Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,627 μηνύματα σε 76,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 392 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένος ήρωας κινουμένων σχεδίων

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 19:44, 13-02-07:

Τάζ
είμαστε το ίδιο καταστροφικοι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε: στις 17:21, 14-02-07:

GARFIELDDDDDDDD είναι Θεόγατος...Χιχιχιχ!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

provatooo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.

H provatooo έγραψε: στις 19:20, 06-07-08:

φανατικα ο daffy duck!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aequitas

Νεοφερμένος

H aequitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H aequitas έγραψε: στις 19:39, 06-07-08:

Ο Οβελίξ!

Πάντα κεφάτος, αστείος με τον τρόπο του, φιλόζωος(με τα σκυλιά όχι με τα αγριογούρουνα), δυνατός, με έμφυτο στυλ και γνώσεις γύρω από τη μόδα("φοράω κάθετες ρίγες γιατί λεπταίνουν"!), απενοχοποιημένος ηδονιστής (σε ό,τι αφορά το φαϊ-για τα άλλα δεν ξέρουμε),αθώος σαν παιδί και ατρόμητος.

Με άλλα λόγια ένας άντρας δίπλα στον οποίο κάθε γυναίκα αισθάνεται ασφάλεια!

Για την νοημοσύνη βέβαια ας μη μιλήσουμε.Τι να γίνει;Κανείς δεν είναι τέλειος...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε: στις 00:22, 07-07-08:

ο τύπος στην φωτογραφία μου, ο franky και οι παρακάτω
Monkey D.Luffy
Sanji
Tony Tony Chopper
όλοι από το αγαπημενο μου One Piece

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 01:32, 07-07-08:

Λουκρητία από τα κόμικ του Αρκά. Ειρωνία κι Άγιος ο Θεός. ^^
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:11, 17-02-09:

Αν ήσουν cartoon, τι cartoon θα ήθελες να είσαι?

Εγώ έχω λατρεία με τον Τουϊτυ, ένα πανέξυπνο πουλάκι που βασανίζει τον καημένο τον Συλβέστρο....Από παιδί μου άρεσε αυτό το κινούμενο σχέδιο γιατί δεν είχε ως θέμα αποκλειστικά και μόνο την αθωότητα των πρωταγωνιστών, αλλά την καπατσοσύνη, την πονηριά, τον αυτοσαρκασμό και την τρέλα μιλάμε για πολύ τρέλα.....looney tunes

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 21:31, 17-02-09:

Ο goofy.

Ονειροπόλος, αισιόδοξος, γκαφατζής, φιλοσοφεί για τα πάντα, δύσκολα ολοκληρώνει κάτι και ό,τι στραβό και να του συμβεί το αντιμετωπίζει σαν το λιγότερο διασκεδαστικό.
Παράθεση

Miss X

Νεοφερμένος

H Miss X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Miss X στην κόλαση... πρώτο καζάνι πίστα... έγραψε: στις 23:30, 17-02-09:

Catwoman... niarrrr....
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 23:33, 17-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Ο goofy.

Ονειροπόλος, αισιόδοξος, γκαφατζής, φιλοσοφεί για τα πάντα, δύσκολα ολοκληρώνει κάτι και ό,τι στραβό και να του συμβεί το αντιμετωπίζει σαν το λιγότερο διασκεδαστικό.

Εεεεεε μου πήρες το καρτούν μου! Goofy για πάντα!!!!!!
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 23:52, 17-02-09:

Πάντα το έβρισκα τόοοσο χαριτωμένο- ενώ ο Chip μου την έσπαγε λίγο.

---------------------------

Καλά πάει το διάβασμα, θα κάτσω να δω καρτουνια

Παράθεση

Μουργολυκος

Νεοφερμένος

Ο Μουργολυκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Μουργολυκος έγραψε: στις 00:20, 18-02-09:

ο ανθρωπος που πυροβολει πιο γρηγορα απο τον ισκιο του LUCKY LUKE
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 03:06, 18-02-09:

sylvester! του χει ιδιαιτερη αδυναμια ο μπαμπας μου και μου το μετεδωσε ολο μικροπραγματα με τη φατσα του μου παιρνε!!! αχου τον!!
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 11:38, 18-02-09:

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 12:05, 18-02-09:

ο ενας και μοναδικός pINGU!!!! έχει απιστευτη πλάκα..

http://www.youtube.com/watch?v=oTWv63RyLP8
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kolokythi

Νεοφερμένος

H Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Kolokythi έγραψε: στις 12:20, 18-02-09:

Μου αρέσει πολύ ο Marvin the Martian ,δλδ αυτός ο κυριούλης:

Γενικά σκέφτηκα πολύ ώρα για να απαντήσω γιατί είμαι μεγάλη φαν των κινουμένων σχεδίων και μπορώ να παραθέσω λίστα ολόκληρη με αγαπημένους χαρακτήρες...αλλά μένω σε έναν για να μην χαλάω το θέμα
Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε: στις 13:45, 19-02-09:

σουπερ γκουφης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 20:34, 02-10-09:

Aλανι!!
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:18, 31-01-10:

Γκούφυ!!!!!
Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 810 μηνύματα.

H lugar έγραψε: στις 10:14, 01-02-10:

Τα τελευταία χρόνια....... ο Μπομπ Σφουγγαράκης
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος