Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,225 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 367 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ήχο κλήσης έχετε στο κινητό;

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,299 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 00:20, 26-10-05:

Τηλέφωνο: Έφη Θώδη - Μπήκαν τα γίδια στο μαντρί
Μήνυμα: Παπαγιαννόπουλος - Που βόσκεις βρε

Θα τα αλλάξω σύντομα με ήχους απο τα επισόδεια του Stargate Atlantis (Πχ συνομιλία μεταξύ του κυβερνήτη του Daedalus και της Ατλαντίδας ή ο ήχος του Daedalus οταν εξέρχεται απ το υπερδιάστημα ή η κλήση και το άνοιγμα της Αστροπύλης!)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 07:16, 26-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Τηλέφωνο: Έφη Θώδη - Μπήκαν τα γίδια στο μαντρί
ΑΗΑΗΑΑΑΗΑΗΑΗΗΑΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗ!!!!!.........ΔΩΣΕ ΕΦΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

...τα πρόβατα στη στάνη

Φέρε ένα μαντήλι βρε αρχοντούλη να κάνουμε πανηγύρι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 08:04, 26-10-05:

σε MP3 το desert rose και κατα καιρούς το αλλάζω με τα:
  • wishmaster των nightwish
  • βγες στο μπαλκόνι να δεις - Πυξ Λαξ
  • this is how you remind me - Nickelback
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 13:49, 26-10-05:

MP3 Depeche Mode-Personal Jesus
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 16:46, 26-10-05:

Ήχο κλήσης το Die Another Day ή τα X-Files και για μηνύματα από το Law And Order το ''του του'' ή μερικές φορές για μηνύματα,το psycho... (πάντα κομμένα σε wav)
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 18:31, 16-12-05:

Το soundtrack από το "Requiem για ένα όνειρο"
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:52, 16-12-05:

Εγω εχω το No one like You σε wav μονο το ρεφρεαν και θελω να βαλω το "Die By My Hand, I Creep Acros The Land Killing First Born Man" απο το Creepind Death αλλα εχει χαλασει η συσκευει υπεριθρων και δεν πορω να το στειλω απο το pc στο κινιτο...
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 08:48, 09-01-06:

Σε mp3 ενα μερος του Dyer's Eve των Metallica...
Παράθεση

MoDeViL (Μόδεστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μόδεστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

O MoDeViL im jim morrison, im dead. έγραψε: στις 14:51, 09-01-06:

Αν ξέρετε το κινητό Nokia 1110..Έχω για ήχο κλήσης το Swimming.Τέλειο!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:02, 09-01-06:

Εγώ εδώ και καιρό έχω ένα απόσπασμα του Schism των Tool
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 14:25, 18-12-06:

Γιά ήχο κλήσης έχω τον "Νονό" σε .mid μορφή.
Για μηνύματα έχω το "Ιmpiza party" και αυτό σε .mid.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:28, 18-12-06:

Για γενικό ήχο έχω Gorillaz
για γονείς και αδερφή του Eminem, Lose yourself
Για τον ιχλίμπεντιχ το toxic της Britney Spears (μη ρωτάτε, μεγάααλη ιστορία!!)
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,299 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:31, 18-12-06:

Akcent - Jokero για κλήσεις

και

Μαζωνάκης - Είσαι φοβερή (Ταχυδρόμοοοος, μήνυμα) για μηνύματα.
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:32, 18-12-06:

"You are beautiful" για το αμόρε
"Tonight" για τους υπόλοιπους
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 14:45, 18-12-06:

Το κομματι που ακουγεται στο The Fast & The Furious, για ολους.
Για μυνημα τον κλασσικο ηχο του Nokia.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:49, 18-12-06:

Το "angel" για ήχο κλήσης κι ένα διακριτικό μπιπ για το μήνυμα.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 14:58, 18-12-06:

Το soundtrack της διαφήμισης Bacardi-Mojito
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 15:21, 18-12-06:

λουνει τιουνσ
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 23:13, 18-12-06:

Jamie Brown - Iiiiiii feel gooooOoooD!
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,982 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:16, 18-12-06:

Copacabana (Brazzzzzzzzilll !!)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι κινητό έχετε; - Από Hephaestus
      Το θέμα έχει λάβει 102 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-17 στις 01:23.
    • Τι μάρκα κινητό έχετε; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 221 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-07-14 στις 12:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους