Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,621 μηνύματα σε 76,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 407 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένος ήρωας κινουμένων σχεδίων

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 15:42, 01-02-10:

O πιο cool τυπάκος και ου μπλέξεις φυσικά!
(διαχρονική αξία)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε: στις 20:57, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
ο ενας και μοναδικός pINGU!!!! έχει απιστευτη πλάκα..

http://www.youtube.com/watch?v=oTWv63RyLP8
Που το θυμήθηκες;; Απίστευτο.
Αυτό το έβλεπα όταν ήμουν μωρό.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Lost_Prophet έγραψε: στις 21:08, 07-02-10:

Superman γιατί είναι δυνατός αλλά και ευάλωτος, σωστός, δίκαιος, έξυπνος, ρομαντικός, του αρέσει να σώζει τις "καταστάσεις" ακόμα κι αν το τίμημα είναι να χάσει το "τομάρι" του.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alexman2008 (Αλέξης)

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O alexman2008 έγραψε: στις 20:27, 08-03-10:

Duck Dodgers for ever!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε: στις 15:23, 09-03-10:

Duck Dodgers και απο μενα!!!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 21:15, 10-03-10:

Eric Cartman

"shut the fuck up you fucking jew" (αναφερόμενος στον εβραίο φίλο του)

Kyle: Shut up, fat boy!
Cartman: Don't call me fat, you fucking Jew!
Mr. Garrison: Eric, did you just say the "f" word?
Cartman: "Jew"?
Kyle: No, he's talking about "fuck". You can't say "fuck" in school, you fucking fat-ass!
Mr. Garrison: Kyle!
Cartman: Why the fuck not?
Mr. Garrison: Eric!
Stan: Dude, you just said "fuck" again!
Mr. Garrison: Stanley!
Kenny: (muffled) Fuck!
Mr. Garrison: Kenny!
Cartman: What's the big deal? It doesn't hurt anybody. Fuck fuckity fuck-fuck-fuck!
Mr. Garrison: How would you like to go see the school counselor?!
Cartman: How would you like to suck my balls?
(everyone gasps)
Mr. Garrison: (yells) WHAT DID YOU SAY?!
Cartman: I'm sorry, I'm sorry. Actually, what I said was###8230;
(picks up a megaphone; voice amplified) HOW WOULD YOU LIKE TO SUCK MY BALLS, MR. GARRISON?
(Mr. Garrison stares)
Stan: Holy shit, dude.
Παράθεση

Dmzk

Δραστήριο Μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε: στις 12:50, 11-03-10:

Jack Skellington.
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 13:16, 11-03-10:

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lucky sunray

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H lucky sunray έγραψε: στις 14:24, 11-03-10:

o Bugs Bunny και ο Asterix...
Παράθεση

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sukerakos13 mpravo ... na dw sto derby ti tha ginei. έγραψε: στις 19:16, 15-03-10:

marvin
Παράθεση

AgGeliCo0zZz (Αγγελικη)

Νεοφερμένος

H Αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H AgGeliCo0zZz <3<3<3 ntiki mou <3<3<3 έγραψε: στις 21:53, 18-04-10:

Donald.4.ever.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lovesome (για σήμερα Debbie ;p)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H lovesome λαβ μιουσικ έγραψε: στις 15:21, 26-06-10:

Πω πω! Τι μου θυμήσατε τώρα! Τα λάτρευα και τα λατρευω!

Μπαξ Μπάνι! Πάντα ξέφευγε απ'τις δύσκολες καταστάσεις!
Τομ&Τζέρι! Αξέχαστο και αχώριστο δίδυμο!
Εμμ, η καλή μου Ντέιζι! Τι γλυκεία που είναι! Θυμάμαι μ'αρεσε γιατί ήτανε όμορφη

ΧΑΧΑ! ωραίο θέμα bunny! Μπράβο
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 18:11, 26-06-10:

Γεώργιος Καρατζαφέρης
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε: στις 23:29, 18-07-10:

Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 02:52, 20-07-10:

Son Goku....Τρέλα με κορδέλα όταν ήμουν μικρότερη αλλά και τωρα...

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 14:16, 20-07-10:

Φυσικά ο ... Γατούλης είναι ο αγαπημένος!!!
Ωστόσο αγαπημένος είναι και ο ...διάδοχος!!!
Παράθεση

pink angel

Νεοφερμένος

H pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pink angel έγραψε: στις 17:52, 22-07-10:

εμενα ο γκαρφιλντ για τι εχει πολυ πλακακαι μου αρεσε παντα ο χαρακτηρας και ο τροπος σκαιψησ του
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 01:04, 04-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina192
Son Goku....Τρέλα με κορδέλα όταν ήμουν μικρότερη αλλά και τωρα...

Είναι τέλειος αλλά μου αρέσει και ο bugs bunny όπως και ο dodgers και το κογιότ
Παράθεση

LightOfEärendil (Lady Marian)

Νεοφερμένος

H Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H LightOfEärendil Life is for the alive... έγραψε: στις 18:27, 18-09-10:

απο παντα μου αρεσε παααρα πολυ ο Γκουφη
Απο κει και περα μου αρεσουν η Η Αλικη,ο Peter Pan,η πριγκιπησσα που επρεπε να πλεκει πουλοβερ απο τσουκνιδες ετσι ωστε τα αδερφια της να ξαναγινουν ανθρωποι απο κυκνοι(δεν θυμαμαι τον τιτλο),ο Τιμον,ο Πουμπα και Σκαρ απο το Lion King
Παράθεση

Kwnstantina K. (Κωνσταντίνα - Ελευθερία)

Νεοφερμένος

H Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H Kwnstantina K. έγραψε: στις 01:35, 19-09-10:

Sailor moon , Goofy και Roronoa zoro!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος