Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,457 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,594 μηνύματα σε 92,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 450 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ύψος έχετε;

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 18:57, 26-06-13:

1.59* ψήλωσα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 19:31, 26-06-13:

1,80 Είχα να πάρω πόντο πάνω από ενάμιση χρόνο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Annoulini94

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Annoulini94
H Annoulini94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Annoulini94 έγραψε στις 23:26, 26-06-13:

1,74

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 14:59, 27-07-14:

Είχα διαβάσει πριν ένα χρόνο ότι κι ένας/μια ενήλικας/η μπορεί να πάρει έναν με δύο πόντους αν κάνει συστηματικά μονόζυγο. Δεν σας κάνω πλάκα. Πράγματι στη δική μου περίπτωση πέτυχε και διαπίστωσα πριν λίγες μέρες ότι είμαι 1.73 μ. κάνοντας σταθερά 3 λεπτά μονόζυγο την ημέρα επί έναν χρόνο. Έκτος από μονόζυγο βέβαια κάνω pilates και κολύμβηση. Μπορεί να με βοήθησαν και αυτά.Καλό είναι βέβαια να συμβουλευτείτε κάποιον καρδιολόγο πριν το δοκιμάσετε, γιατί το μονόζυγο ως άσκηση απαιτεί αρκετή καταπόνηση για την καρδιά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Yamcha (Παυλος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Yamcha
Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O Yamcha έγραψε στις 15:29, 06-08-14:

1,70

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 20:36, 14-08-14:

1,67 ειμαι κοντουλα

Παράθεση

notis_19 (Παναγιώτης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη notis_19
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,094 μηνύματα.

O notis_19 έγραψε στις 21:34, 14-08-14:

1,79

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 11:08, 03-09-14:

1.67

Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DimitraKapa
H DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H DimitraKapa i έγραψε στις 15:02, 16-09-14:

1.57

Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,122 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 19:05, 16-09-14:

συμπάσχω

Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη life12
H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 741 μηνύματα.

H life12 έγραψε στις 19:11, 16-09-14:

οταν 3υπναω το πρωι 1,68 μετα 1,67 το κανονικο μ

Παράθεση

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peinaw_zw
Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O peinaw_zw Embrace solitude! έγραψε στις 19:21, 16-09-14:

1.88

Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στρουφιτα
H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε στις 14:40, 06-10-14:

Ντρεπομαι που το λεω αλλα ειμαι
1.64 ):
Και θα παρω 5-6 ποντους ακομη...

Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara
εγώ είμαι 1.75, κάνω σε καμία;
Μονο σε μια???
1.75 και δεν εισαι ευχαριστημενος
εγω θα πεθενα για τετοιο υψος

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thomas l. : 06-10-14 στις 21:03. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Χριστίνα!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστίνα!
H Χριστίνα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.

H Χριστίνα! έγραψε στις 14:57, 11-10-14:

Ανήκω στις τάπες.. 1.58

Παράθεση

Αγάπη01 (Αγάπη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αγάπη01
H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Αγάπη01 Unicorn! έγραψε στις 13:54, 23-10-14:

Εγώ είμαι 1,68!

Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στρουφιτα
H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε στις 20:38, 26-10-14:

Ολες οι δυμετρες εδω εχοε ερθει!!!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,751 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:01, 15-11-14:

1,64.

I think.

Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 533 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 22:48, 16-11-14:

1,67 και νιώθω πολύ καλά με το ύψος μου.άντε.

Παράθεση

x_xChristine (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη x_xChristine
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H x_xChristine έγραψε στις 10:59, 19-11-14:

1.55 ... (χόόόόμπιτ)

Παράθεση

mirto.dr (Μυρτώ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mirto.dr
H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 180 μηνύματα.

H mirto.dr έγραψε στις 16:47, 20-11-14:

1.71 και.... μ αρέσει το ύψος μου!! Και μικροτερο να ήταν δεν θα είχα πρόβλημα πιστεύω

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:16, 22-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Στρουφιτα
Ολες οι δυμετρες εδω εχοε ερθει!!!

Να μην πω κι εγω το δικο μου και σας κομπλαρω ε;

Ελα μωρε, οι πιο κοντουλες θα λετε τα ωραια αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια !

Παντως ποτε δεν ενιωσα περιεργα με το υψος μου οπως ακουω πολλες. Ισα ισα παντα ενιωθα πολυ δυναμικη. Μονο καποτε ειχα μια φιλεναδιτσα του κωλου κοντη που ειχε καταφερει να με πεισει να μη φοραω τακουνια οταν βγαινουμε γιατι ενιωθε αβολα, κι εγω η χαζη την ακουγα. Ημανε μικρη τοτε, δεν ηξερα ακομα απο κομπλεξικες φιλεναδες

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:07, 22-11-14:

1,73

Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 18:34, 21-01-15:

191,5

Παράθεση

Andypro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

O Andypro έγραψε στις 18:46, 07-08-15:

1.62
Παράθεση

ParkJimin's

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ParkJimin's
H ParkJimin's αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ParkJimin's έγραψε στις 12:14, 07-10-15:

1.68 :3
Παράθεση

ultraviolence

Supervisor

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,142 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 22:00, 07-10-15:

1.89
Παράθεση

manolis_98

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη manolis_98
Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 719 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε στις 12:46, 10-10-15:

1.94
Παράθεση

Claire Rentfield (Βασω.)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βασω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13,076 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 23:52, 12-10-15:

1,52... Τάπα κοινώς.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 18:35, 13-10-15:

Μην είσαι άδικη με τον εαυτό σου. Δεν τρέχει τίποτα. Έσυ να είσαι καλά. Ο χαρακτήρας του ανθρώπου παίζει ρόλο. Τώρα 5 εκατοστά πάνω 5 κάτω και τι έγινε;
Παράθεση

Dimitris S

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 19:41, 13-10-15:

1,74
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tripangel147 (Άγγελος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tripangel147
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O tripangel147 The best revenge is massive success. έγραψε στις 13:20, 18-10-15:

1.89
Παράθεση

Έρι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Έρι
H Έρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Έρι Διάβασμα :( έγραψε στις 13:00, 19-12-15:

1,75.
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 15:49, 27-12-15:

1.76 ^^
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 618 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 21:33, 31-12-15:

1.73... Εχουμε ακομα χρονο βεβαια πιστευω να παρω 4-5 ποντους ακομα!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 19:24, 01-01-16:

Κι εγώ το ίδιο.
Αρχική Δημοσίευση από CaneSenpai
1,80 θα φτάσεις άνετα.
Παράθεση

chriiis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη chriiis
Ο chriiis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O chriiis έγραψε στις 18:07, 01-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από CaneSenpai
κι εγω τοσο ειμαι αν και 22 ετων θεωρω οτι ειμαι κοντος σε σχεση με αλλους που ειναι 1.80+
Παράθεση

George1980

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη George1980
Ο George1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O George1980 έγραψε στις 00:43, 23-05-16:

Είμαι 1,90
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη presvis
Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε στις 19:38, 25-05-16:

1,80. Ούτε ψηλός, ούτε κοντός
Παράθεση

wonderfullife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wonderfullife
H wonderfullife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H wonderfullife Αγαπάτε γιατί χανόμαστε... έγραψε στις 23:43, 14-08-16:

1.65(τελικά αυτό με το ασβέστιο δεν ισχύει...αν δεν έχεις και το γονίδιο)
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,155 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 05:01, 02-09-16:

1.70,45395849293948584929394695949392029394885949493939302022039499968706050302020303949595951293939495
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Kougami, meetmeinmontauk, stefaniat

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους