Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,218 μηνύματα σε 75,066 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 593 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αριστερόχειρας , αμφιδέξιος ή κάτι διαφορετικό;

Με ποιο χέρι γράφεις;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 213)
Δεξί
145
68,08%
Αριστερό
54
25,35%
Και με τα δύο
14
6,57%

S1RHC

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O S1RHC έγραψε: στις 12:41, 12-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Deluxe
με δεξι παιζω μπασκετ. με αριστερο γραφω. με δεξι παιζω ποδοσφαιρο. με αριστερο τρωω. με δεξι πιανω το ποντικι.
exactly the same
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 21:35, 14-11-05:

Αριστερόχειρες ναι θα βρείς εαν κοιτάξεις τις παραπάνω σελίδες!

Το αριστερό είναι της μόδας τώρα τελευταία στο φόρουμ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 21:38, 14-11-05:

τελικα κυκλοφορουν πολλοι αριστεροχειρες αναμεσα μας
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 21:38, 14-11-05:

Εγώ είμαι αριστερόχειρας.Υπάρχει κανένας άλλος εδώ μέσα που γράφει με το αριστερό?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:12, 14-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από vasjason
Εγώ είμαι αριστερόχειρας.Υπάρχει κανένας άλλος εδώ μέσα που γράφει με το αριστερό?
Ξέρεις... Πρώτα διαβάσουμε και μέτα γράφουμε... Αν ξέχασα κάποιο sorry
Αρχική Δημοσίευση από gademis
Βαλτε κάποιος ενα poll στο thread να δούμε ποσοστά απο τους εδω θαμώνες.
Κι εγώ πάντως "το αριστερό φλάς βγάζω" ... ξερετε, "το ψηφίζω το ΚΚΕ"...
κι εγώ αριστερόχειρας ντε!
(το ποντίκι με το δεξί, ατιμη Borland C στα νιάτα μου που δεν είχες να αντιστρέψεις τα κουμπια)
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Έτσι....ήρθαμε να σας πάρουμε τα σόβρακα!!!
(αριστερόχειρας)!!!!
Αρχική Δημοσίευση από Betadine
Στα χέρια γράφω με το αριστερό και στο πόδι "γράφω" με το τρίτο πόδι

( Εδω είναι μια καλη ευκαιρία για τους δεξιόχειρες να πουν ότι οι "άλλοι" είναι έκτος των άλλων και σαχλοί σάτυροι)
Αρχική Δημοσίευση από DarK_HumOuR
ειμαι σε ολα.. αριστερος! (κιθαρα ομως κανονικα.. με το δεξι)
Αρχική Δημοσίευση από lefteris
Αριστεροχειρ.....
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe
με δεξι παιζω μπασκετ. με αριστερο γραφω. με δεξι παιζω ποδοσφαιρο. με αριστερο τρωω. με δεξι πιανω το ποντικι.
Αρχική Δημοσίευση από Anakin
αριστερό. έτσι να γουστάρουμε
Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αριστερόχειρες ναι θα βρείς εαν κοιτάξεις τις παραπάνω σελίδες!

Το αριστερό είναι της μόδας τώρα τελευταία στο φόρουμ!
Αρχική Δημοσίευση από modelos
τελικα κυκλοφορουν πολλοι αριστεροχειρες αναμεσα μας
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 00:08, 15-11-05:

εγω ομως γραφω με το καλο...το δεξι!!! α ρε exposed με εβαλες μαζι με αυτους...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 00:16, 15-11-05:

Κι εγω δεξιόχειρας!!!!!!!!!
Παράθεση

Αλεξάνδρα

Νεοφερμένος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Αλεξάνδρα έγραψε: στις 01:05, 15-11-05:

Και εγώ με το δεξί.
Φιλιά.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:54, 23-11-05:

κι εγώ με το δεξί πόδι κρατάω το καροτακι μου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 20:18, 17-01-06:

Κι εγώ αριστερόχειρας είμαι.Με το αριστερό ζωγραφίζω,γράφω,σουτάρω στο ποδόσφαιρο/μπάσκετ,αλλά τρώω και πιάνω το ποντίκι με το δεξί.
Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε: στις 17:30, 04-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
κι εγώ με το δεξί πόδι κρατάω το καροτακι μου
εσυ με το δεξί πόδι κρατάς το καροτακι σου και με το αριστερό το καλαθάκι με τα υπόλοιπα.
εγω πάλι και με τα δυο χέρια φτιάχνω τα φαγητά μου αλλα με το δεξί τα τρωω.
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 18:31, 04-02-06:

Είμαι αμφίχειρας.

Γράφω με το δεξί (πάντως και με το αριστερό τα καταφέρνω), ξυρίζομαι με το αριστερό (μια φορά δοκίμασα με το δεξί και κόντεψα να κόψω το αυτί μου), τρώω με το αριστερό (όσες φορές δοκίμασα με το δεξί στο μάτι πήγαινε το κουτάλι), κλωτσάω με το αριστερό...

Γενικά χρησιμοποιώ και τα δυο χέρια ανάλογα τη δουλειά και τη θέση που βρίσκομαι την εκάστοτε στιγμή.
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 14:50, 29-01-07:

Και εγώ δεξιόχειρας είμαι.
Δεν κάνω πολλές δουλειές με το αριστερό, είμαι πολύ άτσαλος
Παράθεση

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O Jigsaw έγραψε: στις 09:31, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από maik85
Και εγώ δεξιόχειρας είμαι.

Δεν κάνω πολλές δουλειές με το αριστερό, είμαι πολύ άτσαλος
Μια από τα ίδια και για εμένα
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:42, 01-02-07:

Με το δεξί
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:34, 01-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από zxr

Γενικά χρησιμοποιώ και τα δυο χέρια ανάλογα τη δουλειά και τη θέση που βρίσκομαι την εκάστοτε στιγμή.
Και γω τα ίδια, αν και το δεξί το χρησιμοποιώ περισσότερο.
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 11:48, 01-02-07:

και με τα δυο, στο πληκτρολογιο
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε: στις 19:05, 01-02-07:

Αριστερο!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 13:26, 08-02-07:

Με το δεξί
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,967 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:44, 08-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
και με τα δυο, στο πληκτρολογιο
Ω, ναι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους