Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 200 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 00:40, 07-02-10:

γιατι να πετρωσει βρε παιδια;βρεγμενη την βαζετε μεσα;
εχω ακουσει οτι καποιοι βαζουν τον καφε μεσα στο ψυγειο, οποτε δεν εκπλησσομαι ιδιαιτερως
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:44, 07-02-10:

Γιατι αμα τη βαλεις βρεγμενη πετρωνει?
Τελοσπαντων δεν ξερω, υπεθεσα.
Δεν την εχω βαλει ποτε.
Για τον καφε το ξερω κι εγω αυτο!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 00:48, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Γιατι αμα τη βαλεις βρεγμενη πετρωνει?
Τελοσπαντων δεν ξερω, υπεθεσα.
Δεν την εχω βαλει ποτε.
Για τον καφε το ξερω κι εγω αυτο!
πιο λογικο μου φαινεται να πετρωσει οταν θα ειναι ζαχαρονερο , σε υγρη κατασταση παρα οταν θα ειναι σε στερεη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε: στις 00:57, 07-02-10:

Παράθεση

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O sukerakos13 mpravo ... na dw sto derby ti tha ginei. έγραψε: στις 22:20, 16-03-10:

3bit παντα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 839 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 22:35, 16-03-10:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 23:28, 16-03-10:

Γαλα
Αυγα
Φετα
Γαλοπουλα-Τυρι για τοστ
Ντοματες
Κετσαπ/Μουσταρδα/Μαγιονεζα/Γιαουρτι
Μαρμελαδες
Παράθεση

kaisarionas

Νεοφερμένος

Ο kaisarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O kaisarionas "Κύριοι δυστυχώς επτωχεύσαμεν" Τρικούπης έγραψε: στις 12:52, 28-04-10:

cottage cheese!!!!!!!
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 12:58, 28-04-10:

Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;
Καταψυξη..
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

angela1 (αγγελικη)

Δραστήριο Μέλος

H αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H angela1 έγραψε: στις 12:07, 01-05-10:

χυμο
γαλα
υλικα για τοστ
φραουλες(το καλοκαιρι)
διαφορα λαχανικα(πιο πολυ αγγουρια και πιπεριες)
νερο
coca colα
Παράθεση

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H ioannaki95 έγραψε: στις 12:13, 01-05-10:

γάλα δελτα(χαχα δεν κάνω διαφημιση)
νερό
μήλα
αχλάδια
ακτινίδια
μαρμελαδα(φράουλα)
Παράθεση

alllantin

Νεοφερμένος

Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O alllantin έγραψε: στις 12:22, 01-05-10:

γάλα όλυμπος (χαχα ελπίζω να μην καταλάβετε ότι κάνω διαφήμιση)
νερό όχι ακόμα γιατί θα πάθω πονόλαιμο
μήλα που υποτίθεται μου αρέσουν μόνο σε χυμό πολλών φρούτων στον αποχυμωτή , αλλά δεν έχω αποχυμωτή
αχλάδια το ίδιο με το παραπάνω , απλά δεν μου αρέσουν ούτε σε χυμό
ακτινίδια το ίδιο με το παραπάνω απλά βρήκα τελικά τον αποχυμωτή μου
μαρμελάδα (μήλων , αχλαδιών και ακτινιδίων) , τελικά μάλλον δεν ήταν αποχυμωτής και είπα να τα αξιοποιήσω αλλιώς

+τα καλλυντικά μου
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jesus ate your cake (Χεσούς)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Jesus ate your cake έγραψε: στις 22:36, 05-05-10:

Γαλα, το μονο στανταρ.
Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε: στις 22:56, 05-05-10:

Κρασι και γάλα...
Παράθεση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 23:51, 05-05-10:

Γάλα, τυρί, ψωμί, κασέρια, γαλοπούλα, φυτικό βούτυρο, μαϊντανό, πράσινες πιπεριές, αυγά(από κότες ελευθέρας βοσκής ενός γνωστού μας, μη τρώμε ό,τι κι ό,τι!), λεμόνια.
Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε: στις 01:39, 06-05-10:

μην και είσαι βορειοελλαδίτισα?

εγώ έχω πάντα γάλα,γιαούρτια,χυμούς,ζαρζαβατικά για σαλάτα και μερικές μπύρες για να υπάρχουν,μιας και όταν τις θες όλα είναι κλειστά,οπότε προνοούμε!!!
Παράθεση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 12:25, 06-05-10:

Δε χρειάζεται να ρωτάς!:-D Αφού αυτή είναι μια απ τις βασικές μας διαφορές με τους νότιους. Κασέρι- κίτρινο τυρί! Εγώ πάντως κασέρι το λέω όπου και να παω! Απ τη Χαλκιδική είμαι για την ακρίβεια...:-)
Παράθεση

kritikaros (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O kritikaros έγραψε: στις 18:44, 07-05-10:

μη τι να σας εκάμουμε?
με λίγο διάβασμα και πολλές επαναλήψεις θα τα μάθετε να τα λέτε σωστά

πάντως πρέπει να είσαι από τους άτυχους του καλοκαιριού,ε?
άκου χαλκιδική....τι μιζέρια είναι αυτή....

και για να είμαι και ολίγον από ον ενίοτε έχομε και αυγά
Παράθεση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 10:05, 08-05-10:

Τι να κάνουμε, Παναγιώτη, το ΚΑΣΈΡΙ (:-P) όπως μπορεί το λέει ο καθένας! Αφού συνεννοούμαστε, τι πρόβλημα υπάρχει? Είδες μιζέρια εδώ στη Χαλκιδική... Ξέχασα να πω ότι στο ψυγείο υπάρχει πάντα και χυμός ντομάτας, κοινώς pumaro.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 11:04, 08-05-10:

τι έχει πάντα το ψυγείο σας

βλάβη.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος