Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
^^
Ενα Buchlandung ρε φιλε! Χωρις σχολικα κλπ κλπ! ΜΟΝΟ ΒΙΒΛΙΑ! Και πελατες που τα λατρευουν!

Αν θέλεις συνέταιρο,εδώ είμαι!!! :DΕίναι μία από τις εναλλακτικές μου!Επίσης θα μου άρεσε να ανοίξω έναν εκδοτικό οίκο,μία εφημερίδα ή ένα περιοδικό πολιτισμού και κουλτούρας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Με ζαχαρωτά! Ένα ωραίο ζαχαροπλαστείο που θα είχε ό,τι γλυκό λαχταρούσε η ψηχή σου. Τα πάντα, ποιος ξέρει ίσως κάποια μέρα να γίνει και πραγματικότητα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με ζαχαρωτά! Ένα ωραίο ζαχαροπλαστείο που θα είχε ό,τι γλυκό λαχταρούσε η ψηχή σου. Τα πάντα, ποιος ξέρει ίσως κάποια μέρα να γίνει και πραγματικότητα. :D

Αν έχεις έεενα από όλα αυτά θα είμαι πελάτης σου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Βιβλιοπωλείο και κοσμηματοπωλείο, τα δύο πάθη μου :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Καφετέρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Κάτι σε στυλ Cap Cap :D

https://www.facebook.com/capcapgr?fref=ts
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Βιβλιοπωλείο :inlove: Θα υπηρχε ενα τμήμα για γραφική ύλη,μολύβια,τετράδια κτλ και ενα τμήμα για βιβλία. Ισως οι επισκέπτες να μπορούσαν να διαβαζουν εκει,να υπηρχε ενας κατάλληλος χώρος. Και ενα μαγαζι για καφε θα μου άρεσε. Αλλα μικρο, να παιζει ομορφη μουσική, να μυρίζει ο χώρος καφε και γενικα η αυμοσφαιρα να ηταν πολυ ζεστη :inlove: Ισως να ηταν καφετερια-βιβλιοπωλείο και να τα συνδιαζα αυτα τα δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Retro ουφάδικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βιβλιοπωλείο :inlove: Θα υπηρχε ενα τμήμα για γραφική ύλη,μολύβια,τετράδια κτλ και ενα τμήμα για βιβλία. Ισως οι επισκέπτες να μπορούσαν να διαβαζουν εκει,να υπηρχε ενας κατάλληλος χώρος. Και ενα μαγαζι για καφε θα μου άρεσε. Αλλα μικρο, να παιζει ομορφη μουσική, να μυρίζει ο χώρος καφε και γενικα η αυμοσφαιρα να ηταν πολυ ζεστη :inlove: Ισως να ηταν καφετερια-βιβλιοπωλείο και να τα συνδιαζα αυτα τα δυο.


Πάρε καμιά ιδέα :inlove:
Α και να έχει και κανένα γλυκάκι:P φτιαγμένο από τα χεράκια σου πάντα! Ή από φίλους;)

Πάντως είμαστε όλοι ρομαντικές και... πεινασμένες ψυχούλες εδώ μέσα:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Deutsch, ακριβως κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου! Θελω ομως και ενα τμήμα με μπογιές,μολύβια,τετράδια γιατι εχω κόλλημα με αυτα,ειδικα παλιότερα μάζευα ο,τι τετράδιο και περιεργο μολυβι έβρισκα :P Αλλα ενα τετοιο βιβλιοπωλείο θα ηταν ιδανικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Deutsch, ακριβως κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου! Θελω ομως και ενα τμήμα με μπογιές,μολύβια,τετράδια γιατι εχω κόλλημα με αυτα,ειδικα παλιότερα μάζευα ο,τι τετράδιο και περιεργο μολυβι έβρισκα :P Αλλα ενα τετοιο βιβλιοπωλείο θα ηταν ιδανικό!

Πάρε με για συνεργάτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Θα ανοίξω ένα είδος club - restaurant, αλλά δεν θα ήθελα να μοιραστώ παραπάνω πληροφορίες γιατί μπορεί να μου κλέψετε την ιδέα και είναι κάτι πρωτότυπο νομίζω :/:

Αν δεν κάτσει αυτό, θα πάρω franchise κάνα καφεδάδικο τύπου everest/γρηγόρης/cofee island- ό,τι έχει ξεμυτίσει μέχρι τότε.

Αν δεν κάτσει ούτε αυτό, θα αναγκαστώ να ανοίξω ψιλικατζιδίκο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Bookstore cafe-bar
Γιατί ο πολιτισμός πρέπει να συνδυάζεται με την ξεγνοιασιά και την ανάπαυλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Bookstore cafe-bar
Γιατί ο πολιτισμός πρέπει να συνδυάζεται με την ξεγνοιασιά και την ανάπαυλα!

Προσφέρω εθελοντική εργασία, αν ενδιαφέρεσαι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beeroas

Νεοφερμένος

Ο beeroas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Μαγαζί μ' όλων των ειδών τα σαλάμια (εκλογοεπίκαιρο).:redface:

Θυμήθηκα κι ένα σπαραχτικό διάλογο με γκόμενα:

- Με τι ασχολείσαι?
- Πουλάω σαλάμια
- Πού?
- Στον πατέρα μου
- Δηλαδή?
- Να, δεν έχει δουλειά το μαγαζί και τα πουλάω σ'αυτόν.

:worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαγαζί μ' όλων των ειδών τα σαλάμια (εκλογοεπίκαιρο).:redface:

Θυμήθηκα κι ένα σπαραχτικό διάλογο με γκόμενα:

- Με τι ασχολείσαι?
- Πουλάω σαλάμια
- Πού?
- Στον πατέρα μου
- Δηλαδή?
- Να, δεν έχει δουλειά το μαγαζί και τα πουλάω σ'αυτόν.

:worry::worry::worry::worry:

δικό σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Χωρίς δεύτερη σκέψη.. Βιβλιοπωλείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top