Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,709 μέλη και 2,404,096 μηνύματα σε 74,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες (και ποιες) ξένες γλώσσες μιλάτε;

Ποιες ξένες γλώσσες μιλάτε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 224)
Αγγλικά
212
94,64%
Γαλλικά
91
40,63%
Γερμανικά
72
32,14%
Ιταλικά
36
16,07%
Ισπανικά
31
13,84%
Άλλο
38
16,96%

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 14:24, 29-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Αγγλικά δεν μου αρέσουν καθόλου οι ξένες γλώσσες
+1
Και λιγα γαλλικα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:25, 29-07-06:

έλα να κάνουμε ομάδα αντιξενογλωσσικών
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 12:22, 31-07-06:

Αγγλικά μιλαώ πολύ καλά, σε 5 μέρες θα μάθω και αν πήρα το Profficiency (Cambridge παρακαλώ).Γερμανικά μιλάω επίσης αλλά σε μέτριο επίπεδο θα έλεγα. Τον Όκτωβριο θα δώσω για Zertifikat..,
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikolas17 : 31-07-06 στις 12:57.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:56, 31-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Αγγλικά μιλαώ πολύ καλά, σε 5 μέρες θα μάθω και αν πήρα το Profficiency (Cambridge παρακαλώ).Γερμανικά μιλάω επίσης αλλά σε μέτριο επίπεδο θα έλεγα. Τον Όκτωμβριο θα δώσω για Zertifikat..,
Schatz, du solltest dich vielleicht erinnern, dass es OktoVrios ist, ohne m...
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 12:58, 31-07-06:

Danke, Ich habe das geandert jetzt
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:06, 31-07-06:

...und viel Erfolg, bei deinen Pruefungen!!!
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε: στις 13:13, 31-07-06:

Γίδι μήπως να κανονίσουμε να μου κάνεις μερικά μαθήματα Γερμανικών τώρα το καλοκαιράκι? Danke πάντως!
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 22:55, 13-08-07:

Αγγλικά (όχι και πολύ καλά) και λίγα Ρώσικα....
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 11:23, 14-08-07:

Αγγλικά φέτος πήρα το Proficiency()και γερμανικά ό,τι κάνουμε στο σχολείο
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 22:30, 14-08-07:

Αγγλικά και Γαλλικά
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 22:39, 14-08-07:

Mιλάω πέντε
Αγγλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά και Ελληνικά

Μου αρέσουν πολύ οι ξένες γλώσσες
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 07:40, 17-08-07:

Αγγλικά πολύ καλά, ιταλικά μέτρια, πολύ λίγα αραβικά. Μου αρέσουν οι ξένες γλώσσες αλλά δεν έχω καθόλου ταλέντο στην εκμάθησή τους!
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 07:53, 17-08-07:

Μιλάω Αγγλικά, Γαλλικά πολύ καλά και Γερμανικά μέτρια. Μικρή είχα έφεση στις ξένες γλώσσες η οποία μάλλον πλέον δεν υπάρχει μετά το κάψιμο μου από τις πολλές ώρες μπροστά από το PC !
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 16:10, 17-08-07:

Kουτσαβίτικα και Ξωβρυσιώτικα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 17:45, 17-08-07:

Αγγλικά (Proficiency) και Γερμανικά (Grundstuffe). Γαλλικά έκανα στο σχολείο αλλά δεν τα επέλεξα γιατί δεν ξέρω. Πλέον θα δώσω στον εαυτό μου μια ευκαιρία να μάθει Ισπανικά αυτό τον χρόνο γιατί ίιιιιιισως κοιτάξω για μεταπτυχιακά και Ισπανία (εκτός των άλλων), αλλά μ'αρέσουν αρκετά και τα βρίσκω πιο χρήσιμα πλέον.
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 19:39, 17-08-07:

Αγγλικά άριστα θα έλεγα έχω πάρει και το προφισιενσι
Γερμανικά σε επίπεδο Τσερτιφικάτ αλλα έχω καιρό να τα εξασκήσω και τα έχω πσιλοξεχάσει
Γαλλικά 3 χρόνια στη σχολή δεν έμαθα σχεδόν τίποτα (απορώ και πως τα πέρασα), ή πιο μεγάλη πρόταση που μπορώ να πω έιναι αυτή που λέει όλος ο κόσμος: Βουλεβου... κλπ κλπ
Δεν ξέρω αν πιάνεται αλλά μιλάω και καλύμνικα και κάτι λιγο από αρχαγγελίτικα αλλά μάλλον αυτά δεν πιάνουν
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 23:14, 17-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από OxynteS
Δεν ξέρω αν πιάνεται αλλά μιλάω και καλύμνικα και κάτι λιγο από αρχαγγελίτικα αλλά μάλλον αυτά δεν πιάνουν
αρχαγγελίτικα..?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 17-08-07 στις 23:15. Αιτία: Διόρθωση quote tag. :)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 04:14, 18-08-07:

Αρχαγκελος ειναι ενα χωριο της ροδου, και τα αρχαγκελιτικα ειναι η διαλεκτος που μιλανε. Πιστεψε με, αν τους ακουσεις δεν θα καταλαβεις λεξη.....
Εγω παντος κατι εχω με τις διλεκτους... απο οπιοδηποτε χωριο της Ροδου, χαλκιτικα, συμιακα, κριτικα, βλαχικα, σαλλονικια... οτι γουσταρετε σας μιλαω... μονο τα σαμιωτικα δεν μπορω με την καμια, ουτε να τα καταλαβω ουτε να τα μιλισω
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 09:32, 19-08-07:

Αγγλικά και αυτά όχι και πολύ καλά, καθώς πάνε χρόνια από τότε που τα μάθαινα και έκτοτε σπανίως τα χρησιμοποιούσα!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 09:37, 19-08-07:

αγγλικα(αρκετα καλα)ολλανδικα(πολυ καλα) γερμανικα-ιταλικα(ισα-ισα για μια μικρη κουβεντουλα με τους πελατες)εχω κανει 3 μηνα σεμιναρια...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους