Τσικνοπέμπτη

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πώς θα περάσετε την αποψινή βραδυά???


τί έχει σχεδιάσει το πανούργο μυαλουδάκι σας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αχχχχ, πώς να την περάσω που αύριο πρωι γράφω? :( Θα έρθει το αγόρι μου σπίτι το βραδάκι και ίσως μαγειρέψουν κάτι οι γονείς μου να φάμε. Τίποτα το ιδιαίτερο δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ΑΑχ δηλαδή δεν θα είμαι η μόνη που δεν θα κάνω κάτι ξεχωριστό ε??:/:

Εγώ θα δουλεύω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αυτό είναι δημόσιο...μόλις γύρισα από μια μεγάααααλη τράπεζα, όπου κατά τις 2 σταμάτησαν τη δουλειά και "άπλωσαν" τα ταψιά με τα παϊδάκια, τις πατάτες και τις σαλάτες. Τι καλοί άνθρωποι... (κοντά στο βασιλικό ποτίστηκε κι η γλάστρα:P:D)


εγώ θα την κάνω τη βόλτα πάντως το βραδάκι, και όλο και κάποιο σουβλάκι θα πάρουμε στο χέρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αχ κανε και για εμας μια βόλτα ντουζάκι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε φιλικό σπίτι θα ντερλικώσουμε :D

τα έξω τέτοιες μέρες δεν λένε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω τπτ, γενικα δεν κανουνω τπτ, αλλα ουτε ιεναι και καμια τρελη μερα. Το πρωΐ γινετε της τρελης με τα αυτα στο σχολειο (μαλιστα απο σημερα με σεβοτναι περισσοτερο χαρη σε ενα κ*λοπαιδο που ερηξε αυγο και παραλιγο να παρει το αμαξι μας:P) και φυσικα αυριο ολο το σχολειο θα μυριζει αυγουλιλα αλλα τεσπα, εχει γελιο τουλαχιστων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ έχω μάθημα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με Κ.Ε....
έξω δε λέει...

εγώ την έβγαλα σε φιλικό σπίτι με πολύ ξύδι και όχι πολύ φαί!!!
(προσπάθησα πάντως...):P






ΥΓ.> Πώς κατάφερα και δεν έχασα το τούλι στο δρόμο του γυρισμού... ένας θεός ξέρει....:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχ καλόμ...μπουμπουνιέρα ντύθηκες?:bleh::D:D

θυμάστε που έλεγα για κανένα σούβλακος στο χέρι? ..................





ε, Πάρνηθα για κοψίδια καταλήξαμε :hehe::hehe::hehe:


τρελό κέφι, είχε κόσμο, αλλά όχι τρελά πράγματα.



Το κρασί βαράει, μπάι δε γουέι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ δούλευα:(
μέτα κλασικά πήγα με το αγόρι μου με το αυτοκίνητο σε μια παραλία και ρεμβάζαμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Εμείς σε ταβέρνα για τσιμπούσι και κρεπάλες.

13 ποτήρια ρετσίνα (σκέτη).Το πρωί στο σχολείο ήμουν αλοιφή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Εγώ δούλευα:(
μέτα κλασικά πήγα με το αγόρι μου με το αυτοκίνητο σε μια παραλία και ρεμβάζαμε:D

Τι σύμπτωση και εμείς ρεμβάζαμε χθες (παρέα με κάτι "βρώμικα"! σαν μωρά παιδιά ήταν σε μέγεθος!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Τι σύμπτωση και εμείς ρεμβάζαμε χθες (παρέα με κάτι "βρώμικα"! σαν μωρά παιδιά ήταν σε μέγεθος!)

τί εννοείς???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guabi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο asterIOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 258 μηνύματα.
από όσο γνωρίζω βρώμικα χαρακτηρίζονται τα sandwiches από καντίνα!

εγώ πέρασα σούπερ.. παρέα 8 ατόμων στο "ούζου μέλαθρον",κόκκινο κρασάκι,ποικιλία κρεάτων και τρελό χαβαλέ... (δεν πήγα σχολείο όμως...:) ) μπορώ να πω πως ήταν η καλύτερη τσικνο-Πέμπτη της ζωής μου!Αλλά υποθέτω πως οι επόμενες θα είναι πολύ καλύτερες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

Η Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Για εμένα ηταν μακράν η καλύτερη τσικνοπέμπτη...Διπλή γιορτη:
Πήγα Πάτρα έδωσα επανεξέταση στο τελευταίο μάθημα και επιτέλους το πήρα το ατιμο το πτυχίο....:clapup: εε μέτα η όρεξη για γλέντια τρελή...
Πλάτεια Ψήλα αλώνια...σουβλάκια, ζωντανή μουσική, κέφι τρελλό...:)

Ε και μετά σπίτι με την οικογένεια δεύτερος γύρος...τζάκι, ψητά και πάλι, κρασάκι απο το βαρέλι...

Αντε και του χρόνου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
εγώ τσάκισα κάτι υπέροχες τηγανιές και κόκκινο κρασάκι σε ταβερνίο....το ξύπνημα ήταν λίγο δύσκολο σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Angel-Eyes:
Για εμένα ηταν μακράν η καλύτερη τσικνοπέμπτη...Διπλή γιορτη:
Πήγα Πάτρα έδωσα επανεξέταση στο τελευταίο μάθημα και επιτέλους το πήρα το ατιμο το πτυχίο....:clapup: εε μέτα η όρεξη για γλέντια τρελή...
Πλάτεια Ψήλα αλώνια...σουβλάκια, ζωντανή μουσική, κέφι τρελλό...:)

Ε και μετά σπίτι με την οικογένεια δεύτερος γύρος...τζάκι, ψητά και πάλι, κρασάκι απο το βαρέλι...

Αντε και του χρόνου!!


Συγχαρητήριαα:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Εγώ πέρασα τέλεια..Ντύθηκα και ζουλου πολύ γέλιο έπεσε..:)
Βέβαια χθες σερνόμουν όλη μέρα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
αφού πέρασες καλά τότε δεν πειράζει που χθες σερνόσουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top