Χρόνια Πολλά σε όλους!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον καλύτερο θείο του κόσμου όλου :hug:
Σε εκείνον που πάντα με στηρίζει και με κάνει να πιστεύω στον εαυτό μου!
Σε εκείνον που αν και χιλιόμετρα μακριά είναι τόσο κοντά σε εμένα!
Σε αγαπώ τόσο πολύ, μου λείπεις τόσο πολύ :'(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Αντώνη μας (ultraviolence) που γιορτάζεις σήμερα, Χρόνια σου Πολλά ! :clapup:
Να ζήσεις σαν τα ψηλά βουνά, πάντα με υγεία και αμέτρητες χαρές :)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
χρόνια πολλά και από εδώ καλές γιορτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Καλή Χρονιά σε όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
@Physiognomist
Χρόνια σου πολλά "Φυσιογνώμονα", Να Τα Εκατοστήσεις!

Και να'χεις πάντα στη ζωή
όσα καλά θελήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
@Gate4



κορίτσι μου, σου εύχομαι Χρόνια πολλά, χαρούμενα και..."αλεξικέραυνα"!:clapup::dance3:
Πάντα γερή και δυνατή.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Σοφία και Αγάπη, που ομορφαίνετε το στέκι μας
Να Ζήσετε σαν τα ψηλά βουνά
και η ζωή να σας χαρίσει ότι επιθυμείτε.
karta_giorti_18.gif

:)
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απονέμω τα εύσημα στην αγαπημένη μας @Aleksa που το σκέφτηκε πρώτη αλλά θα μου επιτρέψετε κι εμένα να σας ευχηθώ.
@Agaphbou και @sophie_96 να έχετε γλυκές ζωές κοριτσάρες μου!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές κορίτσια μου, να είστε πάντα καλά και να διατηρείτε το ευγενικό σας πνεύμα!! :thanku:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
@Lysippe; να τα εκατοστήσεις! :cake:
Υγεία πάνω απ'όλα και να χαίρεσαι ότι άλλο επιθυμείς.:clapup:

e-74426f15a2a15.gif
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους Γιάννηδες και Γιάννες (ή Ιωάννες) της κοινότητας του φόρουμ μας.
Πάντα γεροί, δυνατοί και ευλογημένοι.:)

thvinoiruza       (3).jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χρονια πολλα στους Γιαννηδες και στις Ιωαννες που γιορταζουν σημερα! Υγεια και οτι ποθειτε! :clapup:
44c1fe27166c45d71fcd6a9300fc7a6b.jpg
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Lysippe; να τα εκατοστήσεις! :cake:
Υγεία πάνω απ'όλα και να χαίρεσαι ότι άλλο επιθυμείς.:clapup:

View attachment 72184
Πω πω, εάν δεν έμπαινα από περιέργεια στο θέμα ακόμα θα... απαντούσα. :redface:

Με συγχωρείς, Aleksa μου. Κατάφερα να χάσω την ειδοποίηση και δεν το είδα. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου, και ιδίως για τον ζουζουνιάρικο αριστόγατο. :give_rose:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε Κωνσταντίνους και Ελένες - σήμερα το όνομά σας έχει την τιμητική του.:)
@Λένω; και @Eclipse; (και κάποια άλλα ενδεχομένως αγαπητά μέλη) πολύχρονες/οι, με υγεία και ότι επιθυμείτε... να το γευτείτε! :happy:

39fffef339c4.gif
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρόνια Πολλά σε Κωνσταντίνους και Ελένες - σήμερα το όνομά σας έχει την τιμητική του.:)
@Λένω; και @Eclipse; (και κάποια άλλα ενδεχομένως αγαπητά μέλη) πολύχρονες/οι, με υγεία και ότι επιθυμείτε... να το γευτείτε! :happy:

View attachment 81268
Σ΄ευχαριστώ ειλικρινά πάρα πολύ για τις ευχές σου!
Και σε σένα εύχομαι υγεία, χαρά και ο,τι επιθυμείς!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Χρόνια πολλά στην αγαπημένη μου @Λένω :-*
Ευχαριστώ πολύ- πολύ αγαπημένη μου @_Christine_ !
Κερνάω macaron από το Ladurée (special delivery).:D
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους ολες οσους γιορταζουν!!!! 🌹🌹🌹πολλες ευχες για υγεια, ευτυχια και καθε προσωπικη και επαγγελματικη επιτυχια απο καρδιας! 💖🌹

@Eclipse
@SlimShady
@elenik09
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top