Αγαπημένο φαγητό

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
εμας ηθελαν να εχουν μια στοιχειωδη ποικιλια μωρε
εμεις εχουμε σταθερα αγγουρακι καθημερινως !!!! ανελλιπως!!!

Τυχαίο?Δε νομίζω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
αγαπημενο..χμμ κρεατικα κυριως αλλα και οι μακαροναδες....
πιο σιχαμενα τα οσπρια...:worry:

ασχετο....τα φασολακια γιατι δεν σας αρεσουν???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
αγαπημενο..χμμ κρεατικα κυριως αλλα και οι μακαροναδες....
πιο σιχαμενα τα οσπρια...:worry:

ασχετο....τα φασολακια γιατι δεν σας αρεσουν???:worry:
Γιατι ετσι,εχουν αθηναικες πινακιδες!

Χμμ,Κρεατικα,Μακαροναδες Και φυσικα οτι μαγειρεψω.Φαγητο απο τα χερια σου παντα ειναι νοστιμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και εμένα μου αρέσουν τα κρεατικά,οι μακαρονάδες αλλά κυρίως το παστίτσιο! Α! Και φυσικά η πίτα γύρος!:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poshi

Νεοφερμένος

Η poshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδιά τέλος τα καλύτερα ειναι τα ανθυγιεινά :P:P:P

τηγανητά , πίτσες και αλλα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
H αστακομακαροναδα με φρασκο αστακο τουΑιγαιου...η γαριδομακαροναδα με γαμπαρη Αμβρακικου και η μακαροναδα με πορτσινι και λευκη τρουφα. Τα φρεσκα ψαρια....
Απο γλυκα η bitter σοκολατα και η πανακοτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Tα θαλασσινα ....
Ο μουσακας ....
και φυσικα
Πιτα γυρος <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

naty_chem

Νεοφερμένος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μακαρονια με κοτοπουλο..αλλα τα μακαρονια μαγειρεμενα σε κοκκινο ζωμο κοτοπουλου....

και πιτα-μπιφτεκι-πατατες-τυροσαλατα και φυσικα η τυροπιτα της γιαγιας μου...



αχχχχχχ και με ενα τοστ ειμαι σημερααααααααααααααααααααααα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Κοτοπουλο στον φουρνο με πατατες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RIANNA

Νεοφερμένος

Η I love me αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ψαρια ολων των ειδων,γαριδες,καλαμαρακια, καραβιδες, αστακος, πατατες τηγανιτες και μουσακας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
φακές στη λέσχη του απθ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
τυρόπιτα της μαμάς.....:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ποτέ δεν λέω όχι στο ριζότο!Ακόμα κιαν έχω φάει του σκασμού!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχω αγαπημένο φαγητό. Αυτό που μου προξενεί εντύπωση είναι ότι όλοι οι φίλοι μου λένε ότι τρώω υπερβολικά συχνά μακαρόνια. Και ρωτάω: 2-3 φορές την εβδομάδα μακαρόνια είναι πολύ; Τι πράγματα είναι αυτά. Δεν μπορούμε να φάμε δηλαδή το 8ο θαύμα του κόσμου; Καταραμένοι Έλληνάρες. Προτιμούν τα σουβλάκια και αντιπαθούν το φαγητό των θεών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
αρακάς στη λέσχη του απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
συμφωνω μαζι σου...........ειμαστε μακαροναδες τι να κανουμε;;;;;;;:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
γίγαντες στη λέσχη του απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Από πού να αρχίσω......???Απ'το μουσακά,τα τορτελίνια,τη σπανακόπιτα,την πίτσα ή τα σουβλάκια....??!Είναι τοοοοοοοσα πολλά τα αγαπημένα μου φαγητά που σίγουρα θα ξεχάσω κάποια....!Αυτά είναι τα πιο favourite. <3 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
το παστίτσιο,σουβλάκια,μακαρόνια με κιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top