Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,631 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 476 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ήχο κλήσης έχετε στο κινητό;

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 00:55, 25-08-05:

Ο τιτλος τα λεει ολα!

Εγω εχω το God Of Thunder σε δυο διαφορετικα σημεια, το ενα για μηνυματα και το αλλο για κλησεις

(Valder παλιο το "Που βοσκεις βρε;" και το αλλο με τον χουσιρι...)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 25-08-05 στις 01:04. Αιτία: Διόρθωσα μικρολαθάκια στον τίτλο :)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 01:01, 25-08-05:

Judas Priest - Painkiller ηχογραφημένο..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 01:04, 25-08-05:

Motorhead - Ace of Spades mp3 ολόκληρο.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:06, 25-08-05:

Lonely No more-Rob Thomas.mp3

Απλά το λατρεύω 8)
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 01:06, 25-08-05:

τσουνάμι - Γαλανός Χρήστος
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 01:15, 25-08-05:

Εγώ είχα το Highway to Hell των AC/DC σε polyphonic και τώρα σε mp3
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 02:02, 25-08-05:

εγώ έχω ένα απόσπασμα σε mp3 από Iron maiden το nomad ... για sms έχω ένα από doors δεν ξέρω ποίο...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 04:15, 25-08-05:

To soundtrack απο την ταινία Phantom of the Opera σε mp3.
Για μηνύματα έναν απο το κινητό δεν τον έχω αλλάξει, πάντως δεν είναι το κλασικό της Nokia.
Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε: στις 08:29, 25-08-05:

- Γενικός: Βικτώρια Χαλκίτη - Τέλεια
- Ελενάκι : Θάνος Πετρέλης - Η Ωραία
- Φίλος 1: Anastacia - Left Outside Alone
- Φίλος 2: Φοίβος - Οι Πεινασμένοι
- Μπαμπάς: Depeche Mode - Something To Do (Blackstrobe)
- Μαμά: The Muppets Closing Theme
- SMS: το 2ο στο Κ700 (γ@μημένο κινητό, να μην παίρνει mp3 και για τα SMS )
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 12:56, 25-08-05:

Default: Eνα γιαπονέζικο shamizen τωρα, αλλα το αλλάζω συχνα, παλιά είχα Σούστα
Ενας: Σειρήνα υποβρυχίου
Ενας αλλος: Ποντιακό κότσαρι
Ενας 3ος: Go go cactus man (Cowboy bebop soundtrack) που είναι ripoff του "Good Bad and the Ugly"
Ενας 4ος: Orbital, Doctor (Dr Who theme remix)
Μια ξαδέρφη: To ringtone με τα στρουμφάκια απο τη σοβιετική ένωση που έχω ποστάρει
Ενας μεταλλάς: Raven, Hell patrol (το "καλο σημείο" προς το τέλος που τσιριζει ο αλλος)
Ο Παππούς: Στα σαλωνα σφάζουν αρνιά

Γενικά είναι να μή με πάρουν τηλέφωνο.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:08, 25-08-05:

σε όλους : εισαγωγή από nothing else matters πολύ καλή απόδοση!
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 14:03, 25-08-05:

KISS- Nothing to Loose!
Παράθεση

Mahmut

Νεοφερμένος

Επαγγέλεται Γλωσσολόγος . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O Mahmut έγραψε: στις 01:59, 26-08-05:

Megadeth - Tornado Of Souls. Τα σπάει.
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 01:10, 14-10-05:

Δεν χρησιμοποιω κάποιο midi ηχο αλλά ολόκληρο mp3 τραγουδι το love dont let me go
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 06:16, 14-10-05:

εγώ αυτό τον καιρό έχω ένα απόσπαμα από το The Observer των haggard
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 09:31, 14-10-05:

Εγω εχω το Trooper των Iron Maiden.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 18:38, 16-10-05:

Τώρα έχω SOAD - BYOB
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 18:44, 16-10-05:

Εγω τωρα εβαλα το Εκεινη του Κωσταντινου Βητα
Ολους τους ηχους μου τους εχω σε wav, μονο το ρεφρεν
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:31, 17-10-05:

Σε mp3 το "Όλα σε σένα τα βρήκα" του Πλούταρχου
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 13:34, 17-10-05:

τον κλασσικό ήχο τηλεφώνου....ψαρώνουν όλοι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι κινητό έχετε; - Από Hephaestus
      Το θέμα έχει λάβει 102 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-17 στις 01:23.
    • Τι μάρκα κινητό έχετε; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 221 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-07-14 στις 12:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους