Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,431,928 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 393 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το χαρακτηριστικό σου γνώρισμα;

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:25, 16-03-07:

υπάρχει γυναίκα που ΔΕΝ ειναι κυκλοθυμική ???

ps. Χμ... οσο για μενα νομίζω μου ταιριάζει η λέξη.... "παραλίας..."
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 17:25, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
υπάρχει γυναίκα που ΔΕΝ ειναι κυκλοθυμική ???
Ναι, λωλ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 18:12, 16-03-07:

Εχεις δίκιο κιας μου κουνάς απιλητικά το γαλατάκι

+1
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 23:24, 16-03-07:

λέξη που θα μπορούσε να με χαρακτήρισει???
θάλασσα...
Παράθεση

Niki

Νεοφερμένος

H Niki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Niki έγραψε: στις 00:03, 17-03-07:

Αρκετά άτσαλη . Κινήσεις και λόγια
Παράθεση

pantazis

Νεοφερμένος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 55 ετών . Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O pantazis έγραψε: στις 00:26, 17-03-07:

λέξη που θα μπορούσε να με χαρακτηρίσει ;

απλός και λίγο απόμακρος

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 08:13, 17-03-07:

Θύελα και καταιγίδα
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:12, 17-03-07:

Ευαίσθητη, χαζοχαρούμενη, κοινωνική, ρομαντική, κυκλοθυμική, εγωίστρια, shopping-maniac, χαμηλών τόνων, αγχώδης, άτομο των πράξεων και όχι των λόγων.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 00:00, 25-03-07:

Αγχώδης
κυκλοθυμική
αισιόδοξη
ρομαντική
τρελλή με την καθαριότητα
λιγουλάκι άγαρμπη (έχω γκρεμίσει πράγματα και πράγματα εγώ )
και όταν με πιάνουν οι τεμπελιές μου σεισμός να γίνει δεν θα κουνηθώ από τη θέση μου
ενοχική
αναποφάσιστη
άνθρωπος εμπιστοσύνης
χαζοχαίρομαι με ασήμαντα πράγματα πολλές φορές (!)

αυτά και άλλα!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:25, 18-04-07:

Κυκλοθυμικός και κυνικός.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 00:06, 22-04-07:

Είμαι ένας παλιάνθρωπος...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:24, 22-04-07:

• Ορθολογίστρια μέχρι αηδίας
  • Πολύ οξύθυμη
  • Υπερβολικά "ανοιχτή" (κάτι που το θεωρώ ελάττωμα μιας και δίνει λαβές σε κακοπροαίρετους για να πετάξουν κακίες )
  • Ειλικρινής ακόμα και όταν το σώφρον θα ήταν να αποκρύψω κάτι ή να πω ψέματα. Με ενοχλεί πολύ όταν αναγκάζομαι να πω ψέματα για κάτι, νιώθω οτι ασφυκτιώ.
  • Δεν έχω ωράριο στη ζωή μου. Όταν μου το επιτρέπουν οι συνθήκες κοιμάμαι ο,τι ώρα να'ναι, τρώω οτιδήποτε οποιαδήποτε εποχή και ώρα (πχ παγωτό το χειμώνα, μαγειρευτό φαί το πρωι κλπ)
  • Obsessive άτομο. Όταν κάτι μου αρέσει πολύ (καλό ή κακό), θα φτάσω στα άκρα. Θα το κάνω όλη μέρα, θα το σκέφτομαι συνέχεια, θα μου γίνει εθισμός. Το είχα πάθει παλιότερα με τον προγραμματισμό, με τα μαθηματικά, με τη δίαιτα (είχα πάθει νευρική ανορεξία), με το ίντερνετ και πολλά άλλα.
  • Τρομερά ακατάστατη. Σιχαίνομαι όσο τίποτε άλλο τις δουλειές του σπιτού, εκτός απο το μαγείρεμα που δεν το κατατάσσω στις δουλειές του σπιτιού αλλά στις τέχνες, το θεωρώ κάτι δημιουργικό και μου αρέσει.
  • Δίνω υπερβολικά μεγάλη σημασία στην ικανοποίηση του ουρανίσκου μου. Όταν ένα φαγητό θέλω να το φάω θα κάνω ο,τι περνάει απο το χέρι μου για να το φάω, ασχέτως τιμής, ώρας κλπ.
  • Λατρευω να μιλάω για τον εαυτό μου... όπως είναι προφανές απο την έκταση του ποστ αυτού
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 00:27, 22-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
  • Ειλικρινής ακόμα και όταν το σώφρον θα ήταν να αποκρύψω κάτι ή να πω ψέματα. Με ενοχλεί πολύ όταν αναγκάζομαι να πω ψέματα για κάτι, νιώθω οτι ασφυκτιώ.
Αυτό είναι πολύ κακό...
Και εγώ το κάνω καμιά φορά.
Ευτυχώς ξέρω να λέω πολύ καλά ψέματα.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:30, 22-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Αυτό είναι πολύ κακό...
Και εγώ το κάνω καμιά φορά.
Ευτυχώς ξέρω να λέω πολύ καλά ψέματα.
Κι εγώ όοοοταν αποφασίσω να πω ψέματα μπορώ να τα πω πολύ καλά. Το θέμα είναι οτι πολλές φορές ακόμα κι όταν αναγκαστώ να πω ψέματα, το κάνω επίτηδες άσχημα ώστε να καταλάβει ο άλλος την αλήθεια που δεν πρέπει/μπορώ να του πω ευθέως.
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 23:38, 30-04-08:

Επαναφέρω λοιπόν αυτό το ωραίο θεματάκι...

Τα χαρακτηριστικά μου είναι μάλλον η αφηρημάδα, μια ελαφριά απόκλιση από την πραγματικότητα και η πολλή αγάπη που έχω να δώσω στους άλλους.

Αχ επίσης πολύ ακατάστατη βρε παιδί μου.

Γενικώς είμαι λίγο αλλού.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 02:37, 01-05-08:

Ακαταστατη, τσαπατσουλα, τεμπελα, αναβλητικη μεχρι αηδιας, αλλα εχω καλη καρδια
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε: στις 04:32, 01-05-08:

ευαίσθητη, ενθουσιώδης, πεισματάρα.
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 15:26, 01-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann

Τα χαρακτηριστικά μου είναι μάλλον η αφηρημάδα, μια ελαφριά απόκλιση από την πραγματικότητα και η πολλή αγάπη που έχω να δώσω στους άλλους.

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Συνδυάζω τις δυο παραπάνω κοπελιές. (καταστροφικό;)
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 15:46, 01-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Αρχική Δημοσίευση από Tetragrammaton
Συνδυάζω τις δυο παραπάνω κοπελιές. (καταστροφικό;)

Και εγώωωω!!!!!

Γιατί να είναι καταστροφικό;
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 15:52, 01-05-08:

Γιατί μεταξύ των άλλων είμαι δυο φορές ακατάστατος!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια