Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


λευκός λύκος.....πάντα μου άρεσε....
Σύμβολο δύναμης και ελευθερίας στοιχειώνει με την παρουσία του θρύλους, παραμύθια και μύθους ....
Όταν έμαθα ότι ο λύκος είναι μονογαμικός και ζευγαρώνει για όλη του τη ζωή.....παραξενεύτηκα πως τα ταιριάζει έτσι η φύση.... ένα ζώο τόσο δυναμικό, ανεξάρτητο, μοναχικό να επιλέγει ένα σύντροφο για όλη τη ζωή......​


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα κανω και εγω το κολπο του Τιμμυ λες να πιασει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Γεια σου Ρασκαλάκοοο!!! Καιρό έχω να σε δω!!
Γεια σου Ισιιιιιιιιιιιι!!!! (εντελως ετεροχρονισμενα ομως:D:D αλλα δεν γινοταν να αγνοησω τον χαιρετισμο:P:redface:)

Αφηνω κανα ματι ανοιχτο για να ζεστενεται το σπιτι!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
αυτή η συζήτηση μπορεί να είχε γίνει και πριν μερικά χρόνια αλλά όπου facebook το τηλέφωνο. Φαντάσου κάποιος να έλεγε «δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο κόσμος ζητάει τηλέφωνο και όχι ποτέ θα βρεθούμε ξανά»
Αρα βαδιζουμε στο σωστο δρομο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


λευκός λύκος.....πάντα μου άρεσε....
Σύμβολο δύναμης και ελευθερίας στοιχειώνει με την παρουσία του θρύλους, παραμύθια και μύθους ....
Όταν έμαθα ότι ο λύκος είναι μονογαμικός και ζευγαρώνει για όλη του τη ζωή.....παραξενεύτηκα πως τα ταιριάζει έτσι η φύση.... ένα ζώο τόσο δυναμικό, ανεξάρτητο, μοναχικό να επιλέγει ένα σύντροφο για όλη τη ζωή......​






και γιατί έχεις γκρίζο λύκο στο άβαταρ ; :confused:


π.σ. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
γιατί δεν έχω γραβάτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


λευκός λύκος.....πάντα μου άρεσε....
Σύμβολο δύναμης και ελευθερίας στοιχειώνει με την παρουσία του θρύλους, παραμύθια και μύθους ....
Όταν έμαθα ότι ο λύκος είναι μονογαμικός και ζευγαρώνει για όλη του τη ζωή.....παραξενεύτηκα πως τα ταιριάζει έτσι η φύση.... ένα ζώο τόσο δυναμικό, ανεξάρτητο, μοναχικό να επιλέγει ένα σύντροφο για όλη τη ζωή......​




Πωπω τι λυκαρος ειναι αυτος?? Για τρελες αγκαλιες! Βεβαια σαν τον δικο μου δε συγκρινεται(ε αλλοιμονο αν δε παινεψω το σπιτι μου) αλλα κι αυτος δε παει πισω! Θεος! Τον αγαπησα απο την φωτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έχεις λύκο ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Φτιάξε κρέμα γιώτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
OYΓΚ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σιδ, πιασε κοκκινο θα τσακωθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ουγκ μπορ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω γερμανικο ποιμενικο εναν Θεο που μολις με βλεπει με αγκαλιαζει κυριοκεκτικα, απο τον λαιμο, ειναι ερωτευμενος μαζι μου!!:redface: :DΜονο ο τροπος που με κοιταει οταν του μιλαω(του μιλαω σα να μιλω σε ανθρωπο)ειμαι σιγουρη αυτο το βλεμμα δεν υπαρχει πουθενα στον κοσμο!:) Βραδια που γυρνουσα ξενυχτισμενη, με περιμενε στην πορτα να του δωσω φιλι. Με την καληνυχτα εφευγε και πηγαινε στο σπιτι του, του αρκουσε!
Επλενα ταμαξι κι ερχοταν απο κατω και βρεχοταν και γινοταν χαλια με τις σαπουναδες! Δυστυχως δεν τον βλεπω συχνα γιατι δε ζει στην Αθηνα, ομως οποτε τον βλεπω μου ρχεται να ουρλιαξω, με καταλαβαινει απο χιλιομετρα! Μακαρι να τον ζουσα πιο συχνα! Σημερα ειναι κοντα 3 χρονων. Ειχα παντα σκυλακια στη ζωη μου, αυτος ειναι εξαιρεση, μου χει κανει ζημια, εχω παθει ερωτα!

Προσφατα, ενα σκυλακι αγριεμενο εκοβε βολτες γυρω απο το σπιτι. Τον ειχαν εγκαταλειψει οι δικοι του.:mad: Του βαζαμε φαγητο για καιρο, το τρωγε κρυφα και εξαφανιζοταν. Πηγαινε κι ετρωγε το βραδυ, την ημερα εξαφανιζοταν. Τα βραδια αγριεμενο δε πλησιαζε και γαβγιζε με μανια. Προσπαθησαμε πολλες φορες να το πλησιασουμε αλλα φαινοταν θυμωμενο. Να μη πολυλογω, ερωτευτηκε τον δικο μου εξω απο τα καγκελα του σπιτιου, για μερες και νυχτες μουσουδιαζαν. Μετα απο πολλες προσπαθειες ηρθε στο σπιτι μας, ψαξαμε για αφεντικα αλλα κανεις δεν την αναζητησε, κι ετσι αποφασισαμε να το κρατησουμε. Ειναι ενα θηλυκο πλασμα τρισχαριτωμενο και τσαχπινικο γυρω 2 ετων.:)

Διασταυρωση λυκοσκυλο με μια αλλη ρατσα περιεργη που δε θυμαμαι(σκυλια που χουν στο στρατο), κοιμουνται αγκαλια και τρωνε μαζι. Του κανει ναζια και εκεινος την κυνηγαει, απλωνει τα ποδια του πανω της κι εκεινη του τα μασουλαει. Δε μαλωνουν για το φαγητο. Ο αλλος ειναι τζεντλεμαν και την αφηνει να φαει. Εκεινη αγριευει οποτε παει εκεινος να φαει, τα θελει ολα δικα της:) ειναι ομως τσαχπινα και περνα παντα το δικο της!

Σας επισυναπτω τη φωτο του ειδυλλιου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P8280266qqq.jpg
    P8280266qqq.jpg
    588.8 KB · Εμφανίσεις: 80

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ητανε δυο κανιβαλοι. και λεει ο ενας:
-ουγκα
και απανταει ο αλλος:
-ουγκα ουγκα!
και απανταει ο αλλος:
-κατσε ρε μ@λακα πολλα λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top