Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 203 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 12:21, 19-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Γάλα
Γιαούρτια
Αυγά
Τυριά κάθε λογής
Λαχανικά-φρούτα που θέλουν ψυγείο
Αλλαντικά
Χυμούς

Ποτέ κόκα κόλα και άλλα χημικά ποτά###8230;(Έχουμε σκοτωθεί άπυρες φορές με την κόρη μου γιʼ αυτό)

Μήπως να πούμε τι περιέχει πάντα και η κατάψυξη?
Καλά κάνεις αν και μην ανησυχείς θα τα βρει αλλού, εξαρτάται τι ηλικία έχει. Πάντως και μας δεν είχε και καλά έκανε. Όπως δεν είχαμε στο πνεύμα του ποστ της kajira γαριδάκια και σοκαλάτες.

Προσωπικά δεν έχω ποια τέτοια μέσα στο σπίτι γιατί δεν μπορώ να με ελέγχξω στο ρυθμό που θα τα καταναλώσω. Ίσως να σχετίζεται ότι μικρός τα είχα στερηθεί. Το λέω αυτό για να σκεφτείς μια πιθανή σχέση και συνέπεια της απόφασης σου κάνοντας τον δικηγόρου του διαβόλου. Επιμένω να συμφωνώ μαζί σου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 12:35, 19-01-07:

μόνη δεν ζω, άρα το ψυγείο είναι πάντα γεμάτο με τα πάντα. αυτό που ποτέ δεν θέλω να λείπει, κ συνεπώς δεν λείπει για μένα είναι:

γιαούρτι (χωρίς γευσεις!)
αυγά
νερο
κέτσαπ
λαχανικά (σαλάτα, πράσινη πιπεριά)
μανιτάρια

και στην κατάψυξη στάνταρ κυμάς ή κοτόπουλο!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 12:37, 19-01-07:

Σοκολάτες και φέτα Δωδώνης.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,238 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:47, 19-01-07:

Όχι απλά στο ψυγείο, αλλά (εγώ τουλάχιστον την έβαζα) στην κατάψυξη! Δεν παγώνει και είναι στην τελεια θερμοκρασία για κατανάλωση μετά!
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 14:49, 19-01-07:

Πρωτη φορα το ακουω. Κουλ.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:54, 19-01-07:

Naι, κοι γονείς μου στην κατάψυξη την έχουν! Κουλ όνομα και πράγμα!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:27, 19-01-07:

Vodka και Μartini παντα στο ψυγειο!!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:28, 19-01-07:

κατάψυξη;

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 18:01, 19-01-07:

Εγω εχω παντα γαλα (για το τσαι μου), 2-3 τυρια, και κανενα χυμο η/και φρουτο. Αλλα κατα διαστηματα με πιανουν κρισης νοικοκυρας και σηκωνω ολο το σουπερμαρκετ. Καταψυξη δεν εχω τιποτα γιατι το σουπερμαρκετ ειναι 2 λεπτα απο το σπιτι οποτε ο,τι χρειαστω το αγοραζω την ιδια μερα.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 18:08, 19-01-07:

Καλα οχι και καταψυξη...απλως να ειναι δροσερα-κρυα!Τα κανει πιο ωραια!
Οχι να ειναι και "παγος".
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 02:13, 20-01-07:

γάλα, νερό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 02:26, 20-01-07:

πρωινό
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 17:58, 20-01-07:

Κρύο, φυσικά, νερό!!! Πολλά μπουκάλια για να μην ξεμένω
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 18:44, 21-01-07:

κρύο νερό,coca-cola και...μερέντα..!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 22:58, 13-02-07:

em, στανταρ ληγμενο γαλα. ολα τα αλλα παιζουν
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:00, 13-02-07:

Άσπρο κρασάκι και μπυρίτσα
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:02, 14-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
em, στανταρ ληγμενο γαλα. ολα τα αλλα παιζουν
Δεν σου έχουν μάθει να μήν ανοιγεις το ψυγείο μου;
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 10:28, 14-02-07:

σοκολατες...οχι οτι λειπουν και τα υπολοιπα αλλα κατι γλυκο εχει παντα μεσα...γι αυτο παχαινουμε...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:02, 23-02-07:

Τελευταία έχω μία εμμονή με τα ρυζόγαλα!!
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 20:56, 23-02-07:

Χυμούς οπωσδήποτε!!Juice junkie εντελώς!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος