Τηλεόραση και σειρά των καναλιών στο τηλεκοντρόλ

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε:

1. extra (για τις τσόντες)
2. star (για το δελτίο των 8 )
3. alpha (για το big brother)
4. alter (για την Νικολούλη)
5. contra (για τον Στέφανο Χίο και τις άλλες μαλακίες που λένε)

Αυτά. Α! Βλέπω και κανένα ντιβιντι με ταινίες της Τζένα Τζέιμσον καμιά φορά, για να περνάει η ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
1 ET1
2 NET
3 ET3
4 MEGA
5 ANT1
6 ALPHA
7 STAR
8 ALTER
9 MAKTV
10-13 τοπικά; (έτσι νομίζω)
14 & 15 SKAI (ας υπάρχει x2, klein mein)
16 κενο
ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!! 17 & 41-το οποίο βρίσκεται μετά το 17, δεν ξέρω γιατί- τοπικό
ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!! 0(μηδέν) Πανόραμα

Τελικά η τηλεόραση μου είναι πολύ αλλόκοτη, πως έγινε έτσι...Ο GOD και η ψυχή της:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

periklissalag

Νεοφερμένος

Ο periklissalag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω:

1. Et1
2.Net
3.Skai
4.topiko
5.star
6.mega
7.alter
8.alfa
9.ant1
10.et3
11.Mtv
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

anastasios5

Νεοφερμένος

Ο anastasios5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
1.Et1
2.Net
3.Alter
4.Alpha
5.Mega
6.Star
7.Ant1
8.Skai
9.Μακεδονια TV
10.ET3
11.Teletime
12.ORT(topiko kanali)
13.(Keno)
14.Cosmos(topiko)
15.SuperB(topiko)
0.Τηλεαστυ
Οι πρωτες 8θεσεις απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ειναι οι ιδιες σε ολες τις τηλεορασεις στο σπιτι μου.αν παω σε αλλο σπιτι και δω αλλη σειρα(που σιγουρα εχουν αλλη)απλα χαλιεμαι και φριτω...λεω αν ειναι δυνατον!τραγικο(που θα λεγε και μια φιλη μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
1.Skai(παλιά είχαμε Et1 kai Et3)
2.Net
3.Mega
4.Ant1
5.Star
6.Alpha
7.Alter
8.Trt(τοπικό)
9.Θεσσαλία(τοπικό)
...
11.Et3 (το 11 είναι ένα νούμερο με εύκολο πάτημα -x2 το 1- και εχουμε βάλει το et3 περισσότερο για τον Bob Ross)
...
13.Et1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
1) ΕΤ1
2)Νετ
3)ET3
4)mega
5)antenna
6)alpha
7)βουλη
8)skai
9)star
10) mad
11)mtv
12)nickelodeon
και μετα κατι αλλα ακυρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
1.Skai(παλιά είχαμε Et1 kai Et3)
2.Net
3.Mega
4.Ant1
5.Star
6.Alpha
7.Alter
8.Trt(τοπικό)
9.Θεσσαλία(τοπικό)
...
11.Et3 (το 11 είναι ένα νούμερο με εύκολο πάτημα -x2 το 1- και εχουμε βάλει το et3 περισσότερο για τον Bob Ross)
...
13.Et1
καλα ε με εχεις συγκινησει τωρα!!!!!εχω παρα πολυ καιρο να δω θεσσαλια και trt!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
καλα ε με εχεις συγκινησει τωρα!!!!!εχω παρα πολυ καιρο να δω θεσσαλια και trt!!!!!!!!!!!!
Χαχα!Από τα μέρη μας είσαι ε?Λαρισαία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
1. ΕΤ1
2. ΝΕΤ
3. ΕΤ3
4. Μega
5. ANT1
6. Alpha
7. Star
8. Μακεδονία TV
9. Σκαϊ
10. Alter
11. Ξάνθη
12. Εγνατία
13. Δέλτα TV
14. κενό
15. κενό
16. 4ε
17. Κανάλι 6
18. κενό
19. ΕΝΑ
20. 902
...

Έχει κι άλλα αλλά σπάνια βλέπω όσα είναι μετά το 10!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Έχει κι άλλα αλλά σπάνια βλέπω όσα είναι μετά το 10!

Μα γιατί; Το κενό στην θέση 14 είναι πολύ ενδιαφέρον κανάλι....!




Το κενό στη θέση 18 μη το δεις! :worry: Τα ξημερώματα βάζει ακατάλληλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μα γιατί; Το κενό στην θέση 14 είναι πολύ ενδιαφέρον κανάλι....!




Το κενό στη θέση 18 μη το δεις! :worry: Τα ξημερώματα βάζει ακατάλληλα! :P

Αχα!! Και που το ξέρεις ότι 18 βάζει ακατάλληλα?? Σε τσάκωσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Αχα!! Και που το ξέρεις ότι 18 βάζει ακατάλληλα?? Σε τσάκωσα! :P

Γιατί τα ακατάλληλα είναι κατάλληλα για "από 18 και άνω", άρα από το 18 και παραπέρα στην τιβί με βεβαιότητα θα δεις τσόντα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γιατί τα ακατάλληλα είναι κατάλληλα για "από 18 και άνω", άρα από το 18 και παραπέρα στην τιβί με βεβαιότητα θα δεις τσόντα.:P


Από τα 18 εε??
:hmm:
18, 19, 20, 21... Έχω μείνει πίσω δηλαδή?? :eek: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Από τα 18 εε??
:hmm:
18, 19, 20, 21... Έχω μείνει πίσω δηλαδή?? :eek: :P

Α δεν ξέρω, εσύ θα μου πεις! Άν ακόμα βλέπεις τον Σογκόκου και το ζαχαρένιο σύννεφο, θα έχουμε θεματάκι! :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*christy*

Νεοφερμένος

Η *christy* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Α δεν ξέρω, εσύ θα μου πεις! Άν ακόμα βλέπεις τον Σογκόκου και το ζαχαρένιο σύννεφο, θα έχουμε θεματάκι! :P


Τι λες παιδί μου?? Σογκόκου δεν έβλεπα ούτε όταν ήμουν μωρό! Τώρα θα το δω? Αλλά γενικά δεν είμαι πολύ φαν της τηλεόρασης όταν υπάρχει pc με σύνδεση στο δίκτυο! :D




Το ζαχαρένιο σύννεφο ποιο είναι??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος00753684

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
1 ΕΤ1
2 ΝΕΤ
3 ΕΤ3
4 ALPHA
5 STAR
6 ALTER
7 MEGA
8 ENA
9 ANT1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
κλασικα...1.Et1,2.NET,3.ET3
4.ANT1 (παντα!)
5.ALPHA
6.MEGA
7.ALTER
8.STAR
το MAD και το ΜTV τα πιανω σε 2ψηφια που τα θυμαμαι..αναλογα με την τι βι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
1.Ετ1
2.Νετ
3.Ετ3(που τώρα δεν πιάνει)
4.Mega
5.Ant1
6.Star
7.Σκάι
8.Alter
9.Alpha
και το Mad στο 12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lnxngl

Νεοφερμένος

Η lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
1. ετ1, 2.νετ, 3.ετ3, 4.μεγκα, 5.αντ1, 6.αλτερ, 7.σταρ, 8.αλφα, 9.μακεδονια τιβι, 10.μαντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top