Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,624 μηνύματα σε 76,183 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 414 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένος ήρωας κινουμένων σχεδίων

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 760 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 14:55, 17-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Και πιον βλεπουμε; Μονο τον σογκοκου και ενα σωρο αλλους μκλ του Alter και του Star, τα παλια, κλασικα, ωραια κινουμενα πανε...
βαζει καθε σαββατο πρωι (ή κυριακή? ή και τα δυο? ) τελος παντων, βαζει στη νετ το house of mouse που εχει ολους του disney...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 19:23, 17-02-06:

Χαλαρά το κογιότ..!όλο προσπαθεί ο κακομοίρης να πιάσει το κ@τ@ραμένο το "μπιιπ μπιιιπ" κι όλο μένει με άδεια χέρια...και να πεις ότι είναι χαζός..σκαρφίζεται τα άπειρα κάθε φορά...!!που θα μας πάει..?Κάποια στιγμή θα το πιάσουμε..!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:55, 17-02-06:

Πιο ωραίο είναι να μην το πιάνει το ''μπιπ-μπιπ''
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:41, 17-02-06:

Παιδιά ένας πρωην συμμαθητης μου έχει τρέλα με το κογιοτ και είπε πως στο τέλος καταφέρνει το πιάνει, το μαγειρεύει και τελικά δεν του άρεσε η γεύση και το παράτησε
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 01:35, 18-02-06:

σοβαρά??πλάκα πλάκα,αυτό θα ήταν το απόλυτο ξενέρωμα... ξέρει κανένας άλλος αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο..?
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:22, 18-02-06:

ναι όντως, τόσος αγώνας για να μην του αρέσει στο τέλος η γεύση του δεν λέει
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 00:42, 19-02-06:

Χμμμ, παλιά, όταν ήμουν μικρή δηλαδή, είχα μια συμπάθεια στον μίκυ, αλλά δε μπορώ να πω οτι τρελενόμουν κιόλας. Γενικά μου άρεσαν όλοι οι ήρωες του Disney και γενικά όλα τα καρτούν...! Τώρα είναι αγαπημένος μου ο Doctor Zoidberg από το futurama
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 04:35, 19-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Τώρα είναι αγαπημένος μου ο Doctor Zoidberg από το futurama
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:59, 19-02-06:

Ποιός είναι αυτός ??
καμια φωτό του???
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:50, 19-02-06:

[img=http://img45.imageshack.us/img45/7759/zoiddance9lp.th.jpg]
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 03:01, 24-04-06:

Garfield rulezzz......... zzzzzzzzzzzzz.........
Αυτός ο χοντρούλης γατούλης είναι όλα τα λεφτά. Δεν ήταν ο παιδικός μου ήρωας αλλά ο τωρινός. Μακάρι κι εγώ να είχα τέτοια στάση απέναντι στην ζωή.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 12:56, 24-04-06:

λατρευω τους ηρωες τισ ντισνευ ειδικα τρελλαινομαι για τον ντοναλωτ τι παπια ειναι αυτη
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 12:59, 24-04-06:

Taz ολα τα λεφτα...
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 19:39, 24-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
ο Peter Pan οταν ειμουν μικρη ελεγα οτι θα τον παντρευτω
εγω ακομα λεω οτι θα τον παντρευτω, πειραζει;;
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 20:16, 24-04-06:

Όταν ήμουν μικρός μου άρεσε ο διαβολικός Μίγκ, αλλά δυστυχώς τον κατατρόπωσε ο Flash Gordon.

Τώρα ο ήρωας μου είναι ο ένας και μοναδικός:
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 01:11, 11-02-07:

Οι ήρωες των Ducktales και κυρίως ο Σκρουτζ μακ ντακ
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 02:06, 11-02-07:

Αχ όλοι όσοι λέτε είναι υπέροχοι...
Αλλά σαν τον garfield δεν έχει, πως να το κάνουμε. Είναι απολαυστικός.
Παράθεση

Cristina

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H Cristina έγραψε: στις 05:36, 11-02-07:

Candy Candy...
Η απόλυτη ταύτηση των παιδικών μου χρόνων...

Ε μετά... Η Χάιντι, σχεδόν όλοι του Disney, το Baby Smurf, η Pebbles των Flinstones (άντε και ο Bamm-Bamm) και κάμποσα άλλα...

Aaaah τί ωραία χρόνια... [smilie=4,30,1]
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 11:59, 11-02-07:

Τωρα που τους θυμιθικα, ο Buzz Lightyear και Woody, δεν ξερω αν τους ειχα αναφερει, αλλα ειχα φαΐ μεγαλο κολλιμα... Και ακομα το απαλαμβανω οταν βλεπω το Toy Story
Παράθεση

kristalia

Νεοφερμένος

H kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H kristalia έγραψε: στις 19:01, 13-02-07:

Οβελιξ !!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος