Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,166 εγγεγραμμένα μέλη και 3,090,867 μηνύματα σε 96,043 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 817 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!.

Εγγραφή Βοήθεια

e-steki roadtrip : ποιους θα παίρνατε μαζί σας και γιατί !

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,375 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 00:18, 09-05-09:

Θελετε να κανετε μια πολυημερη εκδρομη, ας πουμε 15 μερες, διακοπες, με αυτοκινητα καραβανι. Ας πουμε 3 αυτοκινητα, και το πολυ 12 ατομα (να μην ειναι και στριμωγμενα). Ποια μελη απο το στεκι θα διαλεγατε και για ποιους λογους το καθενα ; (αντε αμα θελετε παραπανω απο 12, βαλτε και 4ο αυτοκινητο).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 01:10, 09-05-09:

Σε "raodtrip" κανένα

Για να δούμε... η σειρά τυχαία

1. Kακή Επιρροή: στεκο-καραβάνι χωρίς κουε δεν υφίσταται . Αφήστε που χρειάζομαι μερικές συμβουλές
2. Youki: Ξέρει αυτή γιατί
3. vendetta: ε, να ξεδώσει ο φαντάρος μας λίγο πριν τον πάρουν τα ελληνικά στρατά
4. Ηρώ: Για να μπορώ να την ακούω στη διαδρομή να λέει "Κώστα. Κώστα!" με το ηρω-ύφος
5. fandago: Γιατί έτσι θέλω
6. Νeraida: E, κάποια στιγμή πρέπει να τη γνωρίσω αυτή την κοπέλα από κοντά δεν πρέπει?
7. kalypso: E, αμ και θα πάρω τις "μαμάδες" της μαζί, αμ και θα αφήσω το "παιδί" απέξω?
8. dooo: E, φαντάζομαι δεν θέλετε διευκρινήσεις ε?
9. Εδάδ: γιατί "όταν μεγαλώσω θα γίνω Εδάδ"
10. Palladin: Γιατί έτσι! Αν και λόγω παιδιού θα έπρεπε να την αφήσω για το επόμενο ταξιδάκι
11. Ιdril: Γιατί να την καλοπιάσω να μου φέρει και τα τρίγωνα πανοράματος μαζί. :p
12. Lorien: Για να κάνει παρέα στον vendetta και τον fan να μην βαριούνται με τόσες γυναίκες γύρω τους

....
Είμαι σίγουρη ότι άμα τα βάλω κάτω θα θυμηθώ άλλο ένα καραβανι από μέλη που ξεχνάω αυτή τη στιγμή αλλά υπόσχομαι να τους πάρω μαζί στο επόμενο ταξιδάκι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:42, 09-05-09:

Θα διάλεγα άτομα που μου φτιάχνουν το κέφι, που ταιριάζει το χιούμορ μας.. εμ να μη μου βγει ξινό και το ταξίδι
Άρα έχουμε και λέμε:
Κορίτσια
  1. Κακή Επιρροή γιατί είναι η ψυχή της παρέας
  2. Youki γιατί είναι ωραίο τυπάκι, άμεση και σε κάνει να νιώθεις ότι την ξέρεις χρόνια
  3. Corpse για το χιούμορ της και τα κοινά γούστα
  4. kalypso για τις αγκαλίτσες και τις ζουζουνιές, αν πάει κάτι στραβά έχεις το καλυψουδάκι να σου περνάει το χαρτομάντηλο και να σ ακούει
  5. Resident Evil γιατί με το φόρτο εργασίας που έχει τον τελευταί καιρό χρειάζεται ένα ταξίδι
  6. Idril για τις ατάκες και γιατί σου βγάζει κάτι πολύ θετικό

Αγόρια
  1. vendetta γιατί δεν πάω πουθενά χωρίς αυτόν (για την ακρίβεια δε θα ήθελα να ακούσω την γκρίνια του ότι τον έχω στην απ΄έξω)
  2. fandago γιατί όπως είπε και η Αθηνά έτσι μου αρέσει
  3. Tsipouro για τα ποτά και τα ξενύχτια..
  4. Rempeskes για τις ατάκες
  5. Lorien για να υπάρχει αντίλογος
Πότε φεύγουμε;

Iiiiiiiiii ξέχασα τους Γιάγκους Bill και Γίδι, απαράδεκτη!!
τους θέλω κι αυτούς

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ηρώ : 09-05-09 στις 16:55.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 17:18, 09-05-09:

ρεμπεσκές , βάλντερ , οπωσδήποτε μαζί μου και οπωσδήποτε στο πορτπαγκάζ

όττο για συνοδηγός , πάντα χρειάζεται ένας μαέστρος σε μια χαλασμένη ορχήστρα

πρωτείνη(qslv) , να οδηγεί - ξέρεις ότι μέχρι τον γκρεμό θα νιώθεις πολύ ασφαλής - άσε που πρώτα γεννήθηκε αυτή και μετά το χιούμορ για να την περιγράψει

εδάδ , γιατί με πέρασε για πενηντάρη - άμα δεν την έχεις μαζί πως θα την πνίξεις ;

τσίπουρο ,jrot για να σπρώξουνε οι άντρες άμα μείνουμε πουθενά

δεσμώτη για να γελάμε να κλαίμε και κυρίως για να μην ξέρουμε τι από τα δύο να κάνουμε

ζανίν , γίδι , γιούκι για αυτό

ρέσιντεντ ίβιλ - γιατί είναι το ίνδαλμά μου , μα 4 χρόνια και 10 μήνες!!!!!!!!

καλυψώ γιατί περνάω κάθε μέρα από το κτίριο δ , κρίμα είναι να την αφήσουμε σε τέτοιο κακάσχημο κτίριο

ιλισιέλ , για να υπάρχει και κάνας περίπου σοβαρός άνθρωπος

και όλα τα φοιτητόνια από μπουρου-λοβέντζελ , ομπσούρα και δε συμμαζεύεται

όλοι όσοι δεν είδατε το όνομα σας μπορείτε να χαίρεστε - είστε φυσιολογικά άτομα

ρε παιδιά , εγώ χωράω να μπω; - γιατί σας βλέπω να έχετε απλωθεί

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 09-05-09 στις 17:28.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,221 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 17:22, 09-05-09:

SID συγνώμη που στο χαλάω, αλλά τα κορίτσια με εξαίρεση τη Γίδι, όταν λένε Ηράκλειο εννοούν το Νέο Ηράκλειο περιοχή της Αττικής και Κατεχάκη (μη σε ξεγελάει η κατάληξη σε -άκη) είναι λεωφόρος πάλι της Αθήνας
Μόνο η Γίδι είναι Κρητικιά!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 17:40, 09-05-09:

Θα διάλεγα μόνο τρεις σε αυτή τη φάση, τον Ρεμπεσκέ, τον Χάος και τον Νωέα, μαζί σε ένα αυτοκίνητο. Απίστευτος συνδυασμός κι όμως πολύ αυθόρμητη και απόλυτα ειλικρινής απάντηση.
Λόγους για αυτή την επιλογή μου μην ψάχνετε, για μένα τα ελκυστικότερα πράγματα στους ανθρώπους είναι δυο, πνεύμα και ιδιορυθμία. Ο Ρεμπεσκές θα προσέθετε μια δόση σκεπτικισμού και δολοφονικού χιούμορ και πιστεύω θα ήταν από τα ενδιαφέροντα ταξίδια της ζωής μου. Με ανοιχτό το ενδεχόμενο βέβαια στο τέλος του ταξιδιού κάποιος ή κάποιοι από εμάς να είμαστε μακαρίτες. Εξάλου από μικρός μου άρεσαν πολύ τα θρίλερ !!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη _daemon_
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,458 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε στις 18:04, 09-05-09:

Τον tsipouro μαζί με δύο αναρχικούς!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 18:06, 09-05-09:

ιλισιέλ , για να υπάρχει και κάνας περίπου σοβαρός άνθρωπος
Εγώ δε σ' έβρισα s.i.d.άκο...

(καλά αφού έβαλες περίπου...σώζεται!!!)

Λόγους για αυτή την επιλογή μου μην ψάχνετε, για μένα τα ελκυστικότερα πράγματα στους ανθρώπους είναι δυο, πνεύμα και ιδιορυθμία.
Ωραίος!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,298 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 12:21, 10-05-09:

Με δεδομένο πως σε ταξίδια επιλέγω μόνο ανθρώπους που ξέρω καλά, είναι εύκολη η επιλογή
  1. ΚουΕ: Χωρίς αυτήν, δεν πάω πουθενά (αν και προβλέπω να τσακώνομαι για να την πάρω ).
  2. V.ice ..γιατί έτσι μου αρέσει.
  3. Youki ..γιατί είναι φοβερή παρέα!
  4. Neraida ..γιατί αν και είναι λίγο ..στρυφνή καμιά φορά, θα κάνει την διαφορά
  5. Angie Ann ..που έχω και καιρό να την δω.
  6. Vkey ..να έχω να λέω τα γκομενικά μου
  7. Lorien ..που έχει κάνει κι άλλα roadtrips, να προσέχει που πάμε
  8. roumana ..χρειάζομαι την γλυκύτητα και την ηρεμία της.
..δεν νομίζω να ξέχασα κανέναν.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 12:57, 10-05-09:

1. ΚΕ οπωσδήποτε και στη θέση του συνοδηγού για να μιλάμε ασταμάτητα και για όλα σε όλη τη διαδρομή
2. ΡΕζουλίν γιατί αν υπάρχει το "άλλο μισο μου πορτοκάλι" στα φόρουμ το χω βρει.
3. Ηρω, γιατί είναι από τα καλυτερα παιδιά, με πολύ χιούμορ.
4. Εδαδ και Κορπς μαζί (θα κάθονται αγκαλιά και θα πιάνουν 1 θέση). Για τις ατάκες τους τις απίστευτες!
5. Χελωνίτσο, γιατί ήταν από τις πρωτες μου συμπαθειες μέσα στο φόρουμ και γιατί ο Σερλοκ Χολμς δεν πάει πουθενά χωρίς τον Γουώτσον!!!
6. Βεντετα γιατί είναι απίστευτα γλυκό και καλό παιδί και το χει ανάγκη κι ενα ταξιδακι πριν παει φανταρος.
7. Ρεμπεσκέ γιατί όταν είναι στις καλές του μέρες τα σπάει κι όταν είναι στις κακές του τα σπάει περισσότερο!
8. Γίδι γιατί θέλω πολύ να τη γνωρίσω
9. Καγίρα γατί πέρα από την τρέλα της ένας δικηγόρος είναι πάντα χρησιμος.
10. Νεραιδα γιατί είναι τρελοευβοιώτισσα (κι ας βγάζει τα μαστίγια μέσα στο φόρουμ)
11. Καλυψουδι γιατί είναι το πιο γλυκό αλλά και ώριμο κοριτσακι του φόρουμ!
12. Λοριεν για να χουμε κι αντιλογο όπως είπε κι η Ηρώ

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 14:00, 10-05-09:

ΨΗΦΙΣΜΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ.

Εγώ και η κορπς είμαστε δύο οντότητες διαφορετικές.
Με διαφορετικές ανάγκες, προσωπικότητα, ενδιαφέροντα, χιούμορ κοκ.

Επίσης εκτός από ατάκες έχουμε και άποψη (την οποία δε μας ενδιαφέρει να εκφράσουμε φυσικά)

Βασική μας διαφορά επίσης είναι ότι εγώ είμαι όμορφη.

Σταματήστε νας μας ταυτίζετε σαν ένα γιατί

1ον. η κορπς μου κλάιγεται στο μσν.
2ον. αν είναι να πάμε ταξίδι δε τη θέλω στα πόδια μου.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 14:12, 10-05-09:

Λεπόν στο θέμα μας.

Δε θα συμμετείχα σε ροντριπ με τόσα άτομα.
Βαριέμαι ελεεινά με τόσο λαό.

Καταλήγω να διαβάζω το βιβλίο μου, αδιαφορώντας για την παρέα και ασχολούμαι μόνο με τους κολλητούς μου.

Είμαι αντικοινωνικιά τι να κάνουμε.

Σε ένα τέτοιο ταξίδι θα έπαιρνα μαζί μου.

Τη γκορπζ γιατί είανι ευαισθητούλι τον τελευταίο καιρό και χρειάζεται φροντίδα και προδέρμ. Δεν την αντέχω καθόλου όμως όταν είναι στα χάι της (οταν με έχει πλάι της), γιατι μιλάει ακατάπαυστα.

Τη γιούκι γιατί είναι καλάνθρωπος, συμπαθητική και θετική ενέργεια.

Τη ρέζιντεντ, γιατί κάθε παρέα θέλει κάποιον έξυπνο και χαρισματικό.

Την παλαντίν, γιατί έτσι.

Αυτά, γέμισα το αυτοκίνητο, μια χαρά θα περάσουμε, γυναικία υστερία στο φούλ.

Ελπίζω κάποιος από όλους να οδηγεί καλά και να προτείνει προορισμό.

Αύριο θα κάνω άλλη σύνθεση για σε δουλεια να βρισκομαστε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:20, 10-05-09:

Με τυχαια σειρα (με σειρα προτιμησης ειναι αλλα το λεω για να θολωσω τα νερα)
ΚΟΡΙΤΣΑ
1. Κουε, γιατι πονταρω στο οτι θα φερει ταπερακι με παστιτσιο
2. Hρω, για να με ζμπρωχνει και να με κραταει ξυπνια (ναι, καλα το καταλαβατε, εγω θα οδηγω)
3. Kalypsaki, για να συζηταμε και να με κραταει ξυπνια
4. Υουκι μαζι με εδαδ, για να δει τι καλα ειναι να χεις τις βρωμοδιμετρες ποδαρες της (σε πλατος, μη στελνετε πμ) στα μουτρα σου.. (καλα καταλαβες γιουκι, δε θα στο συγχωρησω ποτε )
5. Φοιμπς και γιδι, για να τραγουδαμε depeche
6. Ενταξει γιουκι, μη φωναζεις, στην 6η θεση το εδαδ μονο του. Δεν εχει δικαιολογια, ειναι αυτονοητο <3

ΑΓΟΡΓΙΑ
1. fandago, γιατι εχει μεγαλη ζητηση, οποτε κατι θα ξερουν οι κιουριες του πληρωματος
2. vendetta, για να χω καποια επιλογη να μετανιωνω
3. Mario, γιατι ετσι γουσταριζω
4. Bill γιατι ειναι ο αγαπητικος μου

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 14:27, 10-05-09:

δεν το περιμενα απο σενα
να με βαλεις 6 κατα σειρα προτιμησης

να με ξεπερασει ενα παστιτσιο, μια που σπρωχνει, μια που μιλαει πολυ και δυο που αντικαθιστουν το σιντι πλειερ που χαλασε στο αυτοκινητο.

στο λεω πολυ σοβαρα, μετα απο αυτη την προδοσια, να ξερεις

την επομενη φορα που θα σου τελειωσει η σοκολατα και θα εχεις νευρα... μη με ψαξεις, δε θα με βρεις, δωσε τη διευθυνση σου την κουε, να σου στειλει ντολμαδακια.

προδοτρα

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 18:52, 10-05-09:

ροαδτριπ
Αρχικά, να ευχαριστήσω όσους μ θέλουν μαζί. Ξεκινήστε, κ έρχομαι.

Αν ήταν δική μ επιλογή, βέβαια, θα έπαιρνα μαζί με το καλό ή με τη βία τους ακόλουθους:

Dr Strangelove, Ροδόκηπος (aka δεσμώτης), Γιώργος, Αντώνης, aipal, Andrew19, andros, Αυτός, aspa1, AthinaMike, Bill, Bill_Slayer, borat, , Conceicao, Dark_kronos, davis, demis_gr, derty, giannis4ever, Great Chaos, Insomniac, Jason93, jrot6,Lorien,, Mazinger, Mittenwald, nikolas17, Σκαρακης, Σίσυφος, phalanx, rascal_gd, Rempeskes, self-instructive depressing, stavros_, steven, Thanasis10, The Djinn, Τsipouro, Sid, V.ice, Valder, wagneriandandy, , Φοίβος, _daemon_, Άγγελος, Νωεύς

...και σόρρι αν ξέφυγε κανείς. Καλούνται οι συμμετέχοντες να ντυθούν ευπρεπώς, να τσεπώσουν το υπόλοιπο του μηνιάτικου, και να βρεθούν σε προκαθορισμένη τοποθεσία, προκειμένου να ακολουθήσουν ένα ταξίδι Αυτογνωσίας,
ως άλλοι Καστανέντα,
που ακολουθουν τις διδαχές του Δον μαριΧουάν.

Οι κανόνες του ταξιδιού είναι:

α) η δημιουργία κυκλοφοριακού χάους (με τόσα τουτου) και η μη φιλική οδήγηση

β) η κατάχρηση της μπύρας και του ουίσκι, η αντικοινωνική συμπεριφορά

γ) οι τυχαίοι καβγάδες με νυχτόβιους, πρεζάκηδες, μπατσόνια

δ) η συναναστροφή με γυναίκες της νύχτας

ε) το ξημέρωμα σε παγκάκια, γρασίδια, βρώμικα κρεββάτια
πάντα με το μπουκάλι στο χέρι

στ) η επιστροφή στην ημιάγρια κατάσταση
που διακρίνει μόνο τους κοινωνικά ξεπεσμένους της κατωτάτης υποστάθμης,
όπως τους φορτηγατζήδες, τους άστεγους, τους ανώτατους δικαστικούς.

Σκοπός βέβαια του ταξιδιού είναι:

Η επαφή με το Ζώο, τον εσωτερικό Πίθηκο,
κάτι που μας έχουν αποστερήσει τα χρόνια αποτυχημένης κοινωνικοποίησης
και γαμωσταυρικής συναναστροφής με το αντίθετο φύλο.

Πείτε μέρα κ ώρα και φύγαμε.

20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:08, 10-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Dr Strangelove, Ροδόκηπος (aka δεσμώτης), Γιώργος, Αντώνης, aipal, Andrew19, andros, Αυτός, aspa1, AthinaMike, Bill, Bill_Slayer, borat, , Conceicao, Dark_kronos, davis, demis_gr, derty, giannis4ever, Great Chaos, Insomniac, Jason93, jrot6,Lorien,, Mazinger, Mittenwald, nikolas17, Σκαρακης, Σίσυφος, phalanx, rascal_gd, Rempeskes, self-instructive depressing, stavros_, steven, Thanasis10, The Djinn, Τsipouro, Sid, V.ice, Valder, wagneriandandy, , Φοίβος, _daemon_, Άγγελος, Νωεύς

όλα καλά και άγια(τρόπος του λέγειν) με τους κανόνες , τον στόχο και τα μέλη.Αλλά ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ για τον οποίο στα άτομα που θα πάρεις μαζί σου έβαλες και τον εαυτό σου είναι πως επειδή πήρες πάρα πολλούς μαζί σου χρειάζονται 2 ρεμπεσκέδες για να τους σπάνε τα νεύρα (άλλη έκφραση είχα στο μυαλό μου-αλλά μας διαβάζουν και παιδάκια) στην διαδρομή.Επίσης έχω να προσθέσω ότι οι προηγούμενοι με 2-3 τουτού την βγάζουνε άνετα , αλλά εσύ επειδή θα χρειαστείς λεωφορείο-πούλμαν πρέπει να διευκρινίσεις ποιοι από τους καλεσμένους σου καλέστηκαν με καλή πρόθεση - να κάθονται σε καλές θέσεις να αγναντεύουν και ποιοι για να υποφέρουν στις πίσω θέσεις - πιο πίσω και από τις αναρτήσεις- και να βγάλουνε τα άντερα τους.

Υ.Γ1 μετά από όλα αυτά , γαλαρία θα κάτσω , ε;

Υ.Γ2 με κάποια επιφύλαξη για το φύλο των άλλων καλεσμένων - δεν τους ξέρω όλους αλλά υποβοηθούμενος από το σχόλιο
Η επαφή με το Ζώο, τον εσωτερικό Πίθηκο,
κάτι που μας έχουν αποστερήσει τα χρόνια αποτυχημένης κοινωνικοποίησης
και γαμωσταυρικής συναναστροφής με το αντίθετο φύλο
κατάλαβα ότι θα είμαστε αντροπαρέα.Καλές οι μπύρες και τα ζωώδη ένστικτα , αλλά πώς θα τα ικανοποιούμε;Καλείστε όπως προσδιορίσατε τρόπους διασκέδασης

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 17:20, 11-05-09:

1. Δεσμώτης: Να ακούμε και καμια μουσική της προκοπής.

2. Ρεμπεσκές: Να ακούμε καμιά έξυπνη ατάκα της προκοπής.

3. Sid: Φαίνεται πολύ κουλ τυπάκι, θα τον πάρω κι αυτόν!

4. The Djinn:
Από τους λίγους άντρες που θεωρώ πως έχουν τις ίδιες ευαισθησίες/ρομαντισμούς με μένα αναφορικά με το γυναικείο φύλο. Σωστός Wingman σε ενδεχόμενη σοβαρή προσέγγιση κορασίδων!

5. KostasM: Το κολλητούμπι εκ σχολής, δεν τον ξέρετε.

6. Μεταλλύδριον (ακα Metal Lover): Έχει φάση το παλουκάρι και κάνει καλή διασκέδαση όταν βγαίνει. Απλά άμα τον πιάσει λογοδιάρροια θα είναι ιδανικός για να κλείσει το στόμα του Δεσμώτη.

7 Great Chaos: Γιατί σε ένα roadtrip, πρέπει να γίνει και λίγο χάος.

8. Γιώργος: Τίμιο παιδί. Ότι βοήθεια του έχω ζητήσει αναφορικά με το πρόβλημά μου κλπ, φιλότιμος να με εξυπηρετήσει. Το να μη τον πάρω μαζί θα ήταν αχαριστία.

9. Bill: Να χω να μιλάω με έναν σοβαρό άνθρωπο για υπολογιστές. Επιπλέον, ανταπόδωση για την εξυπηρέτηση με το αμάξι πέρσι τον Ιανουάριο στο meeting!

10. Σίμπυ (aka Cibyllian):
Χωρίς νερό μπορώ, χωρίς το "μπούι" όχι!

11. Prime: Γιατί έτσι μου αρέσει!

12. Ισίλιελ: Να κάνει edit τον Τσίπουρο σε περίπτωση που ρίξει μπινελίκια, διότι ναι θα πάρω και τον...

13. Τσίπουρο: Αφασικός πλήρως, ότι χρειάζομαι για ένα διασκεδαστικό ταξίδι!

14. Whitedrum: Καπνίζει. οπότε θα τη στέλνω μαζί με τα τσιγάρα της να φέρνει και φαί για όλους και λοιπές αγαθοεργίες. Επίσης ακούει μέταλ οπότε μόλις κοιμάται ο Δεσμώτης και σταματάει η Trance, θα κάθομαι με το ντράμι και θα ακούμε μέταλλα.

15. Love angel: Αν κάποιος τα κάνει Κόλαση, σίγουρα ένας άγγελος θα μας ξελασπώσει!

16. Lorien: Για τις κρύες νύχτες που απαιτούν σεντόνια (από τα πόστς του!)

17. Ρουμάνα: Δεν έχει γιατί... Είναι η Ρουμάνα!

18. Madrugada*: Γιατί καλοί οι παλαιοί, αλλά και ένα νέο μέλος δε θα μας χαλάσει τη μαγιά.

19. mpourou: Για να κάνει παρέα με τη Madrugada* όσο θα σφαλιαρώνω το Δεσμώτη, και για να ακούει τα trance του, όσο εγώ θα κοιμάμαι.

20. Αννούλα: Της έχω υποσχεθεί ταξίδι (και μετά θα την αφήσω εκεί και θα φύγω)

21. Συνεχίζετε; -Ναι! 10! -ΝΑΙ!!!!!!! 31, κέρδισα! (<----Το χαρτόμουτρο )

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,644 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:29, 11-05-09:

Θα έπαιρνα για παρέα τον Valder γιατί με θυμήθηκε.

Οι υπόλοιποι να μείνετε εδώ να σαπίσετε ρε! Λυκ, πάμε να χτυπήσουμε Σουηδέζες στον Βορρά!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 23:42, 11-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Σε "raodtrip" κανένα

Για να δούμε... η σειρά τυχαία

1. Kακή Επιρροή: στεκο-καραβάνι χωρίς κουε δεν υφίσταται . Αφήστε που χρειάζομαι μερικές συμβουλές
2. Youki: Ξέρει αυτή γιατί
3. vendetta: ε, να ξεδώσει ο φαντάρος μας λίγο πριν τον πάρουν τα ελληνικά στρατά
4. Ηρώ: Για να μπορώ να την ακούω στη διαδρομή να λέει "Κώστα. Κώστα!" με το ηρω-ύφος
5. fandago: Γιατί έτσι θέλω
6. Νeraida: E, κάποια στιγμή πρέπει να τη γνωρίσω αυτή την κοπέλα από κοντά δεν πρέπει?
7. kalypso: E, αμ και θα πάρω τις "μαμάδες" της μαζί, αμ και θα αφήσω το "παιδί" απέξω?
8. dooo: E, φαντάζομαι δεν θέλετε διευκρινήσεις ε?
9. Εδάδ: γιατί "όταν μεγαλώσω θα γίνω Εδάδ"
10. Palladin: Γιατί έτσι! Αν και λόγω παιδιού θα έπρεπε να την αφήσω για το επόμενο ταξιδάκι
11. Ιdril: Γιατί να την καλοπιάσω να μου φέρει και τα τρίγωνα πανοράματος μαζί. :p
12. Lorien: Για να κάνει παρέα στον vendetta και τον fan να μην βαριούνται με τόσες γυναίκες γύρω τους
Αφού ο Val είπε τόσους μπορώ να προσθέσω κι εγώ το Γιδάκι που το ξέχασα πριν στο πορτ παγκάζ?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,352 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 00:10, 12-05-09:

Ιιιιιιιιιιιιι κι έσκασα!!!

Ρεζουλίνιμ!

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 08:54, 12-05-09:

Ρε κι εγώ τσέχασα τη Φοίμπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

Θα την παρω μαζί θέτε δε θέτε!!

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 16:18, 12-05-09:

μμμμ ροαδτριπ

σκεφτόμανε πως μιας και έχουμε τρία τουτούδια, θα χρειαζόμαστε τρεις οδηγούς- μα αυτό είναι προσέγγιση καμένου μηχανικού που πέρασε το τελευταίο δύωρο να διαβάζει Στοιχεία Μηχανών και αρα θα ξεκινήσω από αλλού

η σειρά δεν είναι τυχαία- χοχ

1. Γιδάκι- ταξίδι εγώ χωρίς το σιστεράκι δενε πάω, τέρμα και τελείωσε. Ποιος θα χει τους χάρτες; Ποιος θα ξέρει να συνεννοηθεί σε άσχετη γλώσσα; Ποιος θα μαζεύει το τσουρμο αγριεύοντας και κατόπιν παίρνοντας το γλυκό χαμόγελο του αγγελακίου που μας κάνει να ξεχάσουμε ό,τι γκρρρ έχει πει το προηγούμενο ακριβώς λεπτό! Επίσης αμα μας την πέσει κανείς, θα το τακτοποιήσει εκείνη- είπε θα μου μάθει να τους νοκ αουτ, αλλά μην το πείτε χοχο
Για όλους αυτούς τους λόγους, συν του ότι αν έχει δύο σοκολάτες ...δεν θα μου δώσει καμία (φροντίζει και για τη σιλουέτα μου, τι καλό σιστερίδιοο!!) θα την έχω στο πρώτο αυτοκίνητο συνοδηγό!

2. κορπς- εννοείται! Η προσωποποίηση της χαράς, της γλύκας, του κεφιού, της τρελαμάρας και της αγγελουδόφατσας- ο μόνος άνθρωπος που θα μπορεί να κρατήσει ξύπνιο τον οδηγό ...και να τη γλιτώνει κάθε φορά που θα πειράζει τον κόσμο που θα θέλει να ακούσει μουσική και να κοιτάζει απ όξω
Άντε θα σε αφήνω να βάζεις και μαντόνα- τυχερούλαα

3. Φίλντα- γιατί έτσι μας αρέσει. Γιατί κάποιος πρέπει να είναι ήρεμος και να κρατάει τις ισορροπίες σε αυτό το ταξίδι- δεν θα με τρελάνετε εσείς εμένα! ;p

4. ΚουΕ- γιατί κάποιος πρέπει να λέει αυτό που σκεφτόμαστε όλοι μας. Κάποιος πρέπει να προτείνει να vote, να κάνουμε στάση για τσισα, να μην καπνίζουμε στο αυτοκίνητο, να κοιτάξουμε τα λάδια και τα νερά πριν ξεκινήσουμε..! :X Επίσης κάποιος πρέπει να ξέρει να φτιάχνει μαμ χωρίς να έχει την εξοπλισμένη κουζίνα του Μαμαλάκη και τον Τσελεμεντέ σε πρώτη ζήτηση!

5. Γιούκι- γιατί την αγαπάμε! Γιατί είναι δυναμική- αν μας την πέσει κανένας στο ταξίδι θα πάνε με το σιστεράκι να τους κάνουνε κιμά (ναι, όπως καταλάβατε από αγόρια δεν περιμένουμε- τα κανονίζουμε μόνες μας! ), γιατί ξέρει τι πρέπει να κάνει σε κάθε περίπτωση, γιατί είναι καλή και στις αγκαλιές και στο να δίνει σφαλιάρες όπου χρειάζεται, αλλά και γιατί μαζί της ποτέ δε βαριέσαι να λες και να λες και να λες

6. Παλλαντίνιο- για να τη δούμε επιτέλους και να χουμε και ένα μπεμπάκι μαζί στο ταξίδι!!

...ουυυυπς, ΚουΕ ξέχασα- να φέρεις και τον Ωρίωνααα

συνεχίζουμε

7. Ηρώ- μα πώς αλλιώς θα ξεκινάει το κύμα γέλιου για να εξαπλωθεί και μετά από τρία λεπτά να αναρωτιόμαστε γιατί ακριβώς γελάμε, μα να συνεχίζουμε να γελάμε πάραυτα! Ταξίδι χωρίς το κορίτσι γίνεται; δε γινεται.

8.-9. χελωνίτσος και βεντέττας- "πάνε πακέτο" με την προηγούμενη ;p

10. fantasmenos- ελα τώρα... ξέρω πως θέλεις να έρθεις και μη μας το παίζεις αδιάφορος! Πρέπει να έχουμε κάποιον να αναλύει τα ιστορικά και κοινωνικοπολιτικά στοιχεία κάθε χωριού, πόλης, κωμόπολης που προσπερνάμε! Κάποιον να βαριέται λιγάκι με εμάς που έμπλεξε και να ζητάει απεγνωσμένα ένα βιβλίο να χωθεί μέσα για να μην ακούει το "χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ" που θα επαναλαμβάνουμε ακάθεκτοι καθότι μόνο αυτό θα ξέρουν τα μπεμπάκια

11. borat- δεν έχει γιατί, ο μπορατ είναι λατρεία. Θα κοιτάζει έξω από το παράθυρο και θα σχολιάζει, μετά το μάτι του θα πέφτει τυχαία στην ένδειξη του ότι τελειώνει η βενζίνη (που κανείς μας δεν θα έχει πάρει χαμπάρι!) και θα χαμογελάει σαρδόνια σκουντώντας τον fantasmeno που θα αφήσει κατα μέρος την "Αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι" και θα ανακαθίσει με ενδιαφέρον στη θέση του συνοδηγού, περιμένοντας να δει τι θα γίνει! Στο τέλος ο Μπορατ θα πετάξει την ατάκα για το άδειο τεπόζιτο μέσα σε ποιηματάκι, ακριβώς τη στιγμή που το αυτοκίνητο θα αρχίσει να επιβραδύνει

12. sid- θα με έπαιρνε κι εκείνος μαζί και όπως καταλαβαίνετε μπαίνει η συναδελφική αλληλεγγύη στη μέση. Χώρια που ποτέ δεν ξέρεις πότε θα τον χρειαστείς! Μπορεί να θέλω σημειώσεις για κάτι αύριο μεθαύριο βρε αδελφέ ;p

13. Ρεμπεσκές- ναι ναι, θα τον παίρναμε κι αυτόν μαζί!!
Θα κοίταζε τη φύση, θα θαύμαζε τα λουλούδια, θα του έρχονταν καμία δεκαριά βιβλία που θα είχαν σχέση με όλα αυτά, θα ανέφερε συγγραφείς, γεγονότα, πρόσωπα, τραγούδια
στο τέλος θα παρατηρούσε ότι όλοι γύρω του είμαστε σε φάση φρίκης και θα μας έλεγε με απίστευτη φυσικότητα ότι στα δεξιά μας υπάρχει ταμπέλα που λέει για βενζινάδικο στα 200 μ
Ε εκεί δεν ξέρεις αν θες να τον δείρεις ή να κοπανήσεις το κεφάλι σου στο παρμπριζ που ούτε καν είχες προσέξει την ταμπέλα!

14. Τετρα- τον συνήθισα πια μωλεεε
αλλά έτσι και αρχίσει να λέει για τη σχολή, θα τον αφήσω στο 60ο χλμ της όποιας εθνικής είμαστε και θα γυρίσουμε από άλλο δρόμο! :S

15. Bill- κάποιος πρέπει να μένει νηφάλιος για να οδηγεί
Αντε μωλε, ο Μπιλλ είναι ο μόνος που μπορεί να επιβιώσει σε οποιαδήποτε παρέα υπο οποιεσδήποτε συνθήκες! ρισπεκτ

16. Μάριος- τι γιατι; δεν έχει γιατί! επειδή είναι ο Μάριος.

ωχ, έχουμε αρχίσει να μη χωράμε- οπότε οι υπόλοιποι θα στριμωχτείτε λιγάκι... σοζ

17. Ρεζουλιν- γιατί η φωνή της λογικής και της συνείδησης είναι απαραίτητη σε τέτοιο ταξίδι.

18. Νεράιδα- έχω την αίσθηση πως θα θυμηθεί να φέρει ό,τι ξεχάσουμε όλοι οι υπόλοιποι!

19. Μάρα- ταξίδι χωρίς το κουκλίνι; ε τσου!

Ξεχνάαααωω κάποιους, είμαι σίγουρη! Θα συμπληρώσω

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 16:29, 12-05-09:

Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να γράψεις άλλους τόσους
Έχεις ξεχάσει πάρα πολλούς, έχει άλλα 8000 μέλη το στέκι.

Αθώο μου παιδί!

Πλάκα πλάκα.. και γω θέλω τον φαντασμένο, πως τον ξέχασα τον μπαγάσα!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:33, 12-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να γράψεις άλλους τόσους
Έχεις ξεχάσει πάρα πολλούς, έχει άλλα 8000 μέλη το στέκι.

Για να είμαι κι εγώ ειλικρινής, αυτός είναι ο λόγος που δεν έχω γράψει κι εγώ ακόμα
Είναι τόσοι πολλοί αυτοί που θα ήθελα μαζί
Όλοι έχουν κάτι διαφορετικό να προσφέρουν στην παρέα και δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον (οκ έχω ένα δυο ονόματα στο μυαλό μου )

Επί τη ευκαιρία σας ευχαριστώ που με βάζετε στα αμάξια σας ΚΟΙΛΙΟΔΟΥΛΑΚΙΑ!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,630 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 00:50, 22-05-09:

κατάλαβα ότι θα είμαστε αντροπαρέα.Καλές οι μπύρες και τα ζωώδη ένστικτα , αλλά πώς θα τα ικανοποιούμε;Καλείστε όπως προσδιορίσατε τρόπους διασκέδασης

Ο κλασσικός ελληνάρας, όλα τα θέλει στο χέρι

Υγ. ξέχασα τον Μέγιστο Urfuslaag.
Mεγάλη μορφή του Ελληνικού Ίντερνετ.

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 11:50, 04-06-09:

Κόρψω,
για να τσεκάρει τους ωραίους άντρες στο δρόμο και να ξέρουμε τι να αποφύγουμε
(νομίζει ότι έχει γούστο και ότι ο Τζίμης είναι γέρος)

Εδάδ,
γιατί το αυτοκίνητο θα'ναι πορτοκαλί και θα ταιριάζει.

Καλυψώ,
γιατί θα βγάζει ωραίες φωτογραφίες, κι άμα χρειαστεί μπορεί να μας φτιάξει κανένα πλοίο. Μόνο αυτοκίνητο δε λέει.

Νεράιδα,
για να με προστατεύει και για να τα βάζει με τα φανάρια...

Φοίμπη,
για να χαμογελάει και να μας κάνει ν'ανησυχούμε

Ρεζ,
άμα μας χαλάσει η μηχανή...

Γιώργος,
για να μας βρίσκει ίντερνετ και να μας οδηγήσει κατά λάθος Σαλονίκη.

Γίδι,
για να'χουμε φρέσκο γάλα
και για να περιγράφει μετά πόσο ωραία περάσαμε με νοσταλγία.

Μποράτ,
για να'χουμε πάντα μπύρες.

Ηρώ,
για να τη βασανίσουμε που δε θα πάμε Πρέβεζα...

Μπιλλ,
για ΣΕ.

ΚουΕ,
γιατί χωρίς αυτήν δε θα'ρχόταν κανένας. Φαϊ...

Δοοο,
για να γίνει κατάσταση με την Πίκυ

Καγίρι,
για να μας αποτρέπει από τις παραβάσεις του Κ.Ο.Κ.

Ρεμπ,
για να γκρινιάζει.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 09:17, 11-03-10:

mindcircus-γιατι ειναι η e-κολλητη φυσικα!
marmaths-τη χρειαζομαστε για να κρατα η συζητηση ενα επιπεδο.
μαρω-γιατι ευελπιστω καλωντας την να μου κανει δωρο κανενα απο τα σκουλαρικια της.
burp-δεν εχει γιατι. ειναι η burp.
pitg21-γιατι θα τον βαλουμε να διαβασει την ιστορια της πολης που θα παμε και θα μας κανει ξεναγηση.
fantasmenos-γιατι ΔΕΝ μπορω να παω e-εκδρομη χωρις το φαντα. ειναι η καθημερινη συνηθεια που εγινε λατρεια. επισης θελω να τσακωνεται με τον pitg21 για να υπαρχει ενταση.
bill-γιατι ειναι καρκινακι. ισχυροτατο επιχειρημα.(για να μη πω το πιο ισχυρο)
Ηρώ-γιατι μολις πηρε πτυχιο και θα θελει να ξεσκασει το κοριτσι. ασε που θελω να τη γνωρισω επιτελους.
Γιώργο-γιατι θα αναλαβει τα επι της οργανωσης.

καλοδεχουμενοι ολοι οσοι γουσταρουν την παρεα μας.

προορισμος:

ps: τα κινητα δε πιανουν μη κανετε τον κοπο να φερετε μαζι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,033 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 15:38, 10-05-10:

thanous18(με τρελα,παντου και παντα ενας θανος μας χρειαζεται)
sicx(ποιος θα μου αναλυει τις φιλοσοφικες μου ανησυχιες?)
roseberry(μπλιο,με τρελα,για να γελαμε μεσα στη μεση του δρομου,σαν τις χαζες και να ενοχλουνται οι τουριστες)
pempousia(εχει την ιδια τρελα με μενα)
sweet_butterfly(με τρελα,για πλακα για σοβαρες συζητησεις παντου και παντα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:33, 19-05-10:

Ταξιδάκι??
Τελεια!! (με πουλμαν, οχι αμαξια)

Μουσικούλα?

....Στο τιμονι ο Exposed για να ελέγχει τα πάντα απο τους καθρέφτες..
συνοδηγός η Λία για να έχει το νου της τη μια στο filofax της και την άλλη στον Exposed, να του χωνει καμμιά φωνή αν τείνει να κάνει 8 αράκια αφου θα ακούει τον...
Sid να διαβάζει φιλοσοφία και να αφηγείται την τελευταία ερωτική του περιπέτεια με φανταστικές ομοιοκαταληξίες...

Διπλα του κάθεται η γεματη ενεργεια Μαντρου να τον ακούει προσεχτικά προσθέτωντας στίχους ρομαντικούς απο το τελευταίο άλμπουμ της Χαρούλας.. Απο πίσω η καλλονη, ευαισθητη, αγαπησιαρα Βικ Βικ θα φτιάχνει τα νύχια της και θα μου φωνάζει πίσω (εχω πιάσει γαλαρία)''μαρηηηη ελα μπροστά να χαζέψουμε τον κόσμο απο το παράθυρο..'' Θαχει παρει μαζι της και μια φωτο.. αυτη της κορης της (αμα η βικ βικ γινει μανα ξεχαστε τα ταξιδια, ο νους της θα ειναι εκει μονιμως)

Καπου πιο πίσω θα πετύχεις εναν γκρινιαρη αξιαγαπητο Ρασκαλ να χαζεύει τις θεσπέσιες υπάρξεις που αλωνίζουν εκτός πουλμαν κι απο δίπλα ο ισχυρος και μαγνητικος φαντασμένος να του επισημαίνει σοβαρα ποσο εχουν αλλαξει οι καιροι απο κοινωνιολογικης αποψης...να βαριεται ανελεητα με εμας που χει μπλεξει αλλα κατα βαθος να του αρεσει

Α! Να και η μεγαλοψυχη, εξωστρεφης Χιμ! Μα τι κανει, που χει χαζέψει? Α ναι... ακούει προσεχτικά τον ιδεαλιστη κι ανθρωπιστη Άγγελο και τις αποψεις του περι διαφορων γυναικας κι ανδρα, Αφροδιτης και Αρη...

Απο πίσω ακριβώς είναι η πρωτοπορα, δραστηρια και πειθαρχημενη Ισι που μας ησυχάζει με τα υπεροχα παραμύθια της... Ο λεπτολογος κι ευστροφος Χαος παραδιπλά βγαζει λογο και που και θα ρίχνει κανα βλέφαρο στον Δοκτωρα να δει αν τον ακούει. Ο σταθερος δόκτωρας δεν ακούει! Φορά ακουστικά και χτυπιέται με κομμάτια γκοθ. Ονειρεύεται μια καλλονή μαυροντυμένη και μαυρομαλλούσα.. με τεραστιες μαύρες μπότες.

Α να... και η αερινη Βενι... Τραβα υπεροχες φωτογραφιες διπλα στην Ηρω και σχολιάζουν τα τοπία.. Τι ωραίες φωτογραφίες που χουν τραβήξει.... Μισο να πάρω πόζα. Η υπευθυνη και ειλικρινης Μαρω παρακολουθεί προσεχτικά τον κόσμο γύρω της και ταυτόχρονα ξεφυλλίζει ενα περιοδικό μόδας..
Να και το δραστηριο κι αυθορμητο Νεραιδάκι δίπλα στην ισορροπημενη και φιλοσοφημενη Καγιρα συζητούν για καλο φαγητό και μεγαλες αγάπες.. Ωχ, η Νεραιδα τα πηρε!! γρήγορα να παω να της δώσω ένα φιλί, ειμαι σιγουρη θα ηρεμησει...

Επ καποια με φωνάζει ''μαρηηηη διαβασες τι λεει η Αση, εχει πανσεληνο σημερα!!!'' Μαντεψτε ποια με φωναξε!
Κι αφου η Καγιρα ξάπλωσε στην αγκαλίτσα της Νεράιδας.. πισω πισω ναμαστε! Διπλα μου ο Μπιλ και ο Νωευ, με προσεχουν...
Ο γλυκος και καλόψυχος Μπιλ πεταγεται σε καθε κουβεντα καθε παρεας για μπρεικ, (εχει πολυ γελιο) και ο Νωευ εξακολουθει ακομα και μεσα στο πουλμαν να με κανει να σκεφτομαι για ακομα μια φορα ποσο ωραια ειναι η ζωη...

Αχ ο πιγκ!! Ανεβηκε μολις τωρα.. επειτα απο τη σταση που καναμε. Ειχε παει να επισκεφτει μουσεια πιο πριν και τωρα να τος! Μισοοο καποια τρεχει λαχανιασμενη!! Ανεβαινει φυσωντας ξεφυσωντας ''γειααα τι λεει τι χαμπαρια?Σορυ ρε για την καθυστερηση αλλα εχουμε και δουλειες'' Μα ειναι η αξιολατρευτη Μπερπ!

Η πρακτικοτατη κι αποφασιστικη Ρεζιντεντ μπροστα μπροστα σε περιπτωση που χουμε καμια βλαβη.Ρεζ, σου ρχομαι σε λιγο να κανουμε συζητηση χωρις διαφωνιες (δεν ειν κατασταση αυτη να συμφωνουμε μονιμως μαυτο το κοριτσι!! Ουτε μια διαφωνια?!)
(Τωρα αμα ξεχασα... που σιγουρα ξεχασα... συμπληρωνουμε αργοτερα...)

Κι εγω που ειμαι?

Α ναι...Παω περα δωθε, χωνομαι δω, χωνομαι κει, παρατηρω κι αφουγκραζομαι, σκεφτομαι τι ωραια που ειναι η ζωη, σκεφτομαι...
τι ωραια που ειναι με παρεα!!!

Ουπς, ενας κομητης. Οκευ,ο Δεσμωτης ειναι.

Παράθεση

Giouli 91 (Γεωργια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giouli 91
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Giouli 91 Η αποτυχία είναι η μητέρα της επιτυχίας. έγραψε στις 19:14, 20-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Εγώ δε σ' έβρισα s.i.d.άκο...

(καλά αφού έβαλες περίπου...σώζεται!!!)

Ωραίος!
σωστος!!

Παράθεση

Giouli 91 (Γεωργια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giouli 91
H Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H Giouli 91 Η αποτυχία είναι η μητέρα της επιτυχίας. έγραψε στις 19:17, 20-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
mindcircus-γιατι ειναι η e-κολλητη φυσικα!
marmaths-τη χρειαζομαστε για να κρατα η συζητηση ενα επιπεδο.
μαρω-γιατι ευελπιστω καλωντας την να μου κανει δωρο κανενα απο τα σκουλαρικια της.
burp-δεν εχει γιατι. ειναι η burp.
pitg21-γιατι θα τον βαλουμε να διαβασει την ιστορια της πολης που θα παμε και θα μας κανει ξεναγηση.
fantasmenos-γιατι ΔΕΝ μπορω να παω e-εκδρομη χωρις το φαντα. ειναι η καθημερινη συνηθεια που εγινε λατρεια. επισης θελω να τσακωνεται με τον pitg21 για να υπαρχει ενταση.
bill-γιατι ειναι καρκινακι. ισχυροτατο επιχειρημα.(για να μη πω το πιο ισχυρο)
Ηρώ-γιατι μολις πηρε πτυχιο και θα θελει να ξεσκασει το κοριτσι. ασε που θελω να τη γνωρισω επιτελους.
Γιώργο-γιατι θα αναλαβει τα επι της οργανωσης.

καλοδεχουμενοι ολοι οσοι γουσταρουν την παρεα μας.

προορισμος:

ps: τα κινητα δε πιανουν μη κανετε τον κοπο να φερετε μαζι!
εντυπωσιακη εικονα!

Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovesome
H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε στις 20:29, 07-08-10:

ας πω και εγώ

JaneWin:
πως να πας road trip χωρις να εχεις κάποιον να του λες και καννα προβληματάκι αλλά να σπάζεται πλακιτσα συνεχώς?
harry920: δεν γίνεται να τον αφησω! άντρας μου ειναι! σε ποιον θα δίνω φιλιά μετά?
LoverBoy: αφήνεις το παιδί σου μόνο του? χωρίς τον πατριό κιόλας?
blue_butterfly: νυφη μου ειναι...
lefteris_92: ηαηαηα! τον λε και αν δεν επερνα σε τετοιο ταξίδι! γελιο μεχρι τελικής πτώσης...
solonas09: εε να εχουμε και καποιον σοβαρό εκεί μέσα
element_skate: να χω και με καποιον να τσακκωνομαι κιολας
giannis_92: εεε δεν γινεται να αφήσω πίσω τον αντρα της ιωαννας!
efaki!!!: να παρουμε και την μαμα της ιωαννας! όλη την οικογένεια!
thanos323: εε να χουμε και καποιον καινουργιο της παρέας!να λεει με τον λε μαμακίες!ηαηα

εννοειτε πως τα παιδία που έβαλα πιο πανω
τα πάω περισσότερο από όλους στο ισκοολ!
καλά θα'ταν να πηγαίναμε ηαηαηα!
θα χαι πολύ πλακα...

Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,160 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 09:47, 22-08-15:

Χμ, θα γραψω καποια στιγμη εδώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,715 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:40, 25-08-15:

Soleado Febrero~: γιατί την αγαπώ

alcyone: γιατί είναι φανατική της γατούλας μου και θα έκανε πολύ καλή παρέα η κορούλα μου με την δική της!

Italian dream... : γιατί είναι βόδι αλλά παρόλα αυτά την αγαπώ

Claire Rentfield: Γιατί μια θεία Βάσω έχουμε μόνο!!

wherever: αγαπάει τα ταξίδια και συνεννούμαστε ταμάλα

Προορισμός:

Και εκδρομή εδώ:

( Ο προορισμός είναι το Μόναχο και η εκδρομή είναι στην Βιέννη)
Διαλέξτε εποχή

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 19:30, 25-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Soleado Febrero~: γιατί την αγαπώ

alcyone: γιατί είναι φανατική της γατούλας μου και θα έκανε πολύ καλή παρέα η κορούλα μου με την δική της!

Italian dream... : γιατί είναι βόδι αλλά παρόλα αυτά την αγαπώ

Claire Rentfield: Γιατί μια θεία Βάσω έχουμε μόνο!!

wherever: αγαπάει τα ταξίδια και συνεννούμαστε ταμάλα

Προορισμός:

Και εκδρομή εδώ:

( Ο προορισμός είναι το Μόναχο και η εκδρομή είναι στην Βιέννη)
Διαλέξτε εποχή

Deutsch...lover ευχαριστώ για την πρόσκληση!!
Ειδικά για αυτούς τους προορισμούς πάμε κι αύριο αν θες,κλείσε εισητήρια τώρα!!
Ενταξει κοριτσοπαρεα θα είμαστε θα περάσουμε ωραία!!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,715 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 22:53, 25-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από wherever
Deutsch...lover ευχαριστώ για την πρόσκληση!!
Ειδικά για αυτούς τους προορισμούς πάμε κι αύριο αν θες,κλείσε εισητήρια τώρα!!
Ενταξει κοριτσοπαρεα θα είμαστε θα περάσουμε ωραία!!
Παρακαλώ
Τώρα λείπω αλλά μόλις γυρίσω θα τα κλείσω

Παράθεση

Dmzk

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dmzk
Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε στις 00:47, 26-08-15:

Με τον eyb0ss ταξίδι σε βόρειο κορεα και ίσως και μονιμη διαμονη

Παράθεση

eyb0ss

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη eyb0ss
Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 634 μηνύματα.

O eyb0ss Αντίο μάγκες. Σας εύχομαι τα καλύτερα... έγραψε στις 00:50, 26-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dmzk
Με τον eyb0ss ταξίδι σε βόρειο κορεα και ίσως και μονιμη διαμονη
<3

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 08:00, 29-08-15:

- GP369
- kostasbistas
- Panagiotis849
- Deutsch... Lover

Προορισμός: (πού αλλού? )

Ville-Lumière

(ίσως και για μόνιμη εγκατάσταση )
Και εκδρομούλα στο Στρασβουργάκι...

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:28, 29-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
- GP369
- kostasbistas
- Panagiotis849
- Deutsch... Lover

Προορισμός: (πού αλλού? )

Ville-Lumière

(ίσως και για μόνιμη εγκατάσταση )
Και εκδρομούλα στο Στρασβουργάκι...

Το μόνο κορίτσι εγώ;

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 18:25, 29-08-15:

Νόμιζα ότι θα γκρίνιαζες για τον προορισμό,όχι γι'αυτό.
Τεσπα,τι σε ενοχλεί?

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:32, 29-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Νόμιζα ότι θα γκρίνιαζες για τον προορισμό,όχι γι'αυτό.
Τεσπα,τι σε ενοχλεί?

Θα μπω στο Παρίσι και θα μιλάω Γερμανικά
Τέλος πάντων..
La vie est belle ( αν το εγραψα σωστα)

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 20:52, 30-08-15:

Chiyo πάμε Ολλανδία;

Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chiyo
H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε στις 20:55, 30-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Loony
Chiyo πάμε Ολλανδία;
Πάμε το ερχόμενο καλοκαίρι!

Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 23:17, 11-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Χμ, θα γραψω καποια στιγμη εδώ
Και εγώ
Παράθεση

harry akritas

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη harry akritas
Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 574 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε στις 14:54, 08-06-17:

Αν και δεν έχω διαγράψει πολλά χιλιόμετρα στο φόρουμ, βρήκα το θέμα πολύ ενδιαφέρον και θα γράψω με βάση τα όσα συμπεράσματα έχω καταφέρει να βγάλω από σας κοντά 1 χρόνο.
Λοιπόν, καταρχάς ένα καλό roadtrip χρειάζεται αντροπαρέα. Συγκεκρίμενα:
1. Hack3r: Για τις ατάκες και τις μπηχτές του.
2. Vassilis498: Για να μαλώνει με τον Hack3r. Roadtrip χωρίς communism vs capitalism δεν γίνεται.
3. Objectivism: Για την αναρχία και την αλητεία του ταξιδιού.
4. Klean: Ο (αμπελο)φιλόσοφος της παρέας.
5. Johnny15: Μα καλά ποιος θα πετάει τις μαλακίες;
6. Fast: Στον fast δεν υπάρχει γιατί. Fast και αιτιολόγηση είναι αντώνυμα.
7. Fotisapple: Για να μας λέει τους βαθμούς του.
8. GP369: Για να μας αναλύει τις προσωπικότητες.
9. Dimitris S: Γιατί τον θεωρώ ένα από τα πιο ώριμα και αντικειμενικά παιδιά του φόρουμ και φυσικά για να ακούμε μέταλ στο αμάξι.
10. Άγγελος Κοκ: Γιατί φαίνεται καλό παιδί.
11. Panos GR: Same.
12. nPb: Για να μας βρίσκει τις καλές γκόμενες.

Σίγουρα ήθελα κι άλλους στο ταξίδι, αλλά έπρεπε να διαλέξω. Όποιος αντέχει το κοκτέιλ των προηγούμενων φυσικά και είναι ευπρόσδεκτος!

Πείτε κι εσείς τις γνώμες σας!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harry akritas : 08-06-17 στις 14:58.
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 18:57, 09-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από harry akritas

Ο Harry akritas οδηγάει .Ο Hack3r με τον vassili498 μιλάνε έντονα την ώρα που ο Obj δείχνει από το tablet του γελώντας ancap memes στον klean ο οποίος προσπαθεί να τον πείσει για την αξία της συλλογικότητας.Ο Fast βλέπει και τους 4 από απόσταση και μονολογεί ''Που πάω ρε μαλάκα με τους χοντρούς παρθενωτούς''.
Την ίδια στιγμή ο npb αναλύει διεξοδικά την μνημονιακή Ελλάδα στους μικρούς της παρέας(Panos GR,Αγγελος Κοκ) που αποφασίζουν μετά το roadtrip(και την ανάλυση του npb φυσικά) να μεταναστεύσουν.Φυσικά,ο fotis πρoτείνει Γαλλία,όλοι προσπαθούν να το πετάξουν απ'το αμάξι αλλά τελικά επικρατεί η NAP.
Ο Johnny15 κοιτά βαριεστημένα απ' το παράθυρο γιατί του είχαν πει πως θα έχει και κορίτσια στο roadtrip ενώ στο background παίζει αυτό γιατί όπως λέω πάντα δεν υπάρχει ταξίδι χωρίς τις διασκευές των Metallica στο Garage Inc.Κάπου στο βάθος και προς το τέλος του ταξιδιού,ο GP369 εφευρίσκει νέα personality types για να εντάξει πολλούς από τους επιβάτες.Ονομάζει το νέο personality type WTF.
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,313 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 21:17, 09-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
[/SPOILER]
Ο Harry akritas οδηγάει .Ο Hack3r με τον vassili498 μιλάνε έντονα την ώρα που ο Obj δείχνει από το tablet του γελώντας ancap memes στον klean ο οποίος προσπαθεί να τον πείσει για την αξία της συλλογικότητας.Ο Fast βλέπει και τους 4 από απόσταση και μονολογεί ''Που πάω ρε μαλάκα με τους χοντρούς παρθενωτούς''.
Την ίδια στιγμή ο npb αναλύει διεξοδικά την μνημονιακή Ελλάδα στους μικρούς της παρέας(Panos GR,Αγγελος Κοκ) που αποφασίζουν μετά το roadtrip(και την ανάλυση του npb φυσικά) να μεταναστεύσουν.Φυσικά,ο fotis πρoτείνει Γαλλία,όλοι προσπαθούν να το πετάξουν απ'το αμάξι αλλά τελικά επικρατεί η NAP.
Ο Johnny15 κοιτά βαριεστημένα απ' το παράθυρο γιατί του είχαν πει πως θα έχει και κορίτσια στο roadtrip ενώ στο background παίζει αυτό γιατί όπως λέω πάντα δεν υπάρχει ταξίδι χωρίς τις διασκευές των Metallica στο Garage Inc.Κάπου στο βάθος και προς το τέλος του ταξιδιού,ο GP369 εφευρίσκει νέα personality types για να εντάξει πολλούς από τους επιβάτες.Ονομάζει το νέο personality type WTF.
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,131 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 00:40, 10-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από harry akritas
Αν και δεν έχω διαγράψει πολλά χιλιόμετρα στο φόρουμ, βρήκα το θέμα πολύ ενδιαφέρον και θα γράψω με βάση τα όσα συμπεράσματα έχω καταφέρει να βγάλω από σας κοντά 1 χρόνο.
Λοιπόν, καταρχάς ένα καλό roadtrip χρειάζεται αντροπαρέα. Συγκεκρίμενα:
1. Hack3r: Για τις ατάκες και τις μπηχτές του.
2. Vassilis498: Για να μαλώνει με τον Hack3r. Roadtrip χωρίς communism vs capitalism δεν γίνεται.
3. Objectivism: Για την αναρχία και την αλητεία του ταξιδιού.
4. Klean: Ο (αμπελο)φιλόσοφος της παρέας.
5. Johnny15: Μα καλά ποιος θα πετάει τις μαλακίες;
6. Fast: Στον fast δεν υπάρχει γιατί. Fast και αιτιολόγηση είναι αντώνυμα.
7. Fotisapple: Για να μας λέει τους βαθμούς του.
8. GP369: Για να μας αναλύει τις προσωπικότητες.
9. Dimitris S: Γιατί τον θεωρώ ένα από τα πιο ώριμα και αντικειμενικά παιδιά του φόρουμ και φυσικά για να ακούμε μέταλ στο αμάξι.
10. Άγγελος Κοκ: Γιατί φαίνεται καλό παιδί.
11. Panos GR: Same.
12. nPb: Για να μας βρίσκει τις καλές γκόμενες.

Σίγουρα ήθελα κι άλλους στο ταξίδι, αλλά έπρεπε να διαλέξω. Όποιος αντέχει το κοκτέιλ των προηγούμενων φυσικά και είναι ευπρόσδεκτος!

Πείτε κι εσείς τις γνώμες σας!
Θενξ αγορινα
Παράθεση

harry akritas

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη harry akritas
Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 574 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε στις 07:58, 10-06-17:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
[/SPOILER]
Χαχαχα μα ποιος θέλει να το χάσει αυτό;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    athinouli, The Mountain, Αγγελος Κοκ

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους