Τι ύψος έχετε;

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
οι ψηλες γυναικες ειναι για την παρελαση
Α γειά σου!!!!!!! Και όταν τελειώσει η παρέλαση......;)



.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Το κάθε ύψος έχει και προτερήματα και μειονεκτήματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ο καθενας οτι εχει κατα νου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ανυψωνει το εθνικο φρονημα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ποιο πράγμα το ανυψώνει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η φωτο παραπανω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Χαχχα0χαχαχαχαχαχαχαχαχα μου άρεσε αυτό που είπες:clapup::clapup: χαχαχαχα και εγώ 62 είμαι τι να σπάσουμε άνθρωπέ μου! Άλλο άντρας άλλο...γυναίκα!!
το 1.80 είναι καλό ύψος για τον άντρα πάντως! Και δεν ξέρω το ύψος των αντρών στις τσόντες:P
Συνονόματε, είσαι ασυγχώρητος!!!! Περίμενα να ενημερώσεις την μικρή μας φίλη, ότι το μόνο που δεν μετράει εκεί στους άντρες είναι το....μπόϊ!
Αλλά εσύ....ποιείς την νήσσαν! 'Αγγελος---> :beating:

ανυψωνει το εθνικο φρονημα..:P
Δεν λές τίποτα! Μέχρι και η γιαγιούλα σε δεύτερο πλάνο έχει....επηρεαστεί!!! Πρόσεξε ΠΩΣ κοιτάζει σε συνδιασμό με την θέση των χεριών της, λες και "ζυγιάζει" την....κατάσταση! :eek:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Δεν λές τίποτα! Μέχρι και η γιαγιούλα σε δεύτερο πλάνο έχει....επηρεαστεί!!! Πρόσεξε ΠΩΣ κοιτάζει σε συνδιασμό με την θέση των χεριών της, λες και "ζυγιάζει" την....κατάσταση! :eek:

.
Xαχα! Και'γω τη γιαγιά πρόσεξα!

Εγώ 1,69 ούτε λίγο ούτε πολύ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συνονόματε, είσαι ασυγχώρητος!!!! Περίμενα να ενημερώσεις την μικρή μας φίλη, ότι το μόνο που δεν μετράει εκεί στους άντρες είναι το....μπόϊ!
Αλλά εσύ....ποιείς την νήσσαν! 'Αγγελος--->
μπα οχι..οι ανδρες ειναι συχνα 180 και πανω..αλλα οι γυναικες ειναι ολες το πολυ μεχρι 170..κατι σημαινει αυτο..:P
οι ψηλες ειναι οι πιο ψυχρες και ατσουμπαλες να το πω ωμα.δεν ξερουν πώς να κουνηθουν ..και στις τσοντες ειδικα αυτο φαινεται τελειως..

η συντριπτικη πλειοψηφια ειναι 165-168..ο μεσος ορος δηλαδη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Xαχα! Και'γω τη γιαγιά πρόσεξα!
Διαθέτουμε κοινή σημειολογία οπτικής επικοινωνίας :D

Εγώ 1,69 ούτε λίγο ούτε πολύ...:/:
Μηδέν άγαν (τίποτα υπερβολικό) άρα...ιδεώδες! ;)

Εγώ πάλι, το πρωί είμαι 1.82 αλλά το βράδι αργά που η κούραση βαραίνει τους ώμους μου, πέφτω στο 1.79 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Διαθέτουμε κοινή σημειολογία οπτικής επικοινωνίας :D


Μηδέν άγαν (τίποτα υπερβολικό) άρα...ιδεώδες! ;)

Εγώ πάλι, το πρωί είμαι 1.82 αλλά το βράδι αργά που η κούραση βαραίνει τους ώμους μου, πέφτω στο 1.79 :hmm:
Μαkes sense! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Α γειά σου!!!!!!! Και όταν τελειώσει η παρέλαση......;)



.

Ώ ρε φίλε βαρύ πυροβολικό... Να της μετρήσω το ύψος πόντο πόντο μπας και θυμηθεί η γιαγιάκα εκεί πίσω, τα νιάτα της!:redface:



Τι έπαθε το βρακάκι της από τη μια μεριά και είναι ξηλωμένο;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ πάλι, το πρωί είμαι 1.82 αλλά το βράδι αργά που η κούραση βαραίνει τους ώμους μου, πέφτω στο 1.79
ειναι σαν τη στυση...:hehe::shifty::bleh:
δεν ειναι σταθερη..:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
το τελειο υψος..

ολες οι πορνσταρ αυτο το υψος εχουν!:hehe::yahoo:

το ιδανικο υψος για γυναικα ...και με φουλ τακουνι φτανει λιιγο χαμηλοτερα απο εμενα..:D

Αααα εσυ εχεις κανει διατριβη στο θεμα!:P:P:P:P

Βασικα δεν εχω κανενα προβλημα με το υψος μου, ειτε φοραω φλατ ειτε τακουνια και το καλο ειναι οτι θα μπορουσα να ειμαι και με κοντο αντρα και με κανονικο και με ψηλο...:P
Βεβαια με εναν ανω του 1,90, θα αισθανομουν λιγο σαν το παιδακι του που το παει βολτα στις κουνιες, αλλα ενιγουει, οπως λεει και μια φιλη μου...γι αυτο υπαρχουν και τα 15ποντα!:P:P:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βασικα δεν εχω κανενα προβλημα με το υψος μου, ειτε φοραω φλατ ειτε τακουνια και το καλο ειναι οτι θα μπορουσα να ειμαι και με κοντο αντρα και με κανονικο και με ψηλο...:P
Βεβαια με εναν ανω του 1,90, θα αισθανομουν λιγο σαν το παιδακι του που το παει βολτα στις κουνιες, αλλα ενιγουει, οπως λεει και μια φιλη μου...γι αυτο υπαρχουν και τα 15ποντα!

ποσο βαρος εχεις?
την μεση γυναικα 165 ,μπορεις να την παρεις αγκαλια και να κανεις διαφορα...:shifty::inlove:
να τη χειριστεις καταλληλως ρε παιδι μου...:shifty:

ενα εχω να πω..η μαντονα ειναι 161 και η laydy γκαγκά:P 155....:D
να συνεχισω?;)

γι αυτο υπαρχουν και τα 15ποντα!
με φτιάααανειιις τώωρααααα.......:angelnot::yahoo:
μι φτιάαανειιιςς..:jumpy::verymad::upside::shifty::hehe:

(το ξερω το παρακανω με τα χαμογελάκια,αλλα τα λατρεύω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Kylie Minogue 1,51
Christina Aguilera 1,59
Avril Lavigne 1,57

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Kylie Minogue 1,51
Christina Aguilera 1,59
Avril Lavigne 1,5
Τυχαιο ?δε νομιζω!:D

και οι περισσοτερες με μεγαλα στηθη επισης ειναι μετριες προς κοντες γυναικες,,το υψος πολλες φορες τραβαει και σβηνει της καμπυλες..

το πρωι ακουγα ,οτι ο ασκητης ελεγε οτι τα τακουνια αρεσουν στους ανδρες γιατι ,κανουν το ποδι της γυναικας σαν αγριο ζωωο θηραμα ,αντιλοπη φανταστητε..με κλιση προς τα εμπρος..αρχεγονο ενστικτο..λετε?:P

παντως προτιμω την τακουνατη γυναικα απο την ψηλη..γιατι σηκωνει και σφιγγει-γυμναζει και τις σωστες περιοχες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ποσο βαρος εχεις?

σχεδον 52, με εγκρινεις?!
:P:P




με φτιάααανειιις τώωρααααα.......
:angelnot::yahoo:
μι φτιάαανειιιςς..:jumpy::verymad::upside::shifty::hehe:



Μαζεψουυυυ!!!:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σχεδον 52, με εγκρινεις?!
και λεπτη εισαι..η αδελφη μου ειναι 152 και 50 κιλα..
αλλα μια χαρα....
στα ιδανικα πλαισια..:P... Παν μετρον αριστον...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το τελειο υψος..

ολες οι πορνσταρ αυτο το υψος εχουν!:hehe::yahoo:

το ιδανικο υψος για γυναικα ...και με φουλ τακουνι φτανει λιιγο χαμηλοτερα απο εμενα..:D

πού το ξέρεις εσύ :sly: ;

τις έχεις δει και όρθιες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top