Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,654 εγγεγραμμένα μέλη και 3,079,272 μηνύματα σε 94,978 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 1356 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:19, 15-10-06:

Βασικα ειχε κανει μια μελετη ο πατερας μου πριν κανα δυο χρονια για μια επειχιριση που θα μου αρεσε πολυ να την εχω, αλλα τελικα δεν εγινε τπτ καθος δεν μπορεσε να βγαλει αδειες. Απο κερη αλλο τπτ, πως να σας πω τι δουλεια ειναι ομως χωρις να με βρισετε ολοι μαζι.... Παντος εχει να κανει με αυτο που θελει και ο Hunter

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 21:28, 15-10-06:

ελα πεσ κρονοσ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:32, 15-10-06:

Θα σε προσδιωρισω καπος καλα μια και εισαι και Ροδιτισα
Ισως να εχεις προσεξει ενα παλιο ξενοδοχειο το οπιο δεν λειτουγει πια και θελει και ενα γερο φρεσκαρισμα στην παραλια με τα γερα κυματα, λιγο πριν το ενυδριο. Ε λοιπον αυτο το ξενοδοχειο εχει 60 δωματια. Αν τα 30 απο αυτα μεινουν δωματια και τα αλλα 30 γινουν μπαρ, στριπτιτζαδικο, σαουνα κλπ και διαθετει και 40 κοπελες το μαγαζι ετοιμες για ολα... Αλλα απαγορευετε να ανοιξει αντρας τετια επειχιρισει.. (και γενικοτερα τετιου μεγεθους αλλα με γνωριμιες και λαδακι παρακαμπτωνται αυτα...)

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:38, 15-10-06:

αν την ανοιξει δλδ γυναικα επιτρέπεται?
αν ναι, πες του μπαμπα σου να μου τη γράψει στο όνομα μου....δεν έχω προβλημα

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:40, 15-10-06:

Αν ητανε απλα για το ονομα το θεμα υπαρχουν αρκετα ονοματα τριγιρο. Απαγορευετε να ανοιξει να επιχειριση τετιου ειδους που να απασχολει πανω απο 4 η 5 αν θυμαμε καλα κοπελες, οποτε οπως καταλαβενεις δεν συμφερει...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:41, 15-10-06:

κι αν ανοίξουν 5 επιχειρήσεις από 5 κοπέλες η κάθε μια οι οποιες θα συστεγάζονται?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:43, 15-10-06:

Αυτο δεν ξερω κατα ποσο γινετε αλλα που θα τις βρουμε 5 κοπελες; Μια η θεια μου, μια η γιαγια μου (που την βαζουμε 70 τοσο χρωνων γυναικα...) μια εσυ... Μας λειπουν ακομα κοπελες...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:45, 15-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αυτο δεν ξερω κατα ποσο γινετε αλλα που θα τις βρουμε 5 κοπελες; Μια η θεια μου, μια η γιαγια μου (που την βαζουμε 70 τοσο χρωνων γυναικα...) μια εσυ... Μας λειπουν ακομα κοπελες...

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 14:36, 16-10-06:

Η ιδέα δεν είναι πρωτότυπη είναι όμως κάτι που θα με ευχαριστούσε.
Θα ήταν ένας συνδυασμός βιβλιοπωλείου-καφέ, ένα μέρος όπου θα μπορούσες με τις ώρες να ψάξεις για το βιβλίο που σε ενδιαφέρει κι αν δεν ήθελες να το αγοράσεις θα μπορούσες να το νοικιάσεις και να το διαβάσεις εκεί.
Επίσης θα είχε επιτραπέζια αλλά και ίντερνετ, μεγάλη ποικιλία σε καφέ και ροφήματα σοκολάτας και όλα αυτά σε ένα ζεστό παρείστικο σκηνικό με καναπέδες και πολυθρόνες(κάτι σαν το σέντραλ καφέ στα Φιλαρακια).
Βασικά θα ήταν ένας συνδυασμός βιβλιοπωλείο,δανειστικής βιβλιοθήκης,νετ καφέ σε πιο κοζι ατμόσφαιρα.
Μάλλον άπατο θα πήγαινε........

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 14:39, 16-10-06:

Βλέπω το έχεις πιάσει το νόημα. Μην ξεχάσεις να έχεις και γραμματέα!

Αρχική Δημοσίευση από smart
Φαντάζομαι πως έχεις δεί τη ταινία chocolat ...Μήπως φαντάζεσαι κατι τέτοιο?Μία σοκολατέρια σαν αυτη πο έχει στη ταινία?
Ένα τέτοιο χαλαρά σε μια πιο σύγχρονη version με ασύρματο ιντερνετ μέσα και ως δια μαγεία να μην παχαίνουν. Αν και θα ήθελα να είμαι απλά ιδιοκτήτης.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 21:06, 16-10-06:

Τελικά θα ανοίξει κανεις να έρθουμε με την dooo για τις λεπτομέριες ???

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 21:28, 16-10-06:

θα εχω δυο γραματεες.την προσωπικη με την οποια θα εχουμε πιο πολυ οικιοτητα και μια αλλη για να κανει και καμια δουλεια

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:19, 17-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Ένα τέτοιο χαλαρά σε μια πιο σύγχρονη version με ασύρματο ιντερνετ μέσα και ως δια μαγεία να μην παχαίνουν. Αν και θα ήθελα να είμαι απλά ιδιοκτήτης.
Οκ, καντο αυτο και θα με εχεις μονιμο πελατη.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 10:09, 17-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Οκ, καντο αυτο και θα με εχεις μονιμο πελατη.
Κερασμένα όλα. Αν δεν έχει χρεωκοπήσει από μένα το μαγαζί δηλαδή.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 08:33, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Θα σε προσδιωρισω καπος καλα μια και εισαι και Ροδιτισα
Ισως να εχεις προσεξει ενα παλιο ξενοδοχειο το οπιο δεν λειτουγει πια και θελει και ενα γερο φρεσκαρισμα στην παραλια με τα γερα κυματα, λιγο πριν το ενυδριο. Ε λοιπον αυτο το ξενοδοχειο εχει 60 δωματια. Αν τα 30 απο αυτα μεινουν δωματια και τα αλλα 30 γινουν μπαρ, στριπτιτζαδικο, σαουνα κλπ και διαθετει και 40 κοπελες το μαγαζι ετοιμες για ολα... Αλλα απαγορευετε να ανοιξει αντρας τετια επειχιρισει.. (και γενικοτερα τετιου μεγεθους αλλα με γνωριμιες και λαδακι παρακαμπτωνται αυτα...)

μικρουλι...ολα στον πατερα σου...!!!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 09:17, 20-10-06:

Εκτός από το πλυντήριο αυτοκινήτων θα ήθελα να είχα μια μικρή γραφική πανσιον σε κάποιο χωριουδάκι του Πηλίου, της Αρκαδίας κ.λ.π. Χωμένο μες στο δάσος, με παλιά έπιπλα της γιαγιάς, με ζεστά υφάσματα, τζάκι στα υπνοδωμάτια, λιχουδιές και γενικά μια πολύ χοχούλικη κατάσταση.

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 10:30, 20-10-06:

λοιπόν εμένα θα μου άρεσε βιβντεοκλαμπ και petshop(αυτό θα το κάνω στο μέλλον με το αγόρι μου )

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 10:53, 20-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από roumana

μικρουλι...ολα στον πατερα σου...!!!
Πες του τα να χαρει που ο γιος ου εχει επειχηριματικο μυαλο σαν τον πατερα του

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 13:34, 20-10-06:

Θα φας ξυλο απο μενα...το ξερω.... Δεν θα σε πετυχω πουθενα? αχ...να... ετσι θα σε κανω....

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 17:30, 24-10-06:

Θα μου άρεσε να ανοίξω ένα club καλοκαιρινό, δίπλα στη θάλασσα όχι μόνο με πρόσβαση στην παραλία αλλά και με ξύλινη εξέδρα για χορό πάνω στην θάλασσα . Με ευγενικό προσωπικό, καλή μουσική και πολύυυυ κόσμο . Α ναι, και φυσικά να το διακοσμήσω όπως θέλω εγώ .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 17:38, 24-10-06:

πολλες ιδεες........
1. κρεπερι σε καλο κεντρικο δρομο.....
2. καφε που θα σερβιρει διαφορα ειδη σοκολατας ,φοντι γλυκα.
3. τεχ-μεχ εστ/ο γιατι λατρευω την μεξικανικη κουζινα!

μηπως εχω το μυαλο μου συνεχεια στο φαι???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 08:23, 25-10-06:

Ένα μαγαζί που οι θαμώνες να διαλέγουν αν θα φάνε ψωμί με μερέντα ή νουτέλλα. Και να ψηφίζουν. Προεραιτικα και με αραβική πίτα.

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 16:49, 05-03-07:

Συγκεκριμένα θα ήθελα να έχω ένα κατάστημα ΤΙΜ!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 16:52, 05-03-07:

Φούρνο σε Γαλλική επαρχιακή πόλη. Τα μεσημέρια θα έβγαζα κρασάκι και τυριά για τους φίλους και θα χαλαρώναμε παίζοντας κανένα ταβλάκι ή κάτι αντοίστοιχο!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 16:58, 05-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
Συγκεκριμένα θα ήθελα να έχω ένα κατάστημα ΤΙΜ!
Ρωτα αυτους που ΕΙΧΑΝ και γρηγορα θα αλλαξεις γνωμη

Εγω θα ανοιγα ενα High Class καταστημα για αντρες - οποιος καταλαβε καταλαβε

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 17:01, 05-03-07:

... και προσωπικό ΜΟΝΟ γυναίκες... σωστα?

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,062 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 17:03, 05-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
... και προσωπικό ΜΟΝΟ γυναίκες... σωστα?
και βεβαια, αλλα θα υπαρχει και προσωπικο και για τυχον γυναικες που θα επισκευτουν το καταστημα

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:53, 05-03-07:

Έχω όνειρο για ένα κλάμπ που δεν υπάρχει πουθενά, δική μου ιδέα άλλα θέλει πολλά λευτά (δεν λέω την ιδέα) πάρα πολλά λευτά αλλα θα έπιανε πολλύ καλά αν άνοιγε αλλιώς ένα στριπτιτζάδικο

Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη rudess f
H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε στις 17:58, 05-03-07:

Ένα μαγαζί με αντίκες.. παλιά βιβλία.. παλιά αντικείμενα.. γενικά να μπαίνεις μεσα και να νιώθεςι ότι αλλάζεις εποχή..

Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Affliction
Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 02:22, 09-07-08:

Κάτι σχετικό με φαγητό ή βιβλία. Είμαι μεταξύ T.G.I. Friday's και Jemma/Solaris.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 08:18, 09-07-08:

Μπυραρία/Liveάδικο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ale3andros

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ale3andros
Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O ale3andros έγραψε στις 09:28, 09-07-08:

Αγαπώ υπερβολικά τα φυτά και τα λουλούδια. Θα μου άρεσε πολύ να είχα ένα κατάστημα με φυτά και να ασχολούμε όλη μέρα με αυτά, να τα χαζεύω, να βλέπω την πρόοδο τους (...αχ όχι όμως να τα πουλάω, αλλά τι να κάνω άμα ήθελα και να ζω από αυτό αναγκαστικά )

Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη FaniFox
H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε στις 11:22, 09-07-08:

Εγώ θέλω να ανοίξω έναν πολυχώρο.
Live σκηνή πρωί/βράδυ, παρουσιάσεις νέων συγκροτημάτων αλλά και συνεντεύξεις παλαιών, καφετέρια, μπαράκι, δισκάδικο και ραδιοφωνικός σταθμός που να μεταδίδει ζωντανά τα happenings καθώς και καλή μουσική και μόνο χιουμοριστικές διαφημίσεις!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wagneriandandy (Λευτέρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wagneriandandy
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O wagneriandandy έγραψε στις 11:39, 09-07-08:

Θα ηθελα να ειχα μαγαζι δοκιμης ηλεκτρονικων παιχνιδιων. Θα μου φερνουν τα παιχνιδια τους και θα τους λεω αν δουλευουν η πως να περασουν δυσκολες πιστες κτλ. Επισης να εμπορευομαι παιχνιδια και ολα τα συναφη σ αυτο το χωρο.

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 13:09, 11-07-08:

Πάντα ήθελα να έχω ένα βιβλιοπωλείο, αλλά όχι ένα απλό βιβλιοπωλείο. Με καφετέρια- αναγωστήριο στο υπόγειο. Και με ένα δωμάτιο για αστροπαρατήρηση στον πρώτο όροφο και έναν χώρο για εκθέσεις νέων καλλιτεχνών. Εννοείται λάιβ μουσική δυο φορές το μήνα...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vendetta
Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε στις 13:27, 11-07-08:

Ένα εστιατόριο...Με παραδοσιακές ελληνικές γεύσεις και μερικές ολίγον εναλλακτικές...Ένα παλιό αρχοντικό με θέα στη θάλασσα...

Ίσως κι ένα ταξιδιωτικό πρακτορείο...Απ'αυτά που διοργανώνουν ψαγμένες εκδρομές...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vendetta : 11-07-08 στις 19:33. Αιτία: Προσθήκη...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,646 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:17, 11-07-08:

Casino και στριπτιτζάδικο, δίπλα δίπλα.

Σίγουρα λεφτά λέμε!

Παράθεση

androuts (Andreas)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη androuts
Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O androuts έχει σαν username το androuts έγραψε στις 22:57, 24-07-08:

Μια εταιρία τηλεπικοινωνιών!

Με VoIP,σταθερή τηλεφωνια κλπ. Φυσικά να παρέχει και λύσεις τηλεφωνικών κέντρων για πώληση!

Έχω πάθος με τις τηλ/νιες.

Αλλιώς ένα βιβλιοπωλείο ή ένα σουπερμάρκετ.

Και ..Ένα φαρμακείο μόνο και μόνο γιατί από μικρός μου άρεσαν τα αμέτρητα συρταράκια με τα φάρμακα κλπ

Παράθεση

androuts (Andreas)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη androuts
Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O androuts έχει σαν username το androuts έγραψε στις 22:58, 24-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Πάντα ήθελα να έχω ένα βιβλιοπωλείο, αλλά όχι ένα απλό βιβλιοπωλείο. Με καφετέρια- αναγωστήριο στο υπόγειο. Και με ένα δωμάτιο για αστροπαρατήρηση στον πρώτο όροφο και έναν χώρο για εκθέσεις νέων καλλιτεχνών. Εννοείται λάιβ μουσική δυο φορές το μήνα...
Γιατί δεν λες ότι ήθελες ένα Public ?

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 00:48, 25-07-08:

Ένα βινυλάδικο....μικρό, υπόγειο, γούτσου-γούτσου
να έχει πολλούς δίσκους και αφίσες και να έρθουν στα εγγαίνια οι tool και...τίποτα άλλο, δεν ζητάω πολλά εγώ!!

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 00:49, 25-07-08:

Το Drumstore :p

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,473 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 00:51, 25-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
βιβλιοπωλείο οπως+δήποτε!!!! αλλα προσεγμένο, οχι κανενα της πλακας!!!

+1!!!!!!! Βεβαια δν θα με χαλαγε να φτιαξω και ενα φαρμακειο....

Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorelai
H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε στις 13:08, 25-07-08:

Βιβλιοπωλειο, net cafe, comics-φιγουρες, pc games χD

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 13:54, 25-07-08:

Γκαλερί με σουρεαλιστική θεματολογία ή αντίκες. Αντιφατικά γούστα. Θα άνοιγα επίσης ευχαρίστως ένα μικρό μαγαζάκι με είδη από την Αφρική ή από τις χώρες της Ανατολής ή κάτι με bizzare αντικείμενα, όπως dreamcatcher. Φυσικά και βιβλιοπωλείο.

Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 14:11, 25-07-08:

Mαγαζί με διακοσμητικά (χειροποίητα και μη -αχ αυτά τα μαγαζάκια στη Σύρο πως τα λατρεύω) ή rock-cafe και το βράδυ live (δίπλα στη θάλασσα αν γίνεται)

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,603 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 14:32, 25-07-08:

Ant Book Accesories Store, άνετα.

Θεματολογία:
  • Η ιστορία των μυρμηγκιών - αστροναυτών.
  • Τα Μυρμήγκια κατάσκοποι ή ανιχνευτές.
  • Οι ορατοί βιότοποι των μυρμηγκιών (Antquarium).
  • Ant Tunnels. A world of admiration.
  • Μυρμήγκια και ΅μικροβαρύτητα΅. NASA uses ants for new technologies.
  • Ελέφαντας vs. Μυρμήγκι. Φιλοσοφική προσέγγιση διακρίσεων λόγω size.
  • Το πρώτο ρολόϊ τοίχου με μυρμήγκι αντί κούκου. Σύνδεση της έννοιας του χρόνου με τα μυρμήγκια.
  • Χρησιμοποιώντας μυρμήγκια και άλλα κοινωνικά έντομα σαν μοντέλα.
  • Απόσταξη μυρμηγκιών για θεραπεία κατά του καρκίνου του παγκρέατος.
  • Μυρμήγκια επιτίθενται σε αράχνη που έπλεκε αμέριμνη.
  • Μυρμήγκια στην κουζίνα. Οδηγός αποφυγής κινδύνων για το δωμάτιο με τη μεγαλύτερη επισκεψιμότητα από ανθρώπους.
  • Οι καβάντζες, τα Μυρμήγκια και το αετόπουλο (για κάτω των 8 ετών)
  • Τα μυρμήγκια δεν είναι υποχρεωμένα να πληρώνουν διόδια.
  • Τα μυρμήγκια κάνουν την πάπια. Από τον νομπελίστα Γιώργο Μυρμηγκοφάγο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη invalid
H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε στις 14:36, 25-07-08:

.... o Xριστός κι η Παναγία

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 20:11, 25-07-08:

Ένα Ιταλικό εστιατόριο...

Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_s
H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε στις 20:20, 25-07-08:

Πολυ θα μου αρεσε ενα cosy μικρο καφε..Προσεγμενο, καθαρο, φιλικο, παρεϊστικο.... Με ανετους, μεγαλους καναπεδες και τεραστιες κουπες για ζεστη σοκολατα και καπουτσινο!
Και το βιβλιοπωλειο ομως θα ηταν μια πολυ καλη επιλογη καθως εχω μεγαλη αγαπη στα βιβλια....

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 21:06, 25-07-08:

Σαν πρώτη επιλογή ένα liveάδικο ή ένα cafe. Αλλά θα μου άρεσε και ένα φροντιστήριο (και αυτό για μαγαζί πιάνεται).

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους