Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
σκατα παρα-ηταν καλο για να κρατησει μαλλον...:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΒΑΡΕΘΗΚΑ.


λυπαμαι που σε ξερω και για οτι μου εχεις κανει.



δεν αντεχω αλλο, με κουρασες πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
σκατα παρα-ηταν καλο για να κρατησει μαλλον...:'(:'(:'(:'(:'(
Τι έγινε Νικο ??:what:
Αν θες στειλε μου πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πως το μαζεύεις αυτό το χάος;:(
Γιατί τέτοια παρακμή; Γιατί αφέθηκε σε αυτό το χάλι; Γιατί ορισμένες περιοχές δε παίρνουν ποτέ κονδύλια;
Το παρακάτω είναι το θέμα της διπλωματικής μου.. και με έχει ταλαιπωρήσει τόσο πολύ η γραφειοκρατία σε σημείο που σκόπευα μέχρι χτες να το παρατήσω.
Για να βρω υποτυπώδη σχέδια κατόψεων και αυτά μη φανταστείτε σε ηλεκτρονική μορφή.. έβαλα μέσο έναν γνωστό μου.
Ερείπια.. καμία συντήρηση εδώ και χρόνια.. χάνονται τα πάντα στο χρόνο και μετατρέπονται κυριολεκτικά σε βοσκοτόπια.
Και όλα αυτά στην παρατημένη Νικόπολη που κάποτε γνώριζε δόξα.
Θησαυροί που θάβονται, γιατί δεν υπάρχουν άνθρωποι να τα εκτιμήσουν να τα προωθήσουν και να ζητήσουν λεφτά για την αποκατάστασή τους. Ή γιατί κάποιοι ανεγκέφαλοι τα τρώνε πριν προλάβουν να μοιραστούν.

Άι στο καλό τα είπα και ησύχασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • αεροφωτογραφιες_089.JPG
    αεροφωτογραφιες_089.JPG
    1.7 MB · Εμφανίσεις: 104

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν πειραζει που εχεισ προβλημα

αν θεσ βοηθαω να το λυσεισ

το πολλη πολλη ΖΟΥΡΓΟΜΑΝΔΥΑ

α ρε λουκ με τα ωραια σου
ποο ρε γρηγορη μου βγηκαν τα ματια,γραφε σαν ανθρωπος:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μ'αρεσει ρε ο πλανητης με τις πεταλουδες και δεν τον αλλαζω... τον εχω δει και τον δικο σας κοσμο και τον εχω ζησει μονο μιζερια και δυστυχια φερνει. χαρισμα σας λοιπον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Θες ξυλο!! :mad:


:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
λολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μέρφυ , η ζωή δεν είναι παρά ένα σκηνικό

Σ.Μπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Οργασμικό συνοθύλευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
-Αρχή παραληρήματος-


......

-Τέλος παραληρήματος-

Φιλενάδα, με κάνεις και χαίρομαι: οδεύεις προς αυτοθεραπεία!
Σκέψη: Θέλει δύναμη, τόλμη και εξυπνάδα ένα τόσο ελεγχόμενο παραλήρημα, σχεδόν επαναστατικό!

ΒΑΡΕΘΗΚΑ.


....

Σκέψη: Τότε, καιρός να γυρίσεις πίσω, πηγαίνοντας μπροστά!

Πως το μαζεύεις αυτό το χάος;:(
Γιατί τέτοια παρακμή; ...

Σκέψη: Μάλλον το χάος θα (σου) απαντήσει, τώρα!
- Για μία νέα ακμή ίσως, Ηρώ μου! Μη διστάζεις, γιατί βρίσκεσαι μπροστά στην ευκαιρία σου( κι όχι μόνον ως Αρχιτέκτονας!).


Σκέψη: Να 'ναι τουλάχιστον πελεκυμένο!

Οργασμικό συνοθύλευμα.

Σκέψη:Μακάριοι οι περιδινούμενοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Τελικά, βρε παιδιά, η ζωή τραβάει την ανηφόρα, όπως μας λέει κι ο Ποιητής, ή την κατηφόρα, όπως επιμένει η πεπατημένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
Τελικά, βρε παιδιά, η ζωή τραβάει την ανηφόρα, όπως μας λέει κι ο Ποιητής, ή την κατηφόρα, όπως επιμένει η πεπατημένη;


ισιωμα ειναι.εμεις δινουμε κλισεις στο κορμι μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Σκέφτομαι το μάθημα (Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων και Υπηρεσιών) που έχω στις 7 και βαριέεεμαιιι... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ότι αύριο έχουμε διαγώνισμα στην Χημεία.Να δώ πότε θα διαβάσω που έχω και Ισπανικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
ισιωμα ειναι.εμεις δινουμε κλισεις στο κορμι μας.

Μπραβό μας!!! Εμείς τελικά, μέχρι που μπορούμε με τις κλίσεις μας, να ξεγελάσουμε και τον διάολο, αμά τύχει(ή λάχει; )!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Τι έγινε Νικο ??:what:
Αν θες στειλε μου πμ

οτι νυσταζα τοσο χθες που πηγα ειδα λιγο το xXx και μετα κοιμηθηκα αλλα δεν εστειλα πμ στην Αγγελικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
Μπραβό μας!!! Εμείς τελικά, μέχρι που μπορούμε με τις κλίσεις μας, να ξεγελάσουμε και τον διάολο, αμά τύχει(ή λάχει; )!



για τον διαολο δεν ξερω.......εμας παντως μας ξεγελαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
... οχι αλλο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
οτι νυσταζα τοσο χθες που πηγα ειδα λιγο το xXx και μετα κοιμηθηκα αλλα δεν εστειλα πμ στην Αγγελικη...
Σκεφτομαι να ρωτησω το Νικο αν ειναι καλα..:xixi:
Νικο ολα καλα ?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top