Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,949 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 458 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σου λείπει;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:22, 20-09-06:

Μια δουλειά που να πορώνομαι και όχι την εδώ προχειρότητα και τσαπατσουλιά
Να γράφω κώδικα που να γουστάρω και όχι να διορθώνω τσαπατσουλιές αλλονών.
Δώστε μου όλο το project να το αναλλάβω εγώ. ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 483 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 10:07, 22-06-07:

Η ανεμελιά της παιδικής ηλικίας...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε: στις 10:14, 22-06-07:

ο Πανουλης....
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 10:15, 22-06-07:

o αδερφός μου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:17, 22-06-07:

O παππούς μου.. και μερικές φορές στιγμές και συναισθήματα του παρελθόντος που θα ήθελα να ξαναζήσω..
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 13:16, 22-06-07:

Οι φίλοι μου στην Αθήνα.
Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε: στις 14:56, 22-06-07:

Ο Γιώργος μου...
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 15:03, 22-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από The Stand
Η ανεμελιά της παιδικής ηλικίας...
η ελευθερια... χωρις ευθυνες...χωρις δουλεια με λεφτα απο την μαμα...
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 534 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 15:17, 22-06-07:

Η αφασία που είχα κάποτε!
Παράθεση

aristogata** (Αντριανα)

Νεοφερμένος

H Αντριανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H aristogata** έγραψε: στις 15:35, 22-06-07:

O αδερφουλης ...
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 527 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 15:52, 22-06-07:

πολλοί κ πολλά...
η κολλητή μου μέσα στη δίνη του πολέμου...
η γιαγιάκα μου, θα έδινα τα πάντα για μια ακόμα αγκαλιά...
κ αυτός...τόσο κοντά μου κ όμως χλμ μακριά
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,252 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 16:18, 22-06-07:

1> Μόνιμα ο Καισαράκος μου
2> Ο χειμώνας
3> Η βροχή
4> Το κρύο
5> Η κινηματογραφική λέσχη τα κρύα βραδινά το χειμώνα
6> Οι άδειες παραλίες το χειμώνα και η άγρια θάλασσα, η δυνατή

(Έχουμε κλείσει τα a/c επειδή είναι ο αδερφός μου άρρωστος και τα έχω παίξει με τη ζέστη )
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 16:30, 22-06-07:

Ο κολλητος μου ο Σ..
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 16:44, 22-06-07:

Τη μηρωδιά του φαγητού όταν γυρήζα το μεσημέρη απο το σχολείο, μακάρι να υπήρχε μια μέρα ακόμα, μακάρι να το ζήσω άλλη μια φορά, το ξεγνιαστο σχόλασμα απο το δημοτικό και την μάνα μου μέσα σε εκείνη να μου λέει έλα πλήσου και έλα να φάς
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 16:50, 22-06-07:

Αυτοί που δοκιμάστηκαν στο χρόνο ότι είναι πολύ καλοί φίλοι και λόγω συνθηκών δεν είναι μόνιμα στην Ελλάδα τώρα.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 02:02, 23-06-07:

Η γιαγιά μου. Ο σκύλος μου ο Όλιβερ. Τα παιδικά μου χρόνια.
Παράθεση

*marouli* (Μαρία με τα κιτρινα!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H *marouli* έγραψε: στις 10:30, 23-06-07:

Το περσινό καλοκαίρι...
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 22:51, 24-06-07:

πριν την εγχειρηση που ημουν πιο ξεγχοιαστη...πιο ηρεμη....δεν ειχα τοσο αγχος.... μακαρι να ειμαι παλι ετσι
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 23:43, 24-06-07:

υπνος
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 335 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 01:15, 25-06-07:

Η ξεγνοιασιά!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος