Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,951 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 456 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ζωγραφίζω με Μαθηματικά

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε: στις 20:39, 25-07-12:

Επειδη τα μαθηματικα ειναι τεχνη. Επειδη τα μαθηματικα ειναι ο τροπος με τον οποιο σχεδιασε ο θεος το συμπαν.

Σε αυτο το τοπικ θα ανεβαζουμε σχεδια απο γραφικες παραστασεις.
Ξεκιναω με το καλυτερο
μια καρδια γιατι και οι μαθηματικοι αγαπανε

και συνεχιζω με ενα δικο μου σχεδιο, σε τρεις διαστασεις.
το βασικο οργανο αναπαραγωγης. ενα ανδρικο πεος
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Screen shot 2012-07-25 at 5.18.17 PM copy.png
Εμφανίσεις:  145
Μέγεθος:  30,9 KB
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:43, 25-07-12:

Na na na na na na na na na na na na na na na na... BATMAN!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 30-09-12 στις 01:18.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε: στις 15:44, 26-07-12:

μια γραφικη ειναι και αυτη που αποδεικνυει οτι η ζωη μας περιγραφεται απο τα μαθηματικα.

η γραφικη αριστερα, μα αποτελει και αυτο τεχνη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:56, 26-07-12:

Συνημμένο Αρχείο 46962
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Deutsch... Lover : 04-11-12 στις 19:25.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,722 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:55, 02-01-14:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος