Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 198 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι τρώτε για πρωινό;

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 10:11, 15-10-06:

Συνήθως τρώω γάλα με δημητριακά ή άλλες φορές και σκέτο γάλα με κακάο!
Κάποιες φορές όμως δεν τρώω και τίποτα !!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 10:20, 15-10-06:

Όταν έχω σχολείο σχεδόν πάντα τίποτα
Καμιά φορά όταν ξυπνάω νωρίς και προλαβαίνω τρώω δημητριακά με γάλα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:33, 15-10-06:

γάλα με δημητριακα ή γάλα και μια φετα ψωμί ολικης με μαρμελάδα και βιταμ
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 15:58, 15-10-06:

συνήθως τίποτα,γιατί μου'ρχεται λίγο να φάω πρωί πρωί..μόνο νεράκι πίνω...
τώρα,αν πρέπει να πάω κάπου και ξέρω ότι θ'αργήσω να επιστρέψω,τρώω με τα χίλια ζόρια,μία φέτα ψωμί με βούτυρο και μαρμελάδα (ενίοτε και μερέντα..! ),μπας και μου'ρθει καμια ζαλάδα και σωριαστώ πουθενά..
Παράθεση

thebest20

Νεοφερμένος

Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O thebest20 έγραψε: στις 02:03, 08-11-06:

Πάντα γάλα με δημητριακά Kelloggs και 2 φρυγανιές με βούτυρο και μαρμελάδα ή nutella και πάντα μία σοκολάτα για το δρόμο
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:29, 08-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από thebest20
Πάντα γάλα με δημητριακά Kelloggs και 2 φρυγανιές με βούτυρο και μαρμελάδα ή nutella και πάντα μία σοκολάτα για το δρόμο

Τώρα τελευταία κι εγώ τρώω γάλα με δημητριακά.
Πριν δεν έτρωγα τίποτα, ή μόνο γάλα..
ΠΑΝΤΑ πρέπει να ξεκινάμε τη μέρα μας με ένα καλό πρωινό
Για μένα αυτό είναι τα KELLOGGS
!!!!!
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 20:19, 08-11-06:

παντα πινω πρωτα 2 ποτηρια νερο
μετα γαλα 2% με μουσλι ή fitness χωρις φρουτα ή σοκολατα!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 10:32, 10-11-06:

Παιδιά να ρωτήσω αυτοί που τρώτε δημητριακά το πρωί, τί ώρα είναι το πρωί?

Εγώ πεινάω, πολύ μετά. πολύ πριν το μεσημεριανό.
Όταν ξύπναγα στις 11 και 12 φοιτητής ή ΣΚ ναι είναι μια χαρά. Αλλά Αν τα φάω στις 7 που ξυπνάω δεν κρατιέμαι στις 10. ΠΕΙΝΑΩ και θέλω να καταβροχθίσω.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 14:37, 10-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Παιδιά να ρωτήσω αυτοί που τρώτε δημητριακά το πρωί, τί ώρα είναι το πρωί?
7 και 20
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:31, 10-11-06:

8.30 με 9.30 συνήθως. Άντε 10.30, αυτήν την περίοδο!
Αλλά μεσημεριανό τρώω νωρίς, όχι στις 3... Ε, 12.30-13.00...
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 15:40, 10-11-06:

Και δεν πεινάτε? Τα δημητριακά φουσκώνουν επειδή είναι ίνες στο στομάχι αλλά είναι ευκολοχώνευτα και το στομάχι από φουσκωμένο και πλασματικά γεμάτο βγαίνει άδεια πολύ γρήγορα.
Εγώ πεινάω.
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 21:04, 17-11-06:

Εγω τα τρωω 8.30 με 9 και κατα τις 11.30 πειναωωωωωωω! Αλλα συνηθως τρωω ενα φρουτακι εκεινη την ωρα, και μετα απο καμια ωρα μεσημεριανο! Αλλα αν ξερω οτι δεν θα μπορεσω να φαω μεσημεριανο πριν τις 1.30-2, τρωω κατι για να μην λιμοκτονησω!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 18:29, 20-11-06:

Συμφωνώ, κι εγώ 8.30-9 τρώω και μεσημεριανό τρώω 12.30-13.30, ανάλογα...! Μικρά κομψά γευματάκια!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 16:43, 21-11-06:

Εγώ πριν τις 8 δεν τρώω ποτέ πρωινό (επομένως ούτε δημητριακά), γύρω στις 9:30-10:30 είναι το στάνταρ. Αλλά και στις 8 να φάω δημητριακά, εντάξει, γύρω στις 12 θα πεινάσω, αλλά με μια μπάρα δημητριακών ή κάτι μικρό ας πούμε κρατιέμαι ως τις 2-3-4 που θα φάω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη underwater : 21-11-06 στις 22:53.
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 16:53, 21-11-06:

γάλα και κανά φρούτο
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 19:18, 21-11-06:

εγώ πάλι μασουλάω κάτι μικρά νιντζάκια που στριφογυρνάνε πρωι-πρωι μπροστά μου!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 21:24, 21-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
εγώ πάλι μασουλάω κάτι μικρά νιντζάκια που στριφογυρνάνε πρωι-πρωι μπροστά μου!

θα το μετανιώσεις ρε
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 22:03, 24-11-06:

Νια - νια - νιαααα - νιαααααααανια!!!

Σιγά μην κάνεις και καμια τρελλίτσα, μικρό υπτάμενο ninjaki!!!

χιχιχιχιχι γιαμ-γιαμ!!!
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H NINJAKI έγραψε: στις 15:31, 25-11-06:

u cant eat me maaaan!
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 14:30, 26-11-06:

Τώρα τελευταία τρώω ότι βρώ μπροστά μου! Γάλα όπωσδήποτε! Και μαζί καμιά φρυγανίτσα με βουτυρο και μέλι ή μαρμελάδα( αναλόγως τα κέφια), ή ένα μπόλ γίγας με δημητριακά, ή 4-5 φέτες κεϊκ όταν φτιάχνω. Γενικά πάντως ότι πέσει στα χέρια μου από φαγώσημο εκτώς από φαγητό κανονικό του αλλάζω τα φώτα!Και δυστυχώς αυτό δεν ισχύει μονο τις πρωηνές ώρες όλη μέρα τρώω! Αν δεν το ράψω με βλέπω να γεννάω και να καταντάω μια στρογγυλη μπάλα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος