Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,226 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 376 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αισθάνεστε;

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:43, 19-02-06:

Εδώ μπορείτε να γράψετε κάθε στιγμή της ημέρας πως αισθάνεστε.

Εγώ αυτή τη στιγμη νιώθω μοναξιά
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 20:29, 19-02-06:

Αισθάνομαι τόσο πολύ κουρασμένη... και σκέφτομαι τι έχω να κάνω και κουράζομαι περισσότερο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,299 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:43, 19-02-06:

Έχω νεύρα γιατί διαβάζω σε πιο αργό ρυθμό απ' οτι προγραμμάτισα......
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 21:06, 19-02-06:

Έχω πιο πολλά νεύρα από το Valder γιατί η απεργία των λιμενικών συνεχίζεται μέχρι και την Τετάρτη και δεν μπορώ να ανέβω Αθήνα
Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε: στις 21:23, 19-02-06:

Εγώ ,παιδιά,είμαι σούπερ! πίνω καφεδάρα,ακούω μουσικούλα,ασχολουμαι με το σκυλί μου,που και που βάζω κανένα ξύλο στη φωτιά...
παρόλα αυτά,στέλνω την συμπαράσταση μου σε όσους διαβάζουν,τα περαστικά μου σε όσους δουλεύουν αυριο και ένα χαμόγελο σε όλους!
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 21:37, 19-02-06:

Αισθάνομαι ένα φούσκωμα στο στομάχι! Από άυριο ΔΙΑΙΤΑ!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 10:41, 20-02-06:

σήμερα αισθανομαι ΤΕΛΕΙΑ και ευχομαι να μη μου το χαλασει κανεις.....
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:47, 20-02-06:

Αισθάνομαι μια ΑΝΗΣΥΧΙΑ γιατί δεν μπορώ να τσεκάρω αν έχω ξεχάσει το κινητό στο σπίτι ή αν το παράτησα πουθενά αλλού.....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:59, 20-02-06:

Εγώ παράξενα, απο την μια μελαγχολία απο την άλλη νεύρα. τώρα τον λόγο δεν τον γνωρίζω
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 12:26, 20-02-06:

Αισθάνομαι ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ Κοιμήθηκα μέχρι τις 11:30 το πρωι
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:33, 20-02-06:

Εγω γενικά αισθάνομαι μια πίεση και λίγα νεύρα! Να βρίσω?
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 12:35, 20-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Εγω γενικά αισθάνομαι μια πίεση και λίγα νεύρα! Να βρίσω?
Ελεύθερα! Αστεράκια θα μπουν ούτως ή άλλως!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:42, 20-02-06:

Πολύ καλα
έρχεται το αγόρι μου
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:59, 20-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Πολύ καλα
έρχεται το αγόρι μου

Χμμμμ πολλές επαφές έχετε εσείς οι δύο τώρα τελευταία!!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:03, 20-02-06:

ποιοι???

εγώ και το αγόρι μου??
πάντα είχαμε
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bunny217 : 20-02-06 στις 15:08.
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 16:20, 20-02-06:

εγώ αισθάνομαι λιγάκι κουρασμένη,γιατί είμαι με 3ώρες ύπνο,έδινα μάθημα στις 09:00,είχα διάφορες ψιλοδουλείτσες,κι απ'το πρωί τώρα κατάφερα να κάτσω επιτέλους λιγάκι... ήρθα με την μία όμως στο στέκι και τώρα λέω να παίξω κανα παιχνιδάκι..!!
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 21:10, 20-02-06:

αισθανομαι οτι μολις ξεπερασα την καθημερινη καταθλιψη. ε, ολο και καποιος πρεπει να παθαινει........
αλλα τωρα ειμαι καλα, λιγο ψυχικα ψοφια γιατι η καταθλιψη κουραζει.......
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:45, 20-02-06:

κυρίως ξαλαφρωμένη (μπαίνουν σε σειρά κάποιες δουλειές που είχα με πολύ τρέξιμο αλλά και αρκετά κουρασμένη(δεδομένου ότι η ώρα είναι 11 παρά τέταρτο και μπήκα σπίτι πριν ένα τέταρτο (από το πρωί που έφυγα για δουλειά...)!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 09:38, 21-02-06:

Νυσταγμένη... δεν κοιμήθηκα καθόλου
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:03, 21-02-06:

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΗ........Είχα μια κουβέντα εχθές και έχω μπει σε πολύ βαθιές σκέψεις......
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους