυλάκι ή

βιβλιοπωλείο ή

μπαράκι στην Ίο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, RockGeek

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους