Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,950 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 458 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι τρώτε για πρωινό;

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 14:42, 26-11-06:

μπανάνα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 13:20, 07-12-06:

Γαλατάκι και 2 τοστάκια.

Σύμφωνα με έρευνες ένα καλό πρωινό σοε βοηθάει να αποδώσεις 10% καλύτερα σε σχέση με ένα ελλιπές πρωινό. Θα ψάξω και θα την ποστάρω κάποια στιγμή
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 16:08, 09-12-06:

γαλα με σοκολατενια δημητριακα μιααααμμμ!!!!
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 340 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 01:06, 06-03-07:

1 τυρόπιτα και αυτή σπάνια
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 11:00, 06-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
1 τυρόπιτα και αυτή σπάνια
Κι εγώ μία από τα ίδια
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 11:02, 06-03-07:

Πω πω το πρωι ξυπναω πεινασμενη, μπορω να φαω κανονικο φαγητο!!!

Ααααχ ωραιο πραγμα τα ξενοδοχεια με μπουφε πρωινου...

Αλλαζω κατα καιρους το πρωινο μου γιατι βαριεμαι. Αυτον τον καιρο τρωω διπλο τοστ (τρια ψωμακια-δυο οροφοι).
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 11:16, 06-03-07:

το πρωι με το που θα σηκωθώ δεν μπορώ να φάω τίποτα. Μόνον έναν καφέ πίνω.
Μετά απο 3-4 ώρες τρώω ένα τοστάκι.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 17:34, 03-05-07:

Καφέ που μου φτιάχνει ο μικρός μου, δεν έχω την πολυτέλια για πρωινό πλήρες...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,729 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:51, 03-05-07:

Εξαρτάται που θα βρίσκομαι το πρωί.
Αν είμαι στο σπίτι μου, ένα φυσικό χυμό και δυό φετούλες με ζαμπόν και τυρί τις θέλω οπωσδήποτε.
Και φυσικά καφέ, ότι, να' ναι......
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 18:05, 03-05-07:

συνηθως kelloggs με γαλα...
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 19:00, 03-05-07:

Γαλατάκι και μπισκοτάκια
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:44, 06-05-07:

Η σειρά έχει ως εξής: μισό λίτρο γάλα με kellogs corn flakes και all bran, μετά ένα κρουασάν με πραλίνα και μετά διπλό ελληνικό γλυκό...
Κάθε μέρα, πολλά χρόνια τώρα!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 16:49, 06-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Η σειρά έχει ως εξής: μισό λίτρο γάλα με kellogs corn flakes και all bran, μετά ένα κρουασάν με πραλίνα και μετά διπλό ελληνικό γλυκό...
Κάθε μέρα, πολλά χρόνια τώρα!
Ουάου!!!
Ζηλεύω!!!
(...βασικά το ότι τα τρως όλα αυτά χρόνια τώρα και κιλά δε παίρνεις...)
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:58, 06-05-07:

Όχι, εδώ και πολλά χρόνια είμαι μια χαρά στα κιλά μου...
Το πολύ 78 να έχω φτάσει.
Αλλά είμαι γεμάτος μέχρι αργά το μεσημέρι.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:04, 06-05-07:

Ναι, βασικό αυτό...!

Εγώ που τρώω ένα γιαούρτι το πρωί στις 8 και ένα φρούτο ή bar δημητριακών στις 9.30, στις 12 πεινάω σα λύκος!!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 17:06, 06-05-07:

Τι να σου κάνει ένα γιαούρτι;
Το πρωινό είναι πολύ σημαντικό για όλη την ημέρα και δε θέλει περικοπές και τσιγκουνιές.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:10, 06-05-07:

Ναι, μωρέ... κανονικά, αν έχω χρόνο και διάθεση, τρώω γιαούρτι με δημητριακά και σταφίδες... αλλά κάπου με έχει βολέψει να τα μοιράζω έτσι!
Παράθεση

fairytale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H fairytale έγραψε: στις 17:19, 06-05-07:

Επειδή δε μπορώ να τρώω κάθε μέρα τα ίδια, πότε τρώω γάλα με δημητριακά, πότε χυμό και 2 παξιμαδάκια με γραβιέρα, πότε 2 παξιμαδάκια με ταχίνι, πότε λίγο κέικ, πότε φρούτα... Γενικά προσπαθώ να τρώω πρωινό αν και κάποιες φορές το ... αμελώ, δυστυχώς...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,279 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 17:23, 06-05-07:

Aν ειναι περιοδος που ξυπναω αργα....τρωω μεσημεριανο κατευθειαν.

Αν ξυπναω νωρις, απο δημητριακα με γαλα, ομελετα με χυμο, οτι εχει μεινει απο χτες (πιτσα σουβλακια, αλλο φαγητο), παγωτο. Ολα καλα
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 21:24, 06-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ουάου!!!
Ζηλεύω!!!
(...βασικά το ότι τα τρως όλα αυτά χρόνια τώρα και κιλά δε παίρνεις...)
αυτο θα λεγα κι εγω γιδακι μου..οτι δεν παιρνει κιλα με τετοιο πρωινο...
στο μυαλο μου εισαι...
εγω αν τα τρωγα ολα αυτα θα γινομου να μη πω....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος