Μεγάλα Ρεζιλίκια

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Μην ανυσηχεις tsus ολοι την παταμε ετσι και χοιροτερα.Εγω πχ πειρα σε εναν φιλο μου και το σηκωνει ο πατερας του και του κανω "Ελα μωρη κ*λ*π**στρ@, τελικα το εχαψε ο πατερας σου για το βραδυ;"

εεεε!!!!! θεος εισαι λεμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εδώ είναι το στοιχείο μου....Γενικά τα ρεζιλίκια...Και μιας και πιάσαμε με τα τηλέφωνα ας πάμε στα μηνύματα στο κινητό :P

Κανόνιζα να βγω με την κολλητή μου και τσουπ ο Χ τηλ αν θα βγούμε...Του λέω στο τηλ ότι δεν ξέρω, θα σου πω...Ψιλοβαριέμαι (οι γνωστές δικαιολογίες όταν δεν θες να δεις τον άλλον βασικά :redface:). Κλείνουμε το τηλ και στέλνω ένα ωραιότατο μήνυμα στην κολλητή μου " Έλα βρε Λιλάκι, πάλι ο Χ με πρήζει να βγούμε...Πόσο μ@λάκας μπορεί να είναι να συνεχίζει να μου λέει να βγούμε.. Μα δεν έχει καταλάβει ότι δεν θέλω...Τέσπα, πρέπει να του το πω από κοντά να τελειώνουμε..εμείς ραντεβού εκεί που είπαμε!μάκια"...όμως επειδή σκεφτόμουν το Χ τον στέλνω σε αυτόν...Μετά την παράδοση ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί :redface: Το μόνο καλό ήταν ότι δεν με ξαναενόχλησε :P Και τώρα που το σκέφτομαι ότι μετά το σκηνικό δεν τον ξαναπέτυχα Βόλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Εδώ είναι το στοιχείο μου....Γενικά τα ρεζιλίκια...Και μιας και πιάσαμε με τα τηλέφωνα ας πάμε στα μηνύματα στο κινητό :P

Κανόνιζα να βγω με την κολλητή μου και τσουπ ο Χ τηλ αν θα βγούμε...Του λέω στο τηλ ότι δεν ξέρω, θα σου πω...Ψιλοβαριέμαι (οι γνωστές δικαιολογίες όταν δεν θες να δεις τον άλλον βασικά :redface:). Κλείνουμε το τηλ και στέλνω ένα ωραιότατο μήνυμα στην κολλητή μου " Έλα βρε Λιλάκι, πάλι ο Χ με πρήζει να βγούμε...Πόσο μ@λάκας μπορεί να είναι να συνεχίζει να μου λέει να βγούμε.. Μα δεν έχει καταλάβει ότι δεν θέλω...Τέσπα, πρέπει να του το πω από κοντά να τελειώνουμε..εμείς ραντεβού εκεί που είπαμε!μάκια"...όμως επειδή σκεφτόμουν το Χ τον στέλνω σε αυτόν...Μετά την παράδοση ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί :redface: Το μόνο καλό ήταν ότι δεν με ξαναενόχλησε :P Και τώρα που το σκέφτομαι ότι μετά το σκηνικό δεν τον ξαναπέτυχα Βόλο :D

τι κακια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εδώ είναι το στοιχείο μου....Γενικά τα ρεζιλίκια...Και μιας και πιάσαμε με τα τηλέφωνα ας πάμε στα μηνύματα στο κινητό :P

Κανόνιζα να βγω με την κολλητή μου και τσουπ ο Χ τηλ αν θα βγούμε...Του λέω στο τηλ ότι δεν ξέρω, θα σου πω...Ψιλοβαριέμαι (οι γνωστές δικαιολογίες όταν δεν θες να δεις τον άλλον βασικά :redface:). Κλείνουμε το τηλ και στέλνω ένα ωραιότατο μήνυμα στην κολλητή μου " Έλα βρε Λιλάκι, πάλι ο Χ με πρήζει να βγούμε...Πόσο μ@λάκας μπορεί να είναι να συνεχίζει να μου λέει να βγούμε.. Μα δεν έχει καταλάβει ότι δεν θέλω...Τέσπα, πρέπει να του το πω από κοντά να τελειώνουμε..εμείς ραντεβού εκεί που είπαμε!μάκια"...όμως επειδή σκεφτόμουν το Χ τον στέλνω σε αυτόν...Μετά την παράδοση ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί :redface: Το μόνο καλό ήταν ότι δεν με ξαναενόχλησε :P Και τώρα που το σκέφτομαι ότι μετά το σκηνικό δεν τον ξαναπέτυχα Βόλο :D

ο μι τζι, απροσεχτο κοριτσι!!!!


Μην ανυσηχεις tsus ολοι την παταμε ετσι και χοιροτερα.Εγω πχ πειρα σε εναν φιλο μου και το σηκωνει ο πατερας του και του κανω "Ελα μωρη κ*λ*π**στρ@, τελικα το εχαψε ο πατερας σου για το βραδυ;"



ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!
αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!
λοοοοοοοοοοολ!!!!!

και τι εγινε μετα????
αχαχαχα!!!!!

πες πεςςςς!!!

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Μην ανυσηχεις tsus ολοι την παταμε ετσι και χοιροτερα.Εγω πχ πειρα σε εναν φιλο μου και το σηκωνει ο πατερας του και του κανω "Ελα μωρη κ*λ*π**στρ@, τελικα το εχαψε ο πατερας σου για το βραδυ;"


χαχαχαχαχαχαχαχαχ πω πω πω ντροπη και αμηχανίιιιιιιιια!!!!!!
Παρόλαυτά, όμως, άπαιχτο...χαχαχαχαχαχαχαχαχχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μου λεει αυτος "Τι κανονιζετε παλι πισω απο την πλατη μου;" "Ε τι να κανονιζουμε κυριε ταδε τα γνωστα" και το εκλεισα και αφησα τον αλλων να βγαλει το φιδι απο την τρυπα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εδώ είναι το στοιχείο μου....Γενικά τα ρεζιλίκια...Και μιας και πιάσαμε με τα τηλέφωνα ας πάμε στα μηνύματα στο κινητό :P

Κανόνιζα να βγω με την κολλητή μου και τσουπ ο Χ τηλ αν θα βγούμε...Του λέω στο τηλ ότι δεν ξέρω, θα σου πω...Ψιλοβαριέμαι (οι γνωστές δικαιολογίες όταν δεν θες να δεις τον άλλον βασικά :redface:). Κλείνουμε το τηλ και στέλνω ένα ωραιότατο μήνυμα στην κολλητή μου " Έλα βρε Λιλάκι, πάλι ο Χ με πρήζει να βγούμε...Πόσο μ@λάκας μπορεί να είναι να συνεχίζει να μου λέει να βγούμε.. Μα δεν έχει καταλάβει ότι δεν θέλω...Τέσπα, πρέπει να του το πω από κοντά να τελειώνουμε..εμείς ραντεβού εκεί που είπαμε!μάκια"...όμως επειδή σκεφτόμουν το Χ τον στέλνω σε αυτόν...Μετά την παράδοση ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί :redface: Το μόνο καλό ήταν ότι δεν με ξαναενόχλησε :P Και τώρα που το σκέφτομαι ότι μετά το σκηνικό δεν τον ξαναπέτυχα Βόλο :D

χαχαχαχαχαχαχ!!! Το ίδιο είχα πάθει κ εγώ πριν 4 χρόνια!!! Με ένα παιδί τον Αλέκο (καλή του ώρα όπου κ αν είναι!!) που κάτι παιζόταν μεταξύ μας έδειχνε πολύ ενδιαφέρον από την μία αλλά το έπαιζε πολύ ουαου γκόμενος από την άλλη.. Έτσι, ένα βράδυ που μου το έπαιζε ουαου τύπος, στέλνω ένα μήνυμα στην κολλητή μου κ λέω... "Ε όχι!!! Να μας το πάιζει κ γκόμενος, ποιός??? Ο παπάρας ο Αλέκος!!!" κ καταλάθος αντι να το στείλω σε εκείνη, το έστειλα σε αυτόν!:oops: Αν κ μαλώσαμε στην αρχή, ύστερα μιλήσαμε και όλα οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Μου λεει αυτος "Τι κανονιζετε παλι πισω απο την πλατη μου;" "Ε τι να κανονιζουμε κυριε ταδε τα γνωστα" και το εκλεισα και αφησα τον αλλων να βγαλει το φιδι απο την τρυπα:P


ρε εισαι ΘΕΟΣ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
άλλο ένα μεγάλο ρεζιλίκι προστέθηκε χθες στη λίστα μου και είπα να το μοιραστώ μαζί σας..:P
δεν ήμουν και πολύ στα καλά μου χθες βράδυ,οπότε είπαμε με την κολλητή μου και δυο φίλους,να πάμε για ποτάκι στο Γκάζι..δεν είχαμε όρεξη να ντυθούμε και ιδιαίτερα καλά,οπότε ήμασταν με τζηνάκια και σαγιονάρες..πάμε λοιπόν,πίνουμε το ποτάκι μας,όλα καλά μέχρι εκεί! κάποια στιγμή αποφασίζουμε να φύγουμε κι έτσι πήραμε τον δρόμο του γυρισμού με τα πόδια,μέχρι να φτάσουμε στο αυτοκίνητο..έλα όμως που εμένα τα σαγιονάρια που φόραγα είναι κάπως.."γλιστερά" (:mpinelik:),κι όπως κατεβαίναμε ένα ψιλοκατηφορικό δρομάκι,νοιώθω ότι αρχίζω να γλιστράω.. :blink: οι άντρες πήγαιναν μπροστά,εγώ με την κολλητή μου,πίσω..γλίστραγα λοιπόν,ενώ ταυτόχρονα,προσπαθούσα να βρω τρόπο να μην πέσω..οπότε,όπως ήταν η κατηφορίτσα,εγώ τσούλαγα κανονικά με τα σαγιονάρια μου,ενώ,ταυτόχρονα,είχα ανοίξει τα χέρια και προσπαθούσα να κρατήσω ισορροπία.. :help: ήμουν ακριβώς σαν να κάνω σερφ + να προσπαθώ να δαμάσω τα κύματα.. :P κι εκεί που λέω "ωπ,το σώσαμε",μου φεύγει το ένα πόδι,ανασηκώνομαι στον αέρα και καταλήγω,με μια υπέρτατη προσγείωση,στον δρόμο.. :wacko: οι άντρες της παρέας,είχαν μείνει με ανοιχτό το στόμα,γιατί ξαφνικά άκουσαν ένα "γντουπ!" και γυρνώντας,είδαν εμένα,στα καλά καθούμενα,σωριασμένη στο δρόμο,ενώ η κολλητή μου (που είχε δει όλη τη φάση),είχε πέσει κάτω από τα γέλια.. :beating:
..πάντως,επειδή πάντα είναι παρούσα στις τούμπες μου (βρε λες να μου τα προκαλεί το τσι της όλα αυτά..?:hmm: :rant:),μου είπε ότι αυτή,άνετα κατατάσσεται στην 1η θέση του τοπ-τουμπολίστ μου..κι έχω φάει πολλές τούμπες..πάρα πολλές.... :redface:
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πριν 15 μέρες είχα πάει στο κομμωτήριο.. Πήγα έφτιαξα τα μαλλία μου (βάψιμο, κούρεμα, χτένισμα κλπ) από τις 8 με ξεκινήσανε στις 10 κ μισή τελείωσαμε!!! Τεσπά, τελειώνουμε, φεύγω και ήμουν σε ένα ερημικό κάπως δρόμο στα Λιόσια και προχωρούσα ωστε να βγώ σε μία λεωφόρο να πάρω ταξί για τον Πειραιά (τί κάνει ο άνθρωπος για τα κάλη!!!). Καθώς προχωρούσα, πήρα τηλ το αγόρι μου και ενώ του μίλαγα στο τηλ για το τί ωραία που είναι τα μαλλιά μου κ που άλλαξα εντελώς, βλέπω την σαγιονάρα μου να πετάγεται 1 μέτρο μακρυά... :confused: Κλέινω το τηλ, λέω τι στο καλό κουλάθηκα?:mad: Πάω να την ξαναβάλω κ τότε συνειδητοποιώ οτι σκίστηκε η παντόφλα!!! Είχαν ξεκολλήσει τα μπροστινά κ ουσιαστικά είχε μείνει ο πάτος... Το εξυπνοπούλι, επειδή είμαι και πατενταδόρα προσπάθησα να βάλω τσίχλα να τα κολλήσω!!! Τίποτα... Τελικά πήρα την παντόφλα στο χέρι κ περπάτησα ξυπόλιτη γύρω στα 15 στενά κ πέρασα κ μία λεωφόρο.. :redface::redface:
Ακόμα κ τώρα δεν ξέρω για ποιό ντράπηκα πιο πολύ.. που προχώραγα ξυπόλιτη στο δρόμο? Που πέρασα από ένα βίντεο κλαμπ κ με κοίταγαν κάτι πιτσιρικάδες??? Που σταμάτησα κ ρώτησα έναν από που να πάρω ταξί για Πειραιά κ επειδή ψιλοκούτσενα με ρώτησε τί εχω?? Που μου κορνάρησε ένα αυτοκίνητο? Ή που εκείνη την νύχτα έκανα ρεκορ στο να πλένω τα πόδια μου???
Είναι από τις φορές που παρακαλάς να ανοίξει η γή να σε καταπιεί...:redface: Εγώ παρακαλούσα αλλά δεν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλα και εγω μηνυματα σε λαθος ανθρωπους να φανε και οι κοτες... :P
Μια φορα ημουν με τον καλο μου σπιτι του, μονοι μας και "μιλαγαμε(:P)" στην κουζινα. Σε καποια στιγμη αποφασισαμε να ανεβοθμε στην κρεβατοκαμαρα, και μετα απο καποια ωρα ακουσαμε τη μαμα του να ερχεται. Και τοτε, συνειδητοποιω οτι δεν βρισκω το σουτιεν μου! Κατεβαινει ο δικος μου κατω να τσεκαρει και το βλεπει φατσα φορα πανω στο ματι της κουζινας ενω η μαμα του ταχτοποιουσε τα ψωνια! Περιττο να σας πω οτι κατεβηκα μετα απο μια ωρα κατω, και αυτο γιατι συνειδητοποιησα οτι δεν γινεται να μεινω στο δωματιο αιωνιως, και αλλος τροπος διαφυγης δεν υπηρχε.....:redface::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σταλιτσα,το ξυπολιτιεν το χω παθει κι εγω!!! ααααχαχαχ!!! αλλα οχι για τοσο πολυ! 15 στενα,πωπω ξεφτιλαα!!!
αλλα δε βαριεσαι,πατενταδορικο κοριτσι μ' εσυ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
σταλιτσα,το ξυπολιτιεν το χω παθει κι εγω!!! ααααχαχαχ!!! αλλα οχι για τοσο πολυ! 15 στενα,πωπω ξεφτιλαα!!!
αλλα δε βαριεσαι,πατενταδορικο κοριτσι μ' εσυ!!! :)

Σε όσες έχω πεί την ξεφτιλοϊστορία μου, μου έχουν πεί οτι έχουν ζήσει κάτι παρόμοιο και ανακουφίζομαι!!!! Δεν ξέρεις πόσο με ανακουφίζεις κ εσύ τώρα...:)
Όσο για τις πατέντες, από οτι κατάλαβες... Κορυφή!!!! :hehe::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Αυτο Σταλιτσα μου εχει συμβει κι εμενα ι ηταν φρικτη εμπειρια.Εχω το συνηθειο να φοραω παπουτσια με ψηλο τακουνι 10 cm περιπου εκεινη την ημερα φορουσα πολυ ψηλες μποτες που το τακουνι βρηκε την ωρα να ξεκολλησει .Καθησα σε μια σταση λεωφορειου κι καλεσα ραδιοταξι .Μεσα στο ταξι εβγαλα τις μποτες ενω εξηγουσα στον οδηγο που γελουσε το παθημα μου.Με αφησε μπροστα απο το σπιτι κι ετρεξα κι μπηκα σπιτι ξυπολητη επειδη ειχε αρχιζει να σκοτεινιαζει μαλλον δε με ειδε κανεις παντως ηταν μεγαλη ξεφτιλα κι κατι που φοβομουν μην το παθω απο παιδι.Νομιζω οτι εβλεπα ονειρα οτι εχανα το ενα μου παπουτσι κι εμενα ξυπολητη στο δρομο.Ποιος θα μου το ελεγε θα το παθαινα τελικα?:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
θυμηθηκα σκηνικο. παμε για κρεπα εγω ενας φιλος μου και 3 κοπελες.ειχε παρει μια την κρεπα της και ετρωγε και εμεις περιμεναμε τις δικες μας.καποια στιγμη λεει ο φιλος μου σε μια που ειχε λερωθει στο μαγουλο απο την τυροσαλατα...'σκουπισε μωρη τα χ*σια απο το μαγουλο!' ..ε λυνομαστε ολοι στα γελια.και σε καποια φαση σκανε μυτη ο μπαμπας και η μαμα της και μας βλεπουν να γελαμε.ρωταγαν μετα γιατι γελαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τη δευτέρα που είχα μετακόμιση, είχαμε πληρώσει τη μεταφορική για να κάνει και συσκευασία.
Στο κομοδίνο μου μέσα είχε ξεχαστεί ένα προφυλακτικό σε ένα συρτάρι απο την πρώτη μου φορά (συσκευασμένο εννοείται). Εγώ πριν έρθουν οι μεταφορείς δεν είχα ψάξει το κομοδίνο διότι δεν θα το έπαιρναν (ήταν απο πριν στο σπίτι) οπότε αγνοούσα την ύπαρξη του εν λόγω condom. Προφανώς κάποιος απο αυτούς, ψάχνοντας να βρει πράγματα να συσκευάσει έψαξε και το κομοδίνο και για κάποιον μυστήριο λόγο έβαλε το προφυλακτικό πάνω στο κομοδίνο :confused:
Οπότε μετά που είχα πάει με έναν άλλο μεταφορέα για να τον επιβλέψω που θα συσκεύαζε τα τελευταία πράγματα το βρήκε και γέλασε λίγο. Ρόμπααα :redface: Κατακοκκίνισα λέμε, δεν ήξερα που να κρυφτώ! :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αντε καλε, σιγα, κρυβεται το σεχ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οσο το προφυλακτικο ηταν αχρησιμοποιητο μην ντρεπεσαι για τιποτα!
Φανταζεσαι να' ταν και...γεματο;;;:P :oops: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οσο το προφυλακτικο ηταν αχρησιμοποιητο μην ντρεπεσαι για τιποτα!
Φανταζεσαι να' ταν και...γεματο;;;:P :oops: :laugh:
Σιγά μην το κρατούσα αμα ήταν χρησιμοποιημένο :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ασε γιατι αμα γεννηθει κανεις βρωμυλος...κλαφτα!:( :mad:
Ειχα παει για καφε στο σπιτι παιδιου εδω στην Ιταλια (φοιτητης απο Ελλαδα) και μεσα στο υπνοδωματιο του που πηγαμε ολοι παρεα 3 ατομα συνολικα και μια φιλη μου να παρουμε κατι cd της στο πατωμα υπηρχαν και 2 χρησιμοποιημενα...γεματα ή οχι δεν θελω να ξερω....
Δεν λεω γενικοτερα ηταν ακαταστατο το σπιτι αλλα μολις το ειδα αυτο, νταξ'...:sick: :mpliaks:
Και να πεις οτι ειχε και καμια ανεση με μενα και την κοπελα...2φορες ειχαμε βγει ολοι μαζι!
Μαζεψτα λιγο ρε φιλε πριν καλεσεις κοσμο...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top