Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,820 μέλη και 2,410,352 μηνύματα σε 75,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 550 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκέψεις... II

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,233 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:56, 12-12-12:

χαχαχα...εμας θα μοιρασει τους βαθμους!!
κατα μεγαλη πιθανοτηταα!!
Οι αλλοι εν τω μεταξυ στο σαλονι μαλωνουν για το ποιος βαζει τα εξοδα και ποιος οχι τα νευρα μου,οπου και να απω ακουγονταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:01, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
χαχαχα...εμας θα μοιρασει τους βαθμους!!
κατα μεγαλη πιθανοτηταα!!
Οι αλλοι εν τω μεταξυ στο σαλονι μαλωνουν για το ποιος βαζει τα εξοδα και ποιος οχι τα νευρα μου,οπου και να απω ακουγονταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
Eμας εβαλε ειπα μια βλακεια σημερα και λεει μην με κανεις να μετανοιωσω για τον βαθμο που σου εβαλα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,233 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:09, 12-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Eμας εβαλε ειπα μια βλακεια σημερα και λεει μην με κανεις να μετανοιωσω για τον βαθμο που σου εβαλα
καλός;!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:11, 12-12-12:

Εμ,,, Για να το λεει!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,817 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 00:33, 13-12-12:

Πού διάολο εξαφανίστηκαν τα καταραμένα πινέλααα γαμώ γαμώ γαμώ γαμώτο;
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,142 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 02:17, 13-12-12:

Κλαίω.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 07:55, 13-12-12:

Καλημερανα εχετε μια ομορφη
πεμπτη
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 08:16, 13-12-12:

μεραααααααααα
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 08:17, 13-12-12:

Καλημερουδια! Μια γλυκια πεμπτη να εχεις
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 08:21, 13-12-12:

επισης!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 09:16, 13-12-12:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 10:40, 13-12-12:

...so true.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 14:52, 13-12-12:

yes.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:54, 13-12-12:

Όπως μου έλεγαν παλιά ποτέ να μην εγκαταλείπεις όνειρα,ποτέ δεν ξέρεις πόσο κοντά σε αυτά είσαι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 16:16, 13-12-12:

αγαπητή μου μαμά,
την επόμενη φορά που θα αγγίξεις το λάπτοπ και μου κάνεις φορματ,ρωτα με αν έχω μέσα κανα χρήσιμο αρχείο:/.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:11, 13-12-12:

αγαπητή μου μαμά,
την επόμενη φορά που θα αγγίξεις το λάπτοπ και μου κάνεις φορματ,ρωτα με αν έχω μέσα κανα χρήσιμο αρχείο:/.
Πλακα κανεις; Εμενα ειχε βγαλει μπλε οθονη με κινεζικα και πατουσε οτι να ναι! ασχετες!
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:16, 13-12-12:

Πλακα κανεις; Εμενα ειχε βγαλει μπλε οθονη με κινεζικα και πατουσε οτι να ναι! ασχετες!
Μου έσβησε το gimp και τις σημειώσεις της Ιλιάδας:/
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:18, 13-12-12:

Μου έσβησε το gimp και τις σημειώσεις της Ιλιάδας:/
Καημενο Την αλλη φορα μου εκανε στο κιν και εχασα ολα τα τραγουδια και τις φωτος
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:22, 13-12-12:

Καημενο Την αλλη φορα μου εκανε στο κιν και εχασα ολα τα τραγουδια και τις φωτος
πφφ
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 20:34, 13-12-12:

Μια φορά είπα κι εγώ να κοιμηθώ νωρίς και άργησα να ξυπνήσω σήμερα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 24 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, GFireP, Lancelot, Lysandros, Mhtrogoal, Samael

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους