Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ζυγος ειμαι..στα γενικα χαρακτηριστικα του ζωδιου ταιριαζω, αλλα δεν πιστευω σε προβλεψεις και λιτσες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Stalitsa από νεροχύτη που κυλάει μες τη μύτη!:
Ζυγός (17/10) !
Δεν πιστεύω στις αστροπροβλέψεις...
Πιστεύω σε κάποια χαρακτηριστηκά που λένε οτι έχουν οι ζυγοί αν και πάλι δεν απόλυτο αυτό!!!

Άντε!!!!!!! Είσαι ΜΙΑ ημέρα μεγαλύτερη από εμένα!!!!! 18/10 εγωωωωω!!!! :clapup: :clapup: :clapup:

Αρχική Δημοσίευση από Κατέρω Πιπέρω:
Ζυγος ειμαι..στα γενικα χαρακτηριστικα του ζωδιου ταιριαζω, αλλα δεν πιστευω σε προβλεψεις και λιτσες:)

Eeeek!:help: Εσυ παιδί μου κόντεψες να με κατακρεουργήσεις, πως είσαι Ζυγός; Δε μπορεί να γίνεται αυτό! :no: :no: :no:


ΥΓ: Πάμε γερά ρε Ζυγαράκια!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χχαχααχ, ΟΥΣΤ !! :P (Κι ακομη τιποτα δεν ειδες! :hehe: :angel: :knife: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Άντε!!!!!!! Είσαι ΜΙΑ ημέρα μεγαλύτερη από εμένα!!!!! 18/10 εγωωωωω!!!! :clapup: :clapup: :clapup:

Σοβαρά???!! :D (Την ίδια μέρα με σένα έχει και μία συμφοιτήτρια μου απο την σχολή που την συμπαθώ πολύ!!!)
Έεεεεεεεετσι να μαζευόμαστε τα ζυγάκια!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ταυράκι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Κριαρακι εγω! 16/04..Αλλα δεν πιστευω στις αστρολογικες προβλεψεις.. κριος απο το κριο διαφερει (οπως και ολα τα υπολοιπα ζωδια), διοτι εχουμε διαφορετικα ωροσκοπια και αυτο ειναι που μας χαρακτηριζει πιο πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bianca

Νεοφερμένος

Η Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγω ειμαι Καρκινος. 09/07/1976
Εχω ολα τα χαρακτηριστικα του Καρκινου νομιζω, αν και δεν πιστευω φανατικα. Μου αρεσει που λεμε οτι δεν πιστευουμε, αλλα στα χαρακτηριστικα ολοι ταιριαζουμε με τα ζωδια μας!!!χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Είμαι Λέων και γεννήθηκα 25/07!!:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
:D:D Εγώ γεννήθηκα στις 27-5 κ ειμαι δίδυμος!! Απ' ό,τι βέπω είμαστε οι περισσότεροι στο στέκι:P:P Πιστεύω στα ζώδια. Δεν τα διαβάζω και κάθε μέρα αλλά πιστεύω πως αυτά που λένε για το κά8ε ζώδιο ισχύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
7/06 : δίδυμος και δεν πιστεύω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
λέων... επιστημονικά δε με πείθει, αλλά πού και πού τα διαβάζω...
Ίσα να δώσω μία άλλη χροιά στην καθημερινότητά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Δεν πιστεύω:
Ένα βράδυ μετά από εξεταστική αποφασίζω να ξεβρωμίσω το σπίτι... Το κάνω καινούριο και ξεθεωμένη πέφτω για νάνι... Το πρωί ξυπνάω και ανοίγω την τηλεόραση και πετυχαίνω σε πρωινάδικο το ζώδιό μου που έλεγε ότι μέσα στο σαββατοκύριακο πρέπει να καθαρίσω το σπίτι μου και να φροντίσω τα επαγγελματικά μου...
Έκλεισα την τηλεόραση και ξανακοιμήθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Eιμαι υδροχοος 24/01 δεν πιστευω αλλα γενικος καποια ζωδια εχουν καποια χαρακτηριστηκα τα οποια αντιστοιχουν στον καθενα απο εμας... κ συμπηπτουν με τα ζωδια μας

δεν ξερω αν ειναι τυχαιο παντοσ το εχω παρατηρησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καρκίνος και ναί πιστέυω σε αυτό που λένε για τους καρκίνους ειμαι μια απο αυτές που με πιάνει σε όλα. Αλλα βλέπω κάποιους καρκίνους που ειναι διαφορετικούς και δεν καταλαβένω τότε τι να πιστέψω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καρκίνος και ναί πιστέυω σε αυτό που λένε για τους καρκίνους ειμαι μια απο αυτές που με πιάνει σε όλα. Αλλα βλέπω κάποιους καρκίνους που ειναι διαφορετικούς και δεν καταλαβένω τότε τι να πιστέψω:)

Και γω καρκίνος ειμαι:)..τί λενε δηλαδη για τους καρκίνους;ότι ειμαστε ντροπαλοί και συνεσταλμένοι;
Αλλα βλέπω κάποιους καρκίνους που ειναι διαφορετικούς και δεν καταλαβένω τότε τι να πιστέψω
Εχω δίδυμο αδερφο και ειμαστε τελείως διαφορετικοί σαν χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εχω δίδυμο αδερφο και ειμαστε τελείως διαφορετικοί σαν χαρακτήρες.

Τι ζώδιο ειναι εκείνος;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι ζώδιο ειναι εκείνος;:whistle:
Αρχική Δημοσίευση από Bill:
Εχω :Pδίδυμο:P αδερφο και ειμαστε τελείως διαφορετικοί σαν χαρακτήρες.
καρκινος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποιες φάσεις στη ζωή μου, που διαβάζω μανιωδώς το καθημερινό μου ωροσκόπιο, μέχρι που ξενερώνω γιατί τίποτα δεν μου "βγαίνει" και εγκαταλείπω.

Τα καθημερινά Ωροσκόπια στις εφημερίδες και στην tv είναι μπούρδες και χάσιμο χρόνου και ο λόγος που κάνουν αναξιόπιστη την Αστρολογία στα μάτια του κόσμου. Υπάρχουν άλλα Ωροσκόπια που αξίζει να κοιτά κανείς. ;)
Dr.Strangelove.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.


Πλάκα σου κάνω καμάρι μου:D

Λοιπόν λένε ότι οι καρκίνοι ειναι διχασμένες προσωπικότητες απο κεί που ειναι ήρεμοι έκει τα πέρνουν, όλα ειναι θέμα οροσκόπου λογικά με γιαφορά κάπιων λεπτών εισαστε άλλα δές και την ώρα άν ο ένας ήταν 8παρα πέντε και ο άλλος 8και1 αλλαζει ο οροσκόπος έτσι λένε έτσι λέω.
Ξέρω ένα σάιτ με ζώδια φοβερόοοοοοο Θα πάω σπίτι το βράδυ και θα το δημοσιέυσω, λένε τα πάντα για αυτούς τον ερωτισμό τα πάντα για όλα τα ζώδια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πλάκα σου κάνω καμάρι μου:D

Λοιπόν λένε ότι οι καρκίνοι ειναι διχασμένες προσωπικότητες απο κεί που ειναι ήρεμοι έκει τα πέρνουν, όλα ειναι θέμα οροσκόπου λογικά με γιαφορά κάπιων λεπτών εισαστε άλλα δές και την ώρα άν ο ένας ήταν 8παρα πέντε και ο άλλος 8και1 αλλαζει ο οροσκόπος έτσι λένε έτσι λέω.
Ξέρω ένα σάιτ με ζώδια φοβερόοοοοοο Θα πάω σπίτι το βράδυ και θα το δημοσιέυσω, λένε τα πάντα για αυτούς τον ερωτισμό τα πάντα για όλα τα ζώδια:)

:stupid:
Ειμαι λιγο διχασμενη προσωπικοτητα πλακα,πλακα..Εχουμε και κανα 3λεπτο διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top