Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,431,934 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 414 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,725 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:42, 18-01-07:

ΠΟΛΛΑ! έτσι ειναι οι νοικοκυρες
Στην κατάψηξη....
Παγάκια, αρακά, φιλέτο κοτόπουλο, πίτες για σουβλάκια, μαϊδανό και άνιθο.
Στη συντήρηση....
Νερό, Κρασί, μαγιονέζες μουστάρδες κέτσαπ, πάστα ελιάς, αυγά, αναψυκτικά, ψωμί του τοστ, βούτηρα 2-3 είδη , διάφορα τυρια, λαχανικά, φρούτα, γιαούρτια.

Αυτά είναι τα ΣΤΑΝΤΑΡ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 09:54, 18-01-07:

πάγο (και κανονικό και απ' αυτόν που λέει ο Μάριος...)
μπύρες - κρασί
τυρί (φέτα)
νερό
και σοκολάτες!

Αυτά είναι τα βασικά!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:28, 18-01-07:

Μπυρα.-
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 10:53, 18-01-07:

αυτό που είναι δεδομένο ότι έχει πάντα μα πάντα είναι... αέρα κοπανιστό...

από εκεί κ πέρα προσπαθώ να έχω συνήθως λίγο τυρί [οποιουδήποτε τύπου] για τις μεγάλες πείνες αλλα΄γενικώς δεν είναι στάνταρ τι θα έχει...

[οκ...ναι... ειμαι απαράδεκτη το ξέρω ]
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:01, 18-01-07:

Απαραίτητα ό,τι θέλω για το πρωινό μου, αλλιώς δεν παίρνω μπρος.

• Γιαούρτι (σκέτο ή με γεύσεις!)
  • Λαχανικά (σίγουρα ντομάτες)
  • φρούτα εποχής (μανταρίνια, τελευταία, και πάντα σταφίδες!!)
  • τυράκι, cottage ή Appenzeller!!
  • Κέτσαπ ή και κάποια σάλτσα ανοιγμένη
και καμιά φορά προμηθεύομαι μπίρα ή χυμό για τον ιχλίμπεντιχ, ή και κανένα λευκό κρέας ή τόνο...
Σπανιότερα κάτι γλυκό, σοκολάτα.

Στην κατάψυξη έχω εκτός από παγάκια, και αρακά και σπανάκι!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:10, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Όλοι έχουμε μερικά πράγματα που ποτέ δεν λείπουν από αυτό το πολύ ωραίο οικιακό είδος. Τι έχει ο καθένας;
Μαμουνια (στα χαλασμενα τροφιμα).
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 13:43, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Paty
νερο
λαχανικα
τυρι
αλλαντικα
μουστάρδα
γάλα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:51, 18-01-07:

χυμοι & καλλυντικα
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:07, 18-01-07:

Στο ψυγείο πάντα υπάρχουν : πολλά τυριά, γάλα, μπύρες και αναψυκτικά, ψωμί για τοστ, γαλοπούλα βραστή, βούτυρο, λαχανικά και φρούτα, νερό και κρασί, και στην κατάψυξη λογιών λογιών κρέατα και ψάρια, και απαραίτητα fish sticks.
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 14:37, 18-01-07:

Σοκολατες φυσικα!!!Χωρις τα υπολοιπα μπορω να ζήσω αλλα χωρις σοκολατες με τιποτα....
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 15:18, 18-01-07:

1.Νουνού
2.Εμμενταλ
3.Χυμό μανταρίνι
4.μανιταρια
5.κρεμα γαλακτος
Οι σοκολάτες δεν προλαβαινουν να μπουν στο ψυγειο...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 15:20, 18-01-07:

Corona
Παράθεση

darkness_

Νεοφερμένος

H darkness_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H darkness_ έγραψε: στις 15:31, 18-01-07:

γαλα
αυγα
τυρι φετα,ροκφορ
τραχανας σπιτικος
βουτυρο κερκυρας
ντοματες
κυβοι κνορ

(αυτα δεν λειπουν ποτε και μαζι με τις πατατες-σκορδα,χυλοπιττες στην κουζινα,μπορω να περασω και 5 μηνες τρωγοντας μονο αυτα )
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:46, 18-01-07:

Από τότε που εχω δικό μου ψηγείο
Γάλα. και πάνω από το ψηγείο το σωστό κακάο.
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 15:51, 18-01-07:

Υπέροχο αλλά δυσεύρετο..Οταν το βρίσκω έχω κι απ αυτό.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,237 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:41, 18-01-07:

Λεπόοοονν.. από τότε που μένω μόνη, τα στάρνταρντ είναι τα εξής: γάλα, κρασί, μπύρες, κόκες, νερό, ντομάτες, λάχανο ή μαρούλι (ή και τα δυο), μουστάρδα, μαγιονέζα, κέτσαπ, αυγά, τυριά (οπωσδήποτε παρμεζάνα κι ένα κίτρινο ακόμα), βούτυρο, σοκολάτα μαύρη 2-3 ειδών, κύβοι. Κατάψυξη: παγάκια, ανάμικτα παγωμένα λαχανικά, αρακάς, μπριζόλες και κοτόπουλο, πίτες.

Φυσικά ανά διαστήματα προκύπτουν και άλλα.. στην αρχή μάλιστα (επειδή μ' είχε πιάσει μια ανασφάλεια πως δεν θα ..φτάσουν- και δεν ήξερα να υπολογίζω), αν άνοιγες το ψυγείο νόμιζες πως έχουμε κατοχή!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:51, 18-01-07:

Λοιπον παντα εχει νερο, τριμενο τυρι (καθε φορα που κανει μακαρονια μας δεινει και αρκετο τυρι για εναν μηνα η γιαγια μου με αποτελεσμα να μενει το τυρι...) και καπια φρουτα.
Συνιθος εχει μεσα
Κετσαπ-Μουσταρδα
Λουκανικα
Κρεμες σοκολατας
Vodka
Κρασι
Μπυρα
Κοκα κολα
Πορτοκαλαδα
Μαρμελαδα
και καμια σοκολατα που και που
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 10:25, 19-01-07:

Vodka στο ψυγειο;
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:06, 19-01-07:

Γάλα
Γιαούρτια
Αυγά
Τυριά κάθε λογής
Λαχανικά-φρούτα που θέλουν ψυγείο
Αλλαντικά
Χυμούς

Ποτέ κόκα κόλα και άλλα χημικά ποτά###8230;(Έχουμε σκοτωθεί άπυρες φορές με την κόρη μου γιʼ αυτό)

Μήπως να πούμε τι περιέχει πάντα και η κατάψυξη?
Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε: στις 11:13, 19-01-07:

Νερό χειμώνα-καλοκαίρι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος