Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,348 μηνύματα σε 75,348 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 560 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχετε κολλήσει πάνω στο ψυγείο σας;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 14:37, 06-01-09:

Μαγνητάκια, σημειώσεις, θερμόμετρα, post-it, ημερολόγια, τηλέφωνα, διαιτολόγια.... τι τέλως πάντων υπάρχει κολλημένο πάνω στο ψυγείο σας;
Φωτός ευπρόσδεκτες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε: στις 15:04, 06-01-09:

τίποτα.. η μαμά υπεραγαπάει το ψυγείο μας και επόμενως είναι υπερπροστατευτική απέναντι του...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 15:41, 06-01-09:

χμ... είχα κολλήσει πριν μερικά χρόνια που μου την είχε δώσει
ένα χαρτί μεγάααλο Α4 που έγραφε πάνω πώς λειτουργεί το πλυντήριο πιάτων, το πλυντήριο το κανονικό, το σίδερο (λολζ) και από κάτω πώς φτιάχνουμε κοκκινιστό, κιμά και παστίτσιο

Δεν το διάβασα ποτέ βέβαια, μα το ότι υπήρχε εκεί ήταν comforting

έχω μια τάση να ξεχνάω... :p
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 15:41, 06-01-09:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P1010107.JPG
Εμφανίσεις:  505
Μέγεθος:  73,2 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γλαύκη

Νεοφερμένος

H Γλαύκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Γλαύκη έγραψε: στις 15:59, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Μαγνητάκια, σημειώσεις, θερμόμετρα, post-it, ημερολόγια, τηλέφωνα, διαιτολόγια.... τι τέλως πάντων υπάρχει κολλημένο πάνω στο ψυγείο σας;
Φωτός ευπρόσδεκτες.
Eπειδή μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω (αν κ έχω κάνει ελάχιστα ταξίδια), φροντίζω να αγοράζω από κάθε τόπο που επισκέπτομαι κ ένα μαγνητάκι!!! Όπως καταλαβαίνετε το ψυγείο μου είναι γεμάτο από "λάφυρα" του εκάστοτε ταξιδιού... Οι φίλοι μου όμως γνωρίζοντας αυτή τη συνήθεια μου, κάθε φορά που επιστρέφουν από ένα ταξίδι μου φέρνουν κ από ένα μαγνητάκι!!!
Συνηθίζω επιπλέον να κολλάω ζωγραφιές των μαθητών μου, οι φωτογραφίες αγαπημένων μου προσώπων.Και φυσικά φυλλάδια εστιατορίων ή φαστ-φουντ για στιγμές έκτακτης ανάγκης
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 22:24, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γλαύκη
Eπειδή μου αρέσει πολύ να ταξιδεύω (αν κ έχω κάνει ελάχιστα ταξίδια), φροντίζω να αγοράζω από κάθε τόπο που επισκέπτομαι κ ένα μαγνητάκι!!! Όπως καταλαβαίνετε το ψυγείο μου είναι γεμάτο από "λάφυρα" του εκάστοτε ταξιδιού...
μια από τα ίδια και εγώ με μόνη διαφορά ότι στη μέση έχω μια φωτογραφία του Σωτήρη μου από τότε που ήταν 2 μηνών
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 22:27, 06-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από provatooo
τίποτα.. η μαμά υπεραγαπάει το ψυγείο μας και επόμενως είναι υπερπροστατευτική απέναντι του...
και σε μας το ίδιο γίνεται

ψ. η μαμά είμαι εγώ
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:46, 06-01-09:

Όταν λες την αλήθεια, δεν χρειάζεται να θυμάσαι τίποτα.

- σε μαγνητάκι -

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ajusshi : 06-01-09 στις 22:57.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 12:38, 07-01-09:

NΤαξ το'χω κάνει λίγο τσίρκο ομολογώ , αλλά σαν την xanp και τη Γλαύκη είναι ένα από κάθε μέρος του κόσμου που έχω πάει, αν και πλέον έχει ... εμπλουτιστεί και με μέρη που έχουν πάει φίλοι μου. (παρακαλώ όπως αγνοήσετε τα τηλέφωνα από σουβλατζίδικα στο κάτω μέρος της φωτογραφίας )

Τα αγαπημένα μου είναι στην πρώτη σειρά αυτό που είναι δίπλα στο αρκουδάκι [που είναι και το πρώτο που κόλλησα] που μου το έκανε δώρο η αδερφή μου όταν έφυγα από το πατρικό και λέει "Sisters by chance, friends by choice" [] καθώς και το μεσαίο με την ατάκα "both of us can't look good... It's either me or the house"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Resident Evil : 15-12-10 στις 12:45.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 12:48, 07-01-09:

Τι έχετε κολλήσει πάνω στο ψυγείο σας;
Τριχομονάδες.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 12:49, 07-01-09:

"Nα μη ξεχάσω να ζω".
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:50, 07-01-09:

Τα τηλέφωνα όλων μας, συν των κτηνιάτρων και των σεκιουριτάδων.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 16:57, 07-01-09:

1-2 μαγνητάκια μόνο. Δεν μου αρέσουν τα φορτωμένα ψυγεία. Θυμάμαι όταν έμενα Σκωτία είχα βάλει 1 αστείο μαγνητάκι με 1 shopaholic που έλεγε ''This is not shopping, this is retail therapy''. Ήταν τέλειο όμως το ξέχασα εκεί. Σημειώματα/τηλ. είναι κολλημένα σε άλλα σημεία της κουζίνας, λίγα και πάλι.
Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε: στις 17:21, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
και σε μας το ίδιο γίνεται

ψ. η μαμά είμαι εγώ
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 13:00, 11-01-09:

Τίποτα, αλλά μου έδωσε μια ιδέα το poster του ψυγείου της Νίνας.
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:19, 12-01-09:

εχει πολλα πανω του...το πιο ωραιο ειναι ενα μαγνητακι-ημερολογιο του Αρκα....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε: στις 01:34, 12-01-09:

Το έχω ζωγραφίση δεν έχω κολλήσει τίποτα.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:36, 12-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΑΡΑ
Το έχω ζωγραφίση δεν έχω κολλήσει τίποτα.
Με τι μπογές??Δειξε μας καμια φωτογραφία....
Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε: στις 01:49, 12-01-09:

Οι μπογιές εξαρτάται αν είναι μέταλλο ή με επένδυση ξύλου. Εμένα είναι με επένδυση και έβαλα πλαστικό. Θα βγάλω φωτο και θα σας τη δείξω.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:51, 12-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από ΛΑΡΑ
Οι μπογιές εξαρτάται αν είναι μέταλλο ή με επένδυση ξύλου. Εμένα είναι με επένδυση και έβαλα πλαστικό. Θα βγάλω φωτο και θα σας τη δείξω.
εμενα που ειναι το κλασικο ασπρο ψυγειο τι μπογια θελει??ναι ναι να βγαλεις να παρουμε ιδεες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια