Στήθος ή μπούτι;

Στήθος ή μπούτι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 59)

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Όχι δεν θα φάμε κοτόπουλο. Ποιό σημείο του σώματος τραβάει το βλέμμα σας πρώτο. Με τι ξενερώνετε η τι είναι αυτο που σας αποθεί σε ένα γυναικείο/αντρικό σώμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Όχι δεν θα φάμε κοτόπουλο. Ποιό σημείο του σώματος τραβάει το βλέμμα σας πρώτο. Με τι ξενερώνετε η τι είναι αυτο που σας αποθεί σε ένα γυναικείο/αντρικό σώμα. :redface:

Λοιπόν.... θα σου πω τι κοιτάω σε έναν άντρα με τη σειρά που τα κοιτάω...
1. Πρόσωπο.... χαμόγελο και μάτια (βλέμμα)
2. Χέρια - δάχτυλα (καθαρά νύχια και περιποιημένα.... φετίχ είναι αυτά....)
3. Γενικά σώμα και κυρίως πισινό :redface:
4. Γενικώς τρόπος ομιλίας και στησίματος...

Θα ξενέρωνα ΕΝΤΕΛΩΣ αν....
1. μου χαμογελούσε και έβγαινε από μέσα μια περήφανη σειρά από σάπια δόντια
2. μου μιλούσε και η φωνή του ήταν παιδική και όχι αντρική
3. έτρωγε τα νύχια του ή ήταν μέσα στη μαύρη μπίχλα (και δεν εννοώ την περίπτωση που δουλεύει σε συνεργείο και έχει μαύρα νύχια... αυτό ξεχωρίζει και δεν γίνεται αλλιώς... μιλάω για την καθαριότητα)
4. είχε μια κοιλούμπα που περηφανεύεται κι όλας ότι εκεί ακουμπάει τις μπύρες όταν βλέπει μπάλα! :hehe: (η κοιλούμπα είναι κάτι αντίστοιχο με τον πισινό πλατεία συντάγματος για τις γυναίκες)

αυτά τα ολίγα από μένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Λοιπόν.... θα σου πω τι κοιτάω σε έναν άντρα με τη σειρά που τα κοιτάω...
1. Πρόσωπο.... χαμόγελο και μάτια (βλέμμα)
2. Χέρια - δάχτυλα (καθαρά νύχια και περιποιημένα.... φετίχ είναι αυτά....)
3. Γενικά σώμα και κυρίως πισινό  :redface:
4. Γενικώς τρόπος ομιλίας και στησίματος...

Θα ξενέρωνα ΕΝΤΕΛΩΣ αν....
1. μου χαμογελούσε και έβγαινε από μέσα μια περήφανη σειρά από σάπια δόντια
2. μου μιλούσε και η φωνή του ήταν παιδική και όχι αντρική
3. έτρωγε τα νύχια του ή ήταν μέσα στη μαύρη μπίχλα (και δεν εννοώ την περίπτωση που δουλεύει σε συνεργείο και έχει μαύρα νύχια... αυτό ξεχωρίζει και δεν γίνεται αλλιώς... μιλάω για την καθαριότητα)
4. είχε μια κοιλούμπα που περηφανεύεται κι όλας ότι εκεί ακουμπάει τις μπύρες όταν βλέπει μπάλα!  :hehe: (η κοιλούμπα είναι κάτι αντίστοιχο με τον πισινό πλατεία συντάγματος για τις γυναίκες)

αυτά τα ολίγα από μένα

Δηλαδή για εσένα ο άντρας πρέπει να είναι φέτες με κυβάκια κτλ η μπορείς να δεκτείς και μια μικρή κοιλιτσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μμ... παρατηρώ το βλέμμα της, τον τρόπο που κινείται στο χώρο και τον τρόπο που μιλάει... μετά όλα τα άλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
με τραβανε τα ποδια θελω να ναι αδυνατα και γυμνασμενα με αποθει το να ειναι σφιχτης ξερετε body builder, δινω προσοχη στο στισημο του σωματος συχαινομαι την καμπουρα και παντα με τραβουσαν οι αντρες με τις μηχανες (οχι οι απλυτοι με τις χαρλευ χαχα οι πορομενοι με το αθλημα!) γενικως αγαπω αυτους που αγαπουν την ταχυτητα και τον κυνδηνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω σε μια γυνεκα κοιταω
1) Στηθος, Ποδια, Πισινο- αναλογα με απο που την βλεπω
2) Προσωπο, οσο ωραιο κολο και να εχει ενα ασχημο προσοπω την εχει κανει ολοιδια με την νταλικα των 200 κιλων
3) χερια (απο την αρχη του μπρατσου μεχρι την ακρη του νυχιου, ολοκλιρο) και μου αρεσει να εχουν λεπτα χερια (οχι κοκαλο ομως) και ωυχια οχι τεραστια αλλα ουτε και κομενα σαν του αντρα
4)φωνη- μυαλο ( γιατι συνιθος πανε μαζι, παιδικη φωνη-παιδικο μυαλο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arty2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Με δεδομένο ότι την βλέπω απο μπροστά κοιτάω με σειρά προτίμησης:
- Πρόσωπο, μάτια κτλ
- Ντεκολτέ
- Μέση, πόδια

Με δεδομένο οτι την βλέπω απο πίσω κοιτάω:
- *cough* Πισινό (δεν φταίω εγώ, τα μάτια μου φταίνε)
- Μαλιά
- Μέση, πόδια
- Κίνηση, βηματισμό (damn πολύ θεωρητικό ακούγεται αυτο...)

Τι μου προκαλεί αρνητική εντύπωση, let's see...
- Το να φοράνε κολάν και κολλητά μπλουζάκια 5 νούμερα μικρότερα ενώ δεν τους πάνε με αποτέλεσμα να διαχωρίζονται τα σωσίβια (σόρρυ κοπέλα μου αλλά υπάρχουν και ρούχα που σου πάνε)
- Το ότι μερικές δεν γνωρίζουν το αποσμητικό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Εγω σε μια γυνεκα κοιταω
1) Στηθος, Ποδια, Πισινο- αναλογα με απο που την βλεπω
2) Προσωπο, οσο ωραιο κολο και να εχει ενα ασχημο προσοπω την εχει κανει ολοιδια με την νταλικα των 200 κιλων
3) χερια (απο την αρχη του μπρατσου μεχρι την ακρη του νυχιου, ολοκλιρο) και μου αρεσει να εχουν λεπτα χερια (οχι κοκαλο ομως) και ωυχια οχι τεραστια αλλα ουτε και κομενα σαν του αντρα
4)φωνη- μυαλο ( γιατι συνιθος πανε μαζι, παιδικη φωνη-παιδικο μυαλο...)
επησεις απο τον αγαπητο κρονο διαβασαμε:
"αλλα να εχει αρκετα καλη οικονομικη κατασταση και να ειναι και εμφανισημη με καλο χαρακτιρα."

ενα ραφι για τον φιλο μας τον κρονο παρακαλω... :bleh: :bleh: (πλακα κανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Πρόσωπο και μετά στήθος (να χω να πιάνω λίγο ρε παιδιά, μην είναι πλακάτ της ΓΣΕΕ :rofl: :hehe:)

Βασικότερο όλων: καλός χαρακτήρας ειδάλλως σπιτάκι στη μαμά σας όσο μοντέλα και να στε! Το χω κάνει ήδη κάποιες φορές και δικαιώθηκα! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πρώτα απ' όλα πρόσωπο και κυρίως μάτια και χαμόγελο...Με αυτά τα δύο μόνο μπορώ να λιώσω...αχχχχχχχχχχχ............... :inlove:

μετά σώμα,να υπάρχει κάποια ωραία αναλογία και στίσιμο....Τρόπος ομιλίας κλπ...ξεφεύγω και επανέρχομαι...

Απο πίσω μμμ...κωλαράκι και περπάτημα...ε...και λίγο το μαλλάκι και το ντυσιματάκι...Αλλά να το τονίσω, δεν είμαι τόσο μμμμ....απαιτητική 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
επησεις απο τον αγαπητο κρονο διαβασαμε:
"αλλα να εχει αρκετα καλη οικονομικη κατασταση και να ειναι και εμφανισημη με καλο χαρακτιρα."

ενα ραφι για τον φιλο μας τον κρονο παρακαλω... :bleh: :bleh: (πλακα κανω)

Εδω περα γραφω τι βλεπω με την προτη ματια... Οχι και για γαμο. Αμα το παω για σοβαρη σχεση αλλαζουν τα πραγματα. Τοτε πια παιζουν αλλα, με πρωτο παραγωντα τον χαρακτιρα
Πρώτα απ' όλα πρόσωπο και κυρίως μάτια και χαμόγελο...Με αυτά τα δύο μόνο μπορώ να λιώσω...αχχχχχχχχχχχ............... inlove

μετά σώμα,να υπάρχει κάποια ωραία αναλογία και στίσιμο....Τρόπος ομιλίας κλπ...ξεφεύγω και επανέρχομαι...

Απο πίσω μμμ...κωλαράκι και περπάτημα...ε...και λίγο το μαλλάκι και το ντυσιματάκι...Αλλά να το τονίσω, δεν είμαι τόσο μμμμ....απαιτητική Cool


Μακαρι να κρινουν ολες ετσι... τοτε ειμαι κολοφαρδος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πρώτα κοιτάω το πρόσωπο, πάντα. Κοιτάω κυρίως τα μάτια.
Μετά κατεβαίνω πιο κάτω. Το στήθος με κεντρίζει, δεν το θεωρώ απαραίτητο, αλλά καλό είναι να υπάρχει :)
Πριν κοιτάξω απο πίσω, κοιτάω και τα πόδια που αν είναι όμορφα χτυπάνε στο μάτι :)
Σε πισινό κρίνονται τα περισσότερα :) Εκεί κρίνονται (σχεδόν) όλα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Μάλλον το χαμόγελο και το βλέμμα... Μετά χέρια και κώλος. Με ξενερώνουν οι πολλοί αδύνατοι (ενώ καποια παραπανισια κιλα δεν με χαλανε καθόλου) τα άσχημα χέρια και οι άσπρες κάλτσες... Αν δω άντρα με άσπρη καλτσούλα τρώω τρελή ξενέρα! :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κain

Νεοφερμένος

Ο Κain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Γενικοτερα το ολο σωμα και ιδιαιτερο βαρος στα οπισθια και την κοιλια...
Δεν μπορω με τιποτα τα πατσοκοιλια...
Στηθος δεν με ενδιαφερει το μεγεθος.
Φυσικα μετρανε παρα πολυ και τα χαρακτηριστικα του προσωπου, αλλα οσων αφορα το σωμα το βλεμα μου παει αμεσως εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Τώρα να μιλήσω και εγώ, ή μήπως θα προκαλέσω; :worry:
Θα συμφωνήσω σε όλα ακριβώς με την ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ.
Αν και δε πειράζει και λιιίγο κοιλιά [πολύ λίγο] :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Κυρίως το πρόσωπο. Και μετά το στήθος ;)

Και οι λίγο γεματούλες (λιγάκι όμως,3-5 κιλά πάνω από το κανονικό, μην το γ$%^#$ κιόλας) μου αρέσουν περισσότερο.

Petros εννοείται πως δεν προκαλείς (εμένα τουλάχιστον), ότι γουστάρεις κάνε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Δηλαδή για εσένα ο άντρας πρέπει να είναι φέτες με κυβάκια κτλ η μπορείς να δεκτείς και μια μικρή κοιλιτσα?


όχι βρε, με παρεξήγησες....
δεν εννοώ να είναι φέτες!!! όχι ότι με χαλάνε οι φέτες κοιλιακοί αλλά δεν με ενδιαφέρει να είναι φέτες (άλλωστε ούτε εγώ είμαι φέτες για να ζητήσω κάτι ανάλογο :P)
Μιλάω για την ΤΕΡΑΣΤΙΑ κοιλιά (σαν του μπαμπά μου ένα πράγμα!!!)
Μια μικρή (μικρή όμως!) κοιλίτσα δε με χαλάει.... προτειμώ ο άλλος να έχει κάτι τις παραπάνω από κιλά (έως 10 παραπάνω σε αναλογία ύψους), παρά να πιάνω κόκκαλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros :
Τώρα να μιλήσω και εγώ, ή μήπως θα προκαλέσω; :worry:
Θα συμφωνήσω σε όλα ακριβώς με την ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ.
Αν και δε πειράζει και λιιίγο κοιλιά [πολύ λίγο] :)

Φυσικά θα μιλήσεις και εσύ αν διαβάσεις το topic ζητάει την άποψη για το γυναικείο/αντρικό σώμα ο καθένας λέει τι του αρέσει έτσι απλά. Πέτρο μην κολάς κανένας εδω δεν θα στην πεί για τίποτα!

Εγώ θέλω να έχει θυληκό σώμα ωραίο στήθος, ναζιάρικο πρόσωπο και γενικά να ότι έχει στο σώμα της να μην κρέμεται. Τα ψωμάκια την χαλάνε στην γυναίκα αλλα περισσότερο την χαλάει να είναι πετσί και κόκκαλο λες και την ψάχναμε για να κάνουμε σούπα. :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν μπορώ να πω ότι ψάχνω κάποια εμφανισιακά στάνταρτ.Θέλω ο άλλος να έχει τύπο κι ας έχει και κάποια κιλάκια παραπάνω ή ας μην είναι και πρώτο μπόι.Το παν είναι να έχει αυτοπεποίθηση.Όλοι όσοι ήμουν μαζί δεν έμοιαζαν καθόλου εμφανισιακά (η μέρα με τη νύχτα ήταν)είχαν όμως ένα κοινό:ήταν ιδιαίτερα αρρενωποί και είχαν προσωπικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Εγώ πάλι δεν μπορώ να πω ότι ψάχνω κάποια εμφανισιακά στάνταρτ.Θέλω ο άλλος να έχει τύπο κι ας έχει και κάποια κιλάκια παραπάνω ή ας μην είναι και πρώτο μπόι.Το παν είναι να έχει αυτοπεποίθηση.Όλοι όσοι ήμουν μαζί δεν έμοιαζαν καθόλου εμφανισιακά (η μέρα με τη νύχτα ήταν)είχαν όμως ένα κοινό:ήταν ιδιαίτερα αρρενωποί και είχαν προσωπικότητα.

Διαφήμιση :
Είσαστε κοντός? Το τραπέζι στην κουζίνα είναι στο ίδιο ύψος με εσάς. Το 10χρονο ανιψάκι σας, σας ρίχνει μισό κεφάλι? Είσαστε σε θέση να Βλέπετε αν τα νύχια στα πόδια σας είναι κομμένα χωρίς να σκήψετε? Και απο κιλά πως είστε? Προλαβένει κάποιος να φάει δίπλα σας. Όταν τρώτε σαν χρεώνουν διπλό κουβέρ? Πάντα πληρώνετε δίκλινο ακόμα και όταν πάτε διακοπές μόνος σας? Μήπως οταν κάνετε ηλιοθεραπεία προσπαθούν να σας ρίξουν πάλι στην θάλασσα οι φιλοζωικές? Μην απελπίζεστε υπάρχουν γυναίκες που σας θέλουν, αρκεί να έχεται τύπο και πάνω απο όλα αυτοπεποίθηση. Χαρείτε υπάρχει πάντα μια όμορφη κοπέλα να σας αγαπήσει θυμηθείτε αυτοπεποίθηση και τύπο! Τηλεφωνήστε τώρα στο 90 11 992 3 372 171 2384 (Αudiotext Hellas 34,5 ευρώ/15 " + ΦΠΑ)και γνωριστείτε σήμερα κιόλας . Τα όνειρα σας μικρά η και μεγάλα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα. Θυμηθείτε σας περιμένουν . Αν δεν έχεται τηλέφωνο μπείτε στο site μας WWW.POS_EISAI_ETSI.COM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top