Αγαπημένο φαγητό

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
κουνελι στιφαδο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Λοιπόν για πείτε! Αν είχατε τη μαμά σας να σας μαγειρεύει κάθε μέρα τι φαγητά θα της ζητούσατε? :hmm: Συγκεκριμένα εμένα μου αρέσει πολύ το σνιτσελ αλλά τρελένομαι και για το μοσχάρι ρολό. Όταν θα είμαι φοιτήτρια θα μου λείψει :( :/: Μάλλον θα πρέπει να μάθω να το φτιάχνω μόνη μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ο μουσακάς είναι η αδυναμία μου και οτιδήποτε σε ζυμαρικό....:redface:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Αλλά τι λες γι αυτά?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Αλλά τι λες γι αυτά?:D

Εμένα τουλάχιστον μου άνοιξες την όρεξη:redface: (είμαι μακαρονού... Τι να κάνουμε?:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αλλά τι λες γι αυτά?:D
αααχχχχ....μου ανοιξατε την ορεξη και μενα...μακαρονου....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Λατρευω τα μακαρονια και τις πατατες!!!! :popcorn::yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λατρευω τις πιτες της γιαγιας μου:καρυδοπιτα,σπανακοπιτα,τυροπιτα,κολοκυθοπιτα,χορτοπιτα....ευτυχως δεν εχει απιχειριει να κανει χυλοπιτα(παρεπιπτοντος τη μηλοπιτα την αναλαμβανω εγω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Φακες, σπανακοπιτα, και αλλα πολλα !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μου αρεσουν πολυ τα ζυμαρικα και το κοτοπουλο.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
σε εστιατοριο--> φιλετο κοτοπουλο αλα κρεμ
σπιτι ..απο τα χερακια της μανουλας μου -->πιτσα και σουβλακια( αλλα τα σπιτικα δεν συγκρίνονται με αυτες τις βλακειες του ''απ'έξω''-αν με πιανετε) + τελος γαριδες σαγανακι με ρυζι..
Υ.Γ: μαλλον ειπα παραπανω απο 1 φαγητα.. χα0χ0αχ0α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
να πω αυτα που δεν μου αρεσουν? ειναι λιγοτερα!
λοιπον για να σκεφτω.....
σπανακοπιτα
μηλοπιτα
ρυζι ,αρακας ,σπανακορυζο

ΜΠΑΜΙΕΣ( ναι τις λατρευω!!!!)
παστιτσιο
μουσακας ,παππουτσακια και γενικα οτι περιεχει μελιτζανα
μακαρονια
και απο κρεατα αγαπημενα ειναι τα μπιφτεκια και το κοτοπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
το αγαπημένο σας φαγητό




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Δεν ξέρω για αγαπημένο φαγητό αλλά έχω απωθημένο από τότε που ρώταγα επίμονα τη θυμωμένη μαμά μου "τι θα φάμε" (και αυτά μου απάνταγε) να δοκιμάσω τα εξής:

Πίκρα
Πακέτο
Τα λυσσακά μου
Κοτσυλιές με λάδι
Σκατά με ρίγανη *ενίοτε και ως παραλαγή σκατούλες με ρύζι*

Για το πρώτο αμφιβάλλω ως προς την φυσιολογική του γευστικότητα δεδομένης της πικρής γεύσης του.
Για το δεύτερο υποθέτω ότι πρόκειται περί ενός χορταστικού γεύματος που ελπίζω να μη με παχύνει πολύ.
Το τρίτο το διερευνώ σε νηστικά αρκούδια και λοιπά συνταγολόγια αλλά ουδείς έχει κατορθώσει να με κατατοπίσει πως φτιάχνεται.
Το τέταρτο το θεωρώ ανθιυγεινό. Είναι τηγανιτό. Στο φούρνο ίσως να πήγαινε καλύτερα.
Τέλος το πέμπτο το θεωρώ οικονομικό καθως το πρώτο συστατικό είναι δωρεάν και εν αφθονία. Τη ρίγανη την κάπνισα και έτσι πρέπει να πεταχτώ να πάρω άλλο βαζάκι. Το δε ρύζι το χω αφήσει να σφυρίζει.

Παρακαλώ όπως με οδηγήσετε σε ασφαλή συμπεράσματα για τα γευστικά μου κενά. Χάνω πολλά;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Για το καλοκαίρι μόνο ενα....
Γεμιστά με μπόλικη φέτα.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
αυγά!! βραστά, τηγανητά...όπως να 'ναι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.

:clapup: γεμιστά με ρύζι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top