e-steki roadtrip : ποιους θα παίρνατε μαζί σας και γιατί !

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε κι εγώ τσέχασα τη Φοίμπηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!

Θα την παρω μαζί θέτε δε θέτε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μμμμ ροαδτριπ

σκεφτόμανε πως μιας και έχουμε τρία τουτούδια, θα χρειαζόμαστε τρεις οδηγούς- μα αυτό είναι προσέγγιση καμένου μηχανικού που πέρασε το τελευταίο δύωρο να διαβάζει Στοιχεία Μηχανών και αρα θα ξεκινήσω από αλλού :happy:

η σειρά δεν είναι τυχαία- χοχ

1. Γιδάκι- ταξίδι εγώ χωρίς το σιστεράκι δενε πάω, τέρμα και τελείωσε. Ποιος θα χει τους χάρτες; Ποιος θα ξέρει να συνεννοηθεί σε άσχετη γλώσσα; Ποιος θα μαζεύει το τσουρμο αγριεύοντας και κατόπιν παίρνοντας το γλυκό χαμόγελο του αγγελακίου που μας κάνει να ξεχάσουμε ό,τι γκρρρ έχει πει το προηγούμενο ακριβώς λεπτό! Επίσης αμα μας την πέσει κανείς, θα το τακτοποιήσει εκείνη- είπε θα μου μάθει να τους νοκ αουτ, αλλά μην το πείτε χοχο
Για όλους αυτούς τους λόγους, συν του ότι αν έχει δύο σοκολάτες ...δεν θα μου δώσει καμία (φροντίζει και για τη σιλουέτα μου, τι καλό σιστερίδιοο!!) θα την έχω στο πρώτο αυτοκίνητο συνοδηγό!

2. κορπς- εννοείται! Η προσωποποίηση της χαράς, της γλύκας, του κεφιού, της τρελαμάρας και της αγγελουδόφατσας- ο μόνος άνθρωπος που θα μπορεί να κρατήσει ξύπνιο τον οδηγό ...και να τη γλιτώνει κάθε φορά που θα πειράζει τον κόσμο που θα θέλει να ακούσει μουσική και να κοιτάζει απ όξω
Άντε θα σε αφήνω να βάζεις και μαντόνα- τυχερούλαα :D

3. Φίλντα- γιατί έτσι μας αρέσει. Γιατί κάποιος πρέπει να είναι ήρεμος και να κρατάει τις ισορροπίες σε αυτό το ταξίδι- δεν θα με τρελάνετε εσείς εμένα! ;p

4. ΚουΕ- γιατί κάποιος πρέπει να λέει αυτό που σκεφτόμαστε όλοι μας. Κάποιος πρέπει να προτείνει να vote, να κάνουμε στάση για τσισα, να μην καπνίζουμε στο αυτοκίνητο, να κοιτάξουμε τα λάδια και τα νερά πριν ξεκινήσουμε..! :X Επίσης κάποιος πρέπει να ξέρει να φτιάχνει μαμ χωρίς να έχει την εξοπλισμένη κουζίνα του Μαμαλάκη και τον Τσελεμεντέ σε πρώτη ζήτηση!

5. Γιούκι- γιατί την αγαπάμε! Γιατί είναι δυναμική- αν μας την πέσει κανένας στο ταξίδι θα πάνε με το σιστεράκι να τους κάνουνε κιμά (ναι, όπως καταλάβατε από αγόρια δεν περιμένουμε- τα κανονίζουμε μόνες μας! :P), γιατί ξέρει τι πρέπει να κάνει σε κάθε περίπτωση, γιατί είναι καλή και στις αγκαλιές και στο να δίνει σφαλιάρες όπου χρειάζεται, αλλά και γιατί μαζί της ποτέ δε βαριέσαι να λες και να λες και να λες :angel:

6. Παλλαντίνιο- για να τη δούμε επιτέλους και να χουμε και ένα μπεμπάκι μαζί στο ταξίδι!!

...ουυυυπς, ΚουΕ ξέχασα- να φέρεις και τον Ωρίωνααα


συνεχίζουμε

7. Ηρώ- μα πώς αλλιώς θα ξεκινάει το κύμα γέλιου για να εξαπλωθεί και μετά από τρία λεπτά να αναρωτιόμαστε γιατί ακριβώς γελάμε, μα να συνεχίζουμε να γελάμε πάραυτα! Ταξίδι χωρίς το κορίτσι γίνεται; δε γινεται. :angel:

8.-9. χελωνίτσος και βεντέττας- "πάνε πακέτο" με την προηγούμενη ;p

10. fantasmenos- ελα τώρα... ξέρω πως θέλεις να έρθεις και μη μας το παίζεις αδιάφορος! Πρέπει να έχουμε κάποιον να αναλύει τα ιστορικά και κοινωνικοπολιτικά στοιχεία κάθε χωριού, πόλης, κωμόπολης που προσπερνάμε! Κάποιον να βαριέται λιγάκι με εμάς που έμπλεξε και να ζητάει απεγνωσμένα ένα βιβλίο να χωθεί μέσα για να μην ακούει το "χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ" που θα επαναλαμβάνουμε ακάθεκτοι καθότι μόνο αυτό θα ξέρουν τα μπεμπάκια :happy:

11. borat- δεν έχει γιατί, ο μπορατ είναι λατρεία. :D Θα κοιτάζει έξω από το παράθυρο και θα σχολιάζει, μετά το μάτι του θα πέφτει τυχαία στην ένδειξη του ότι τελειώνει η βενζίνη (που κανείς μας δεν θα έχει πάρει χαμπάρι!) και θα χαμογελάει σαρδόνια σκουντώντας τον fantasmeno που θα αφήσει κατα μέρος την "Αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι" και θα ανακαθίσει με ενδιαφέρον στη θέση του συνοδηγού, περιμένοντας να δει τι θα γίνει! Στο τέλος ο Μπορατ θα πετάξει την ατάκα για το άδειο τεπόζιτο μέσα σε ποιηματάκι, ακριβώς τη στιγμή που το αυτοκίνητο θα αρχίσει να επιβραδύνει :D

12. sid- θα με έπαιρνε κι εκείνος μαζί και όπως καταλαβαίνετε μπαίνει η συναδελφική αλληλεγγύη στη μέση. Χώρια που ποτέ δεν ξέρεις πότε θα τον χρειαστείς! Μπορεί να θέλω σημειώσεις για κάτι αύριο μεθαύριο βρε αδελφέ ;p :D:D

13. Ρεμπεσκές- ναι ναι, θα τον παίρναμε κι αυτόν μαζί!!
Θα κοίταζε τη φύση, θα θαύμαζε τα λουλούδια, θα του έρχονταν καμία δεκαριά βιβλία που θα είχαν σχέση με όλα αυτά, θα ανέφερε συγγραφείς, γεγονότα, πρόσωπα, τραγούδια
στο τέλος θα παρατηρούσε ότι όλοι γύρω του είμαστε σε φάση φρίκης και θα μας έλεγε με απίστευτη φυσικότητα ότι στα δεξιά μας υπάρχει ταμπέλα που λέει για βενζινάδικο στα 200 μ :D
Ε εκεί δεν ξέρεις αν θες να τον δείρεις ή να κοπανήσεις το κεφάλι σου στο παρμπριζ που ούτε καν είχες προσέξει την ταμπέλα!

14. Τετρα- τον συνήθισα πια μωλεεε
αλλά έτσι και αρχίσει να λέει για τη σχολή, θα τον αφήσω στο 60ο χλμ της όποιας εθνικής είμαστε και θα γυρίσουμε από άλλο δρόμο! :S

15. Bill- κάποιος πρέπει να μένει νηφάλιος για να οδηγεί :happy:
Αντε μωλε, ο Μπιλλ είναι ο μόνος που μπορεί να επιβιώσει σε οποιαδήποτε παρέα υπο οποιεσδήποτε συνθήκες! ρισπεκτ :)

16. Μάριος- τι γιατι; δεν έχει γιατί! επειδή είναι ο Μάριος.


ωχ, έχουμε αρχίσει να μη χωράμε- οπότε οι υπόλοιποι θα στριμωχτείτε λιγάκι... σοζ

17. Ρεζουλιν- γιατί η φωνή της λογικής και της συνείδησης είναι απαραίτητη σε τέτοιο ταξίδι.

18. Νεράιδα- έχω την αίσθηση πως θα θυμηθεί να φέρει ό,τι ξεχάσουμε όλοι οι υπόλοιποι!

19. Μάρα- ταξίδι χωρίς το κουκλίνι; ε τσου! :happy:


Ξεχνάαααωω κάποιους, είμαι σίγουρη! Θα συμπληρώσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να γράψεις άλλους τόσους:P
Έχεις ξεχάσει πάρα πολλούς, έχει άλλα 8000 μέλη το στέκι.

Αθώο μου παιδί!

Πλάκα πλάκα.. και γω θέλω τον φαντασμένο, πως τον ξέχασα τον μπαγάσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να γράψεις άλλους τόσους:P
Έχεις ξεχάσει πάρα πολλούς, έχει άλλα 8000 μέλη το στέκι.


Για να είμαι κι εγώ ειλικρινής, αυτός είναι ο λόγος που δεν έχω γράψει κι εγώ ακόμα :redface:
Είναι τόσοι πολλοί αυτοί που θα ήθελα μαζί
Όλοι έχουν κάτι διαφορετικό να προσφέρουν στην παρέα και δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιον (οκ έχω ένα δυο ονόματα στο μυαλό μου :P)

Επί τη ευκαιρία σας ευχαριστώ που με βάζετε στα αμάξια σας :redface: ΚΟΙΛΙΟΔΟΥΛΑΚΙΑ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
κατάλαβα ότι θα είμαστε αντροπαρέα.Καλές οι μπύρες και τα ζωώδη ένστικτα , αλλά πώς θα τα ικανοποιούμε;Καλείστε όπως προσδιορίσατε τρόπους διασκέδασης


Ο κλασσικός ελληνάρας, όλα τα θέλει στο χέρι :P


Υγ. ξέχασα τον Μέγιστο Urfuslaag.
Mεγάλη μορφή του Ελληνικού Ίντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κόρψω,
για να τσεκάρει τους ωραίους άντρες στο δρόμο και να ξέρουμε τι να αποφύγουμε
(νομίζει ότι έχει γούστο και ότι ο Τζίμης είναι γέρος) :lol:

Εδάδ,
γιατί το αυτοκίνητο θα'ναι πορτοκαλί και θα ταιριάζει.

Καλυψώ,
γιατί θα βγάζει ωραίες φωτογραφίες, κι άμα χρειαστεί μπορεί να μας φτιάξει κανένα πλοίο. Μόνο αυτοκίνητο δε λέει.

Νεράιδα,
για να με προστατεύει και για να τα βάζει με τα φανάρια...:angel:

Φοίμπη,
για να χαμογελάει και να μας κάνει ν'ανησυχούμε :P

Ρεζ,
άμα μας χαλάσει η μηχανή...:D

Γιώργος,
για να μας βρίσκει ίντερνετ και να μας οδηγήσει κατά λάθος Σαλονίκη.

Γίδι,
για να'χουμε φρέσκο γάλα :P
και για να περιγράφει μετά πόσο ωραία περάσαμε με νοσταλγία.

Μποράτ,
για να'χουμε πάντα μπύρες.

Ηρώ,
για να τη βασανίσουμε που δε θα πάμε Πρέβεζα...:hmm:

Μπιλλ,
για ΣΕ.

ΚουΕ,
γιατί χωρίς αυτήν δε θα'ρχόταν κανένας. Φαϊ...:hypno:

Δοοο,
για να γίνει κατάσταση με την Πίκυ :baby:

Καγίρι,
για να μας αποτρέπει από τις παραβάσεις του Κ.Ο.Κ.

Ρεμπ,
για να γκρινιάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
mindcircus-γιατι ειναι η e-κολλητη φυσικα!
marmaths-τη χρειαζομαστε για να κρατα η συζητηση ενα επιπεδο.
μαρω-γιατι ευελπιστω καλωντας την να μου κανει δωρο κανενα απο τα σκουλαρικια της.
burp-δεν εχει γιατι. ειναι η burp.
pitg21-γιατι θα τον βαλουμε να διαβασει την ιστορια της πολης που θα παμε και θα μας κανει ξεναγηση.
fantasmenos-γιατι ΔΕΝ μπορω να παω e-εκδρομη χωρις το φαντα. ειναι η καθημερινη συνηθεια που εγινε λατρεια. επισης θελω να τσακωνεται με τον pitg21 για να υπαρχει ενταση.
bill-γιατι ειναι καρκινακι. ισχυροτατο επιχειρημα.(για να μη πω το πιο ισχυρο)
Ηρώ-γιατι μολις πηρε πτυχιο και θα θελει να ξεσκασει το κοριτσι. ασε που θελω να τη γνωρισω επιτελους.
Γιώργο-γιατι θα αναλαβει τα επι της οργανωσης.

καλοδεχουμενοι ολοι οσοι γουσταρουν την παρεα μας.:D

προορισμος:



ps: τα κινητα δε πιανουν μη κανετε τον κοπο να φερετε μαζι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
thanous18(με τρελα,παντου και παντα ενας θανος μας χρειαζεται)
sicx(ποιος θα μου αναλυει τις φιλοσοφικες μου ανησυχιες?)
roseberry(μπλιο,με τρελα,για να γελαμε μεσα στη μεση του δρομου,σαν τις χαζες και να ενοχλουνται οι τουριστες)
pempousia(εχει την ιδια τρελα με μενα)
sweet_butterfly(με τρελα,για πλακα για σοβαρες συζητησεις παντου και παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ταξιδάκι??
Τελεια!! (με πουλμαν, οχι αμαξια:P)

Μουσικούλα?





....Στο τιμονι ο Exposed για να ελέγχει τα πάντα απο τους καθρέφτες..
συνοδηγός η Λία για να έχει το νου της τη μια στο filofax της και την άλλη στον Exposed, να του χωνει καμμιά φωνή:P αν τείνει να κάνει 8 αράκια αφου θα ακούει τον...
Sid να διαβάζει φιλοσοφία και να αφηγείται την τελευταία ερωτική του περιπέτεια με φανταστικές ομοιοκαταληξίες...

Διπλα του κάθεται η γεματη ενεργεια Μαντρου να τον ακούει προσεχτικά προσθέτωντας στίχους ρομαντικούς απο το τελευταίο άλμπουμ της Χαρούλας.. Απο πίσω η καλλονη, ευαισθητη, αγαπησιαρα Βικ Βικ θα φτιάχνει τα νύχια της και θα μου φωνάζει πίσω (εχω πιάσει γαλαρία)''μαρηηηη ελα μπροστά να χαζέψουμε τον κόσμο απο το παράθυρο..'' Θαχει παρει μαζι της και μια φωτο.. αυτη της κορης της (αμα η βικ βικ γινει μανα ξεχαστε τα ταξιδια, ο νους της θα ειναι εκει μονιμως:P)

Καπου πιο πίσω θα πετύχεις εναν γκρινιαρη αξιαγαπητο Ρασκαλ να χαζεύει τις θεσπέσιες υπάρξεις που αλωνίζουν εκτός πουλμαν κι απο δίπλα ο ισχυρος και μαγνητικος φαντασμένος να του επισημαίνει σοβαρα ποσο εχουν αλλαξει οι καιροι απο κοινωνιολογικης αποψης...να βαριεται ανελεητα με εμας που χει μπλεξει αλλα κατα βαθος να του αρεσει:P

Α! Να και η μεγαλοψυχη, εξωστρεφης Χιμ! Μα τι κανει, που χει χαζέψει? Α ναι... ακούει προσεχτικά τον ιδεαλιστη κι ανθρωπιστη Άγγελο και τις αποψεις του περι διαφορων γυναικας κι ανδρα, Αφροδιτης και Αρη... :P

Απο πίσω ακριβώς είναι η πρωτοπορα, δραστηρια και πειθαρχημενη Ισι που μας ησυχάζει με τα υπεροχα παραμύθια της... Ο λεπτολογος κι ευστροφος Χαος παραδιπλά βγαζει λογο και που και θα ρίχνει κανα βλέφαρο στον Δοκτωρα να δει αν τον ακούει. Ο σταθερος δόκτωρας δεν ακούει! :clapup:Φορά ακουστικά και χτυπιέται με κομμάτια γκοθ. Ονειρεύεται μια καλλονή μαυροντυμένη και μαυρομαλλούσα.. με τεραστιες μαύρες μπότες.

Α να... και η αερινη Βενι... Τραβα υπεροχες φωτογραφιες διπλα στην Ηρω και σχολιάζουν τα τοπία.. Τι ωραίες φωτογραφίες που χουν τραβήξει.... Μισο να πάρω πόζα.:P Η υπευθυνη και ειλικρινης Μαρω παρακολουθεί προσεχτικά τον κόσμο γύρω της και ταυτόχρονα ξεφυλλίζει ενα περιοδικό μόδας..
Να και το δραστηριο κι αυθορμητο Νεραιδάκι δίπλα στην ισορροπημενη και φιλοσοφημενη Καγιρα συζητούν για καλο φαγητό και μεγαλες αγάπες.. Ωχ, η Νεραιδα τα πηρε!! :Pγρήγορα να παω να της δώσω ένα φιλί, ειμαι σιγουρη θα ηρεμησει...

Επ καποια με φωνάζει ''μαρηηηη διαβασες τι λεει η Αση, εχει πανσεληνο σημερα!!!'' Μαντεψτε ποια με φωναξε!:P
Κι αφου η Καγιρα ξάπλωσε στην αγκαλίτσα της Νεράιδας.. πισω πισω ναμαστε! Διπλα μου ο Μπιλ και ο Νωευ, με προσεχουν...
Ο γλυκος και καλόψυχος Μπιλ πεταγεται σε καθε κουβεντα καθε παρεας για μπρεικ, (εχει πολυ γελιο:P) και ο Νωευ εξακολουθει ακομα και μεσα στο πουλμαν να με κανει να σκεφτομαι για ακομα μια φορα ποσο ωραια ειναι η ζωη...

Αχ ο πιγκ!! Ανεβηκε μολις τωρα.. επειτα απο τη σταση που καναμε. Ειχε παει να επισκεφτει μουσεια πιο πριν:P και τωρα να τος! Μισοοο καποια τρεχει λαχανιασμενη:hmm:!! Ανεβαινει φυσωντας ξεφυσωντας ''γειααα τι λεει τι χαμπαρια?Σορυ ρε για την καθυστερηση αλλα εχουμε και δουλειες:P'' Μα ειναι η αξιολατρευτη Μπερπ!:D

Η πρακτικοτατη κι αποφασιστικη Ρεζιντεντ μπροστα μπροστα σε περιπτωση που χουμε καμια βλαβη.Ρεζ, σου ρχομαι σε λιγο να κανουμε συζητηση χωρις διαφωνιες (δεν ειν κατασταση αυτη να συμφωνουμε μονιμως μαυτο το κοριτσι!! Ουτε μια διαφωνια?!:P)
(Τωρα αμα ξεχασα... που σιγουρα ξεχασα... συμπληρωνουμε αργοτερα...:redface:)


Κι εγω που ειμαι?:hmm:

Α ναι...Παω περα δωθε, χωνομαι δω, χωνομαι κει, παρατηρω κι αφουγκραζομαι, σκεφτομαι τι ωραια που ειναι η ζωη, σκεφτομαι...
τι ωραια που ειναι με παρεα!!!












Ουπς, ενας κομητης. Οκευ,ο Δεσμωτης ειναι.:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εγώ δε σ' έβρισα s.i.d.άκο... :/:


:P (καλά αφού έβαλες περίπου...σώζεται!!!)



Ωραίος! :yes:
:thumbup:σωστος:thumbup:!!;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
mindcircus-γιατι ειναι η e-κολλητη φυσικα!
marmaths-τη χρειαζομαστε για να κρατα η συζητηση ενα επιπεδο.
μαρω-γιατι ευελπιστω καλωντας την να μου κανει δωρο κανενα απο τα σκουλαρικια της.
burp-δεν εχει γιατι. ειναι η burp.
pitg21-γιατι θα τον βαλουμε να διαβασει την ιστορια της πολης που θα παμε και θα μας κανει ξεναγηση.
fantasmenos-γιατι ΔΕΝ μπορω να παω e-εκδρομη χωρις το φαντα. ειναι η καθημερινη συνηθεια που εγινε λατρεια. επισης θελω να τσακωνεται με τον pitg21 για να υπαρχει ενταση.
bill-γιατι ειναι καρκινακι. ισχυροτατο επιχειρημα.(για να μη πω το πιο ισχυρο)
Ηρώ-γιατι μολις πηρε πτυχιο και θα θελει να ξεσκασει το κοριτσι. ασε που θελω να τη γνωρισω επιτελους.
Γιώργο-γιατι θα αναλαβει τα επι της οργανωσης.

καλοδεχουμενοι ολοι οσοι γουσταρουν την παρεα μας.:D

προορισμος:



ps: τα κινητα δε πιανουν μη κανετε τον κοπο να φερετε μαζι!:D
εντυπωσιακη εικονα!;);););):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ας πω και εγώ

JaneWin:
πως να πας road trip χωρις να εχεις κάποιον να του λες και καννα προβληματάκι αλλά να σπάζεται πλακιτσα συνεχώς?
harry920: δεν γίνεται να τον αφησω! άντρας μου ειναι! σε ποιον θα δίνω φιλιά μετά?
LoverBoy: αφήνεις το παιδί σου μόνο του? χωρίς τον πατριό κιόλας?
blue_butterfly: νυφη μου ειναι...
lefteris_92: ηαηαηα! τον λε και αν δεν επερνα σε τετοιο ταξίδι! γελιο μεχρι τελικής πτώσης...
solonas09: εε να εχουμε και καποιον σοβαρό εκεί μέσα
element_skate: να χω και με καποιον να τσακκωνομαι κιολας
giannis_92: εεε δεν γινεται να αφήσω πίσω τον αντρα της ιωαννας!
efaki!!!: να παρουμε και την μαμα της ιωαννας! όλη την οικογένεια!
thanos323: εε να χουμε και καποιον καινουργιο της παρέας!να λεει με τον λε μαμακίες!ηαηα

εννοειτε πως τα παιδία που έβαλα πιο πανω
τα πάω περισσότερο από όλους στο ισκοολ!:clapup:
καλά θα'ταν να πηγαίναμε ηαηαηα!
θα χαι πολύ πλακα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Χμ, θα γραψω καποια στιγμη εδώ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Soleado Febrero~: :inlove: γιατί την αγαπώ:D

alcyone: γιατί είναι φανατική της γατούλας μου και θα έκανε πολύ καλή παρέα η κορούλα μου με την δική της!

Italian dream... : γιατί είναι βόδι αλλά παρόλα αυτά την αγαπώ:P

Claire Rentfield: Γιατί μια θεία Βάσω έχουμε μόνο!!

wherever: αγαπάει τα ταξίδια και συνεννούμαστε ταμάλα :P


Προορισμός:


Και εκδρομή εδώ:


( Ο προορισμός είναι το Μόναχο και η εκδρομή είναι στην Βιέννη)
Διαλέξτε εποχή :hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Soleado Febrero~: :inlove: γιατί την αγαπώ:D

alcyone: γιατί είναι φανατική της γατούλας μου και θα έκανε πολύ καλή παρέα η κορούλα μου με την δική της!

Italian dream... : γιατί είναι βόδι αλλά παρόλα αυτά την αγαπώ:P

Claire Rentfield: Γιατί μια θεία Βάσω έχουμε μόνο!!

wherever: αγαπάει τα ταξίδια και συνεννούμαστε ταμάλα :P


Προορισμός:


Και εκδρομή εδώ:


( Ο προορισμός είναι το Μόναχο και η εκδρομή είναι στην Βιέννη)
Διαλέξτε εποχή :hehe:


Deutsch...lover ευχαριστώ για την πρόσκληση!!:clapup:8)
Ειδικά για αυτούς τους προορισμούς πάμε κι αύριο αν θες,κλείσε εισητήρια τώρα!!:D
Ενταξει κοριτσοπαρεα θα είμαστε θα περάσουμε ωραία!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Deutsch...lover ευχαριστώ για την πρόσκληση!!:clapup:8)
Ειδικά για αυτούς τους προορισμούς πάμε κι αύριο αν θες,κλείσε εισητήρια τώρα!!:D
Ενταξει κοριτσοπαρεα θα είμαστε θα περάσουμε ωραία!! :thumbsup:

8) Παρακαλώ :hug:
Τώρα λείπω αλλά μόλις γυρίσω θα τα κλείσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Με τον eyb0ss ταξίδι σε βόρειο κορεα και ίσως και μονιμη διαμονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
- GP369
- kostasbistas
- Panagiotis849
- Deutsch... Lover

Προορισμός: (πού αλλού? :P)

Ville-Lumière

(ίσως και για μόνιμη εγκατάσταση :redface::D)
Και εκδρομούλα στο Στρασβουργάκι...

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
- GP369
- kostasbistas
- Panagiotis849
- Deutsch... Lover

Προορισμός: (πού αλλού? :P)

Ville-Lumière

(ίσως και για μόνιμη εγκατάσταση :redface::D)
Και εκδρομούλα στο Στρασβουργάκι...

:D

Το μόνο κορίτσι εγώ;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 27 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top