Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,220 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 597 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αισθάνεστε;

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:41, 22-02-06:

Ευχαριστώωωω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:51, 22-02-06:

Σκ@τ@ θέλω ύπνο και άδεια!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:02, 22-02-06:

Αχ παππούλη μου πότε θα έρθει αυτή η μέρα που θα χαλαρώσεις πάλι
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:05, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Αχ παππούλη μου πότε θα έρθει αυτή η μέρα που θα χαλαρώσεις πάλι
Αστα μετά το Πάσχα το βλέπω!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:07, 22-02-06:

Ε εντάξει λιγες μέρες σου έμειναν
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:49, 22-02-06:

Κουράστηκααααααααααααα
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:54, 23-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Σκ@τ@ θέλω ύπνο και άδεια!
κι εγω αυτο ακριβως θελω...
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:40, 23-02-06:

Θα ήθελα να μπορούσα να πατήσω ένα κουμπί και να εξαφανιστώ απ'όλους και απ'όλα......Γίνεται?
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:49, 23-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Θα ήθελα να μπορούσα να πατήσω ένα κουμπί και να εξαφανιστώ απ'όλους και απ'όλα......Γίνεται?
Eυτυχως ΔΕΝ υπαρχει, γιατι σε πολλους θα τους ελειπες αφανταστα!

Εγω παλι σημερα ξυπνησα ψιλο αστα να πανε...παλι καλα που εχω και τον γατο μου και τον χαιδευα και ηρεμησα λιγο...μαζι με τις 3 κουπες καφε!!!
Τουρκικος καφες σε κουπα για γαλλικο!
ΟΕΟ!!!
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 14:19, 23-02-06:

αισθάνομαι ******ς
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:36, 23-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Eυτυχως ΔΕΝ υπαρχει, γιατι σε πολλους θα τους ελειπες αφανταστα!
Δεν είμαι και πολύ σίγουρη γι'αυτό........
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 14:37, 23-02-06:

Κριμα τοτε που δεν εισαι σιγουρη.....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:16, 23-02-06:

Βαρεμάρα
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 15:18, 23-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Δεν είμαι και πολύ σίγουρη γι'αυτό........
Δε θέλω ηττοπάθειες και απαισιοδοξίες.
Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε: στις 17:49, 23-02-06:

μεθυσμένη,κομματια... βγηκα για κατι δουλειές αλλά είχα ξεχάσει ότι σήμερα είναι τσικνοπέμπτη...
παντού κοψίδια κ ξύδια,πολλά ξύδια....
ε,κ δεν μπόρεσα να τους προσβάλλω τους ανθρώπους μέρα που είναι...
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 00:19, 24-02-06:

Αύριο γράφω Αυτό τα λέει όλα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,860 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:34, 24-02-06:

Πονάει το στομάχι μου από το άγχος και λιώνω από έρωτα
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 02:25, 24-02-06:

Υπέροχα..!Μόλις γύρισα απ'το κλασικό γλέντι της τσικνοπέμπτης,όπου πέρασα τέλεια με υπέροχη παρέα..!!!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 03:20, 24-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
Υπέροχα..!Μόλις γύρισα απ'το κλασικό γλέντι της τσικνοπέμπτης,όπου πέρασα τέλεια με υπέροχη παρέα..!!!

Κάπως έτσι κι εγώ...
μόνο που το γλέντι είχε κάποια απροοπτα...
... ο φούρνος ήταν μικρός και παρόλες τις προσπάθειές μου() δεν υπήρχε περίπτωση να ήταν όλα τα κρέατα έτοιμα στην ώρα τους!!!! Πάντως οι περισσότεροι πέρασαν καλά!!!
Κατά τα άλλα όλα χάλια!!!
(σιγά που με πιστέψατε... παρόλα αυτά λέω αλήθεια!!!)
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:03, 24-02-06:

@γιος

=====
νυστάζωωω...(δεν έλεγε να κάνω μπάνιο πριν το τσικνισμα, και το άφησα για μετά μπας και ξεμεθύσω)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους