Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,627 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 545 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ήχο κλήσης έχετε στο κινητό;

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 23:48, 18-12-06:

Εγώ μόλις σήμερα άλλαξα ήχο κλήσης... Είχα το "ταξιδεύω το εγώ μου" - Κιτρινα Ποδήλατα μέχρι τώρα.

Μιας και είναι xmas έβαλα το jingle bells - Frank Sinatra (με δικιά μου επεξεργασία παρακαλώ... όχι παίζουμε! )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 02:04, 19-12-06:

Καλέ, σωστόοο!! Να βάλω κι εγώ κάτι Χριστουγεννιάτικο!!!

Οκ, έβαλα το Last Christmas...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 02:59, 19-12-06:

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά
ήρθαν τα χριστούγεννα κι η πρωτοχρονιά
Χεϊ
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 10:33, 19-12-06:

Εμένα κάνει σα μόντεμ 33600 που συνδεεται
Για μύνημα κανει σα sonar ενα πιννγκ.
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 11:04, 19-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από gademis
Εμένα κάνει σα μόντεμ 33600 που συνδεεται
Μπορείς να ανεβάσεις κάπου τον ήχο;
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:08, 19-12-06:

Μήνυμα Starcraft - Terran - Dropship
In the Five Five Five. που είναι και ατάκα στο Aliens.
Σκέφτομαι να πάω σε Zerg - Overlord

κλήση ένα ήχο τώρα έχει linking park από το miami vice αλλά βαρέθηκα. Θα γυρίσω στα αποσπάσματα από Cyan.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 23:08, 19-12-06:

Έλα Χριστέ.....

Κι εγώ
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε: στις 01:55, 20-12-06:

(άρα έχετε κινητό σόνυ έρικσον και δεν έχετε κατεβάσει ήχο κλήσης...τσιφούτηδες )
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε: στις 02:07, 20-12-06:

Every You Every Me - Placebo, και για ήχο μηνύματος μια κάπως πολύ τρομακτική κραυγή, 3 φορές έχω γίνει ρόμπα στη σχολή μ' αυτόν τον ήχο
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 02:09, 20-12-06:

Παλιά είχα το τσικουλάτα που το τραγούδαγε ενα παιδάκι με ανεβασμένο pitch και στην αρχή είχε ενα φοβερό γέλιο και έλεγε... "ΕΕΕΕεε το μαλ@κα..."
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 10:22, 27-12-06:

Μπορείς να ανεβάσεις κάπου τον ήχο;
http://www.giakoumis.com/mhtsos/ringtones/modem.mp3
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 11:24, 27-12-06:

Εγώ έχω το "My humps" . Και στο βρετανικό έναν ήχο του κινητού, "Jazzy Piano" που είναι πολύ ωραίο. Βασικά δεν το πολυψάχνω με ήχους κι ούτε βάζω διαφορετικούς για ομάδες, θέλω έναν χαρακτηριστικό.
Παράθεση

brilliant

Νεοφερμένος

H brilliant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H brilliant έγραψε: στις 14:10, 09-01-07:

Εγω εχω το "love me" του morandi απο τα αγαπημενα τραγουδακια εδω και μηνες.καποιες φορες για αλλαγη βαζω και το life is wonderful.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 14:15, 09-01-07:

αυτήν την περίοδο για το χαβαλέ έχω βάλει το lipstick... και ναι...έχω γίνει ρεζίλι πολλές φορές
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:21, 09-01-07:

εγώ έχω βάλει το αδιάφορος Κοκκίνου Πετρέλης

και για το αγόρι μου έχει τα μάτια που λατρεύω της Θέλξη

γαβ γαβ
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:36, 09-01-07:

Άλλαξα ήχο και έβαλα το έκτακτο δελτίο ειδήσεων του MEGA
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 16:50, 09-01-07:

game - how we do το γενικο.και ''γυναικα εσυ της ζωης μου'' για την αγαπη μου.
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 192 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 16:53, 09-01-07:

losing my religion apo rem....
παλια ειχα και το αλλο θεικο I feel good!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 22:00, 11-01-07:

Από το pulp fiction τη μουσική
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:01, 11-01-07:

Πλάκα-πλάκα, πρέπει να βγάλω το Last Christmas...!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι κινητό έχετε; - Από Hephaestus
      Το θέμα έχει λάβει 102 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-17 στις 01:23.
    • Τι μάρκα κινητό έχετε; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 221 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-07-14 στις 12:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους