Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,627 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 529 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια απόφαση πήρατε σήμερα;

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 10:19, 15-04-07:

σήμερα θα τ'ακούσει ο μ@λ@κ@ς που ανακατεύεται στη ζωή μου!
σήμερα θα κλείσω οριστικά το θέμα με τις αιτήσεις!
σήμερα είναι η πρώτη μέρα της υπόλοιπης ζωής μου!

ουφ πολλές αποφάσεις, κουράστηκα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 18:24, 15-04-07:

Να αλλάξω ωράρια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε: στις 23:32, 15-04-07:

Να ασχοληθώ με όσους με εκτιμάναι
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 15:05, 16-04-07:

τελικά δεν τις πετυχαίνω όλες τις αποφάσεις!

πάμε πάλι!
χτες δεν τ'ακουσε ο τύπος που μου την έχει σπάσει γιατί πολύ απλά τον είδα κ συνηδειτοποιησα ότι βαριόμουν να μιλήσω. αύριο μάλλον που θα τον πετύχω. για την ώρα η απόφαση είναι μάθημα κ πάλι μάθημα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη travel_lover : 17-04-07 στις 00:00. Αιτία: λαθάκι!
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 18:50, 16-04-07:

αποφασισα να τα κανω ολα ΩΠΑ!!!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 19:45, 16-04-07:

Να πέσω για ύπνο αμέσως μόλις φάω και να μη βγω καθόλου (πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό).
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 00:01, 17-04-07:

να μην φάω βραδυνό!
Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε: στις 02:14, 17-04-07:

Να βλέπω μπροστά.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:08, 17-04-07:

Σήμερα αποφάσισα:
να…
να…
...χμ...
...αποφάσισα τι θα μαγειρέψω...
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 10:10, 17-04-07:

Αποφάσισα να σταματήσω να το κάνω αυτό σε μας...
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 10:21, 17-04-07:

να σταματήσω τις βλακείες που ετρωγα λόγω εορτών
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 10:39, 17-04-07:

Να κόψω το τσιγάρο

.......σε 2-3 χρόνια

(πέρα από τη πλάκα, πρέπει να το κόψω το άτιμο)
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:41, 17-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Να κόψω το τσιγάρο
.......σε 2-3 χρόνια

(πέρα από τη πλάκα, πρέπει να το κόψω το άτιμο)
Αν θες βοήθεια, σφύρα!
Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O kazmir84 έγραψε: στις 10:32, 18-04-07:

Να αποχαιρετίσω...
Να ταξιδέψω...
Να προχωρήσω...
Να μην ξανανοσταλγήσω...
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 10:33, 18-04-07:

Να γίνω ο μεγαλύτερος Ninja στη γη. χα!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:38, 18-04-07:

Να βγάλω επιτέλους το δίπλωμα που τόσο θέλω εδώ και 4 χρόνια, θα πάω σε δάσκαλο το βράδυ και θα το βγάλω(αν το ξαναφύσω κράξτε με, ρομπιάστε με, συνέχεια το άμελώ )
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover έγραψε: στις 00:58, 19-04-07:

τα 2 επόμενα ταξίδια μου: λίβανο κ αμερική το καλοκαίρι
Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O kazmir84 έγραψε: στις 19:00, 20-04-07:

Να μην απασχολώ το μυαλό μου με ανοησίες.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:12, 21-04-07:

Να φτιάξω τις ντουλάπες
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 10:26, 21-04-07:

Να πάω προπόνηση και μετά για μπάσκετ με τους φίλους μου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους