Όλοι μαζί!

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Πάμε ενα κομμα ρε παιδια, ετσι απο απλους πολιτες που αγαπουν και σεβονται την Ελλαδα. Μακρια απο δεξιες και αριστερες.
Υ.Γ: εχω βρει ηδη και ονομα, χαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Πάμε ενα κομμα ρε παιδια, ετσι απο απλους πολιτες που αγαπουν και σεβονται την Ελλαδα. Μακρια απο δεξιες και αριστερες.
Υ.Γ: εχω βρει ηδη και ονομα, χαχα :D
χαχα ...σοβαρα τωραααα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πάμε ενα κομμα ρε παιδια, ετσι απο απλους πολιτες που αγαπουν και σεβονται την Ελλαδα. Μακρια απο δεξιες και αριστερες.
Υ.Γ: εχω βρει ηδη και ονομα, χαχα :D
Σε πρόλαβαν ιδοι άλλοι έχασες ήρθες δεύτερος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
άλλη δουλειά δεν έχουμε :P

εγώ είμαι out πάντως...
έχω να τσατάρω, να σχολιάσω θέματα, να πάω για καφέ...
δε προλαβαίνω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Σε πρόλαβαν ιδοι άλλοι έχασες ήρθες δεύτερος
Πιοι, ποτε;

χαχα ...σοβαρα τωραααα:P:P

μην γε΄λας, το ψηνω:P

άλλη δουλειά δεν έχουμε :P

εγώ είμαι out πάντως...
έχω να τσατάρω, να σχολιάσω θέματα, να πάω για καφέ...
δε προλαβαίνω :/:

χαχα, δουλειες με φουντες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τοσα τετοια κομματα εχουν προκειψει, γιατι να κανεις και αλλο;...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Τοσα τετοια κομματα εχουν προκειψει, γιατι να κανεις και αλλο;...!
ελα το δικο μας, ειναι αλλιως ρε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τοσα τετοια κομματα εχουν προκειψει, γιατι να κανεις και αλλο;...!

γιατί μπορεί.

ΥΓ. ^^ αυτό θα μπορούσε να είναι το moto σας!!! :D
όνομα: "το κόμμα του λαού"? ε, καλό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
γιατί μπορεί.

ΥΓ. ^^ αυτό θα μπορούσε να είναι το moto σας!!! :D
όνομα? "το κόμμα του λαού"? ε, καλό?

thanks, for your support:D
οχι, για ονομα σκεφτηκα, το Ν.Γ: Νέα Γενιά! Πιασάρικο, ε; :P
Το κομμα του λαου, ακουγεται καπως κομμουνιστικο ρε, χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
thanks, for your support:D
οχι, για ονομα σκεφτηκα, το Ν.Γ: Νέα Γενιά! Πιασάρικο, ε; :P
Το κομμα του λαου, ακουγεται καπως κομμουνιστικο ρε, χαχα :P

ναι αυτό πήγα να γράψω μόλις αλλά με πρόλαβες. :(
Νέα Γενιά ftw! :clapup:

να σου πω, μόλις τελειώσει το τούρκικο του μέγκα θα έχω λίγο ελεύθερο χρόνο, οπότε let me know. ;)
ούτως ή άλλως το θυμήθηκες κάπως αργά :P

ΥΓ. Ξέρει κανείς πότε τελειώνει το τούρκικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
ναι αυτό πήγα να γράψω μόλις αλλά με πρόλαβες. :(
Νέα Γενιά ftw! :clapup:

να σου πω, μόλις τελειώσει το τούρκικο του μέγκα θα έχω λίγο ελεύθερο χρόνο, οπότε let me know. ;)

ΥΓ. Ξέρει κανείς πότε τελειώνει? :$

ωπ, να τη! βλεπει τουρκικα. υπευθυνη διασυνοριακων σχεσεων λοιπον.. χαχα:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top