Κρυάδες

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ο Τοτός ξεφύλλιζε μια φορά την βίβλο, σε μια σελίδα βρήκε ένα αποξηραμένο φύλλο και άρχισε να φωνάζει:
Μαμά!! Μαμά!! Το σλιπάκι του Αδάμ!!!!!!!!
:'(

Παναγια μου και θεουλη μου..



Ποια ειναι η αγαπημενη σταση ενος παντρεμενου ζευγαριου;;

Στα τεσσερα για να μπορουν να βλεπουν τηλεοραση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πόσο κάνουν 8 μπιτ παζάρ;



Ένα byte παζάρ... :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antrikkis22

Νεοφερμένος

Ο Antrikkis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
πως βάζεις τέσσερις ελέφαντες μέσα σε ένα μινι
.
.
.
δυο μπροστά και δυο πίσω:P

πως βάζεις ένα ελέφαντα μέσα σε ene ψυγείο
.
.
.
.
ανοίγεις την πόρτα,βάζεις τον ελέφαντα και κλίνης την πόρτα:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τί έκανε ο ράπερ όταν γέννησε αγόρι η γυναίκα του ;
Υο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antrikkis22

Νεοφερμένος

Ο Antrikkis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
τι βρήκε ο τράγος όταν πήδησε από τον γκρεμό
.
.
.
.
Τραγικό θάνατο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Λοιπόν, φορέστε τις μάλλινες κουβέρτες γιατί επέρχεται νέο κύμα ψύχους...:P

1. Είναι δύο «Ρομά» και περπατάνε στο δρόμο και κουβεντιάζουνε:
-Βρωμάς μπρε!
-Εσύ όμως βρωμάς περισσότερο!
-Ναι αλλά εγώ είμαι και δυο χρόνια μεγαλύτερος

(τί δεν γελάσατε:worry:)

:P

2. Ποιό ποτό δεν υπάρχει;
Το «τίποτα»

(Υπάρχει ένα λικέρ που το λένε «τίποτα», αλήθεια είναι)

3. Πάει ένα άλογο σε ένα μπαρ
-Βάλε ένα μπλάντυ Μαίρη
-Αμέσως, λέει ο μπάρμαν

Οπότε πετάγονται έκπληκτοι δυο τύποι από δίπλα:
-Κοίτα ρε, έφτιαξε μπλάντυ Μαίρη και ξέχασε να βάλει ταμπάσκο:hehe:

4. Ποιοί είναι οι αγαπημένοι δίσκοι του Κουφοντίνα;
Τα 45άρια

5. Γιατί η Κοκκινοσκουφίτσα δε βγαίνει το βράδυ στο δάσος;
Γιατί φοβάται τον «Κορκολύκο»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antrikkis22

Νεοφερμένος

Ο Antrikkis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
και συνεχίζω.....

τι βρήκε η κατσίκα που πήδησε από τον γκρεμό
.
.
.
.
τον τράγο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μετά έπεσε το ελάφι και έγινε τραγελαφικό; (αστείο του Δεσμώτη είναι αυτό :ρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γιατι οι μπατσοι πανε τρεις τρεις?

ο ενας γραφει, ο αλλος διαβαζει και ο τριτος του αρεσει να κανει παρεα με διανοουμενους :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παει μια ξανθια σε ενα πλαισιο και ζηταει μια κουρτινα.
- κυρια μου ειμαστε μαγαζι για υπολογιστες
- το ξερω, χρειαζομαι μια κουρτινα για το πισι μου
- τι να την κανετε μανδαμ?
- ει χαλλοοουυυ εχει windows:mad:


xoxox κρυαδες σε καλο μας:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μια φήμη κυκλοφορεί στο δάσος ότι μια αγριεμένη αρκούδα έχει κάνει μια λίστα στην οποία έχει βάλει όλα τα ζώα τα οποία πρόκειται να κατασπαράξει.

Έντρομα τα ζώα αρχίζουν και πανικοβάλλουν το ένα το άλλο.

Οι μερες περνάνε, οι επιθέσεις ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει και τα νεύρα όλων των ζώων έχουν σπάσει. Κάποια από αυτά δεν θέλουν να ζουν πλέον με την αβεβαιότητα και παίρνουν την απόφαση να πάνε στην αρκούδα.

Πρώτη πάει η αλεπού:
- Αρκούδα, έμαθα ότι έχεις μια λίστα με τα ζώα που θα κατασπαράξεις. Είναι αλήθεια;
- Ναι, έτσι είναι, απαντάει η αρκούδα.
- Και δεν μου λες, είμαι κι εγώ μέσα στη λίστα; Από περιέργεια ρωτάω δηλαδή, γιατί αποκλείεται να θέλεις να κατασπαράξεις ένα πανέξυπνο ζώο σαν κι εμένα!!!
- Για κάτσε να τσεκάρω... Αλφα, αλεπού, ναι μέσα είσαι. Και μια που σε βρήκα μπροστά μου, έλα εδώ!! Χραπ, της τρώει το κεφάλι, πάει η αλεπού.

Μόλις μαθεύτηκε το γεγονός, γίνεται συμβούλιο των ζώων και αποφασίζεται να πάει το λιοντάρι να αντι&μετωπίσει την αρκούδα:

- Εγώ είμαι ο βασιλιάς των ζώων, ο πιό δυνατός
από όλα τα ζώα. Αποκλείεται η αρκούδα να τολμήσει να φάει εμένα!!!
Ξεκινάει λοιπόν, συναντάει την αρκούδα και της λέει με θράσος:
- Γειά σου αρκούδα. Λοιπόν, πες μου αν έχεις και εμένα στη λίστα και γρήγορα
- Ι, κ, λ, λιοντάρι. Ναι, μέσα είσαι φίλε!
- Όχι ρε γαμώτο, λέει το λιοντάρι που κότεψε μπροστά στην τεράστια αρκούδα. Εγώ που είμαι ο βασιλιάς, που δεν τολμάει κανείς να μου κουνηθεί, που έχω τρομάξει όλα τα ζώα του δάσους, να πεθάνω από μία αρκούδα;;; Δεν θέλω να ταπεινωθώ μπροστά στους άλλους.
Ό,τι είναι να κάνεις καντο τώρα που δεν μας βλέπει κανείς...
Παπ, με μια δαγκωνιά, πάει και το λιοντάρι.

Μετά από λίγη ώρα μπαίνει μέσα και ο λαγός:
- Αρκούδα, κυκλοφόρησε η φήμη και το ξέρουμε πιά όλοι. Ας τελειώνει εδώ η ιστορία.
Είμαι κι εγώ στη λίστα;
- Ι, κ, λ, ναι, είσαι.
- Να σου πω κάτι, μπορείς να με σβήσεις;
- Ναι αμέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Πότε γιορτάζει η Bella;
...
.....
Του Άϊ Λάιτ !!!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Είναι μια έξυπνη ξανθιά, μια μελαχρινή και ο Aγιος Βασίλης. Βλέπουν στο δρόμο ένα νόμισμα. Ποιος θα το πάρει;

Α) έξυπνη ξανθιά
β) μελαχρινή;
Γ) Aγιος Βασίλης;

Σωστή απάντηση: η μελαχρινή.
Συμπέρασμα : δεν υπάρχει ούτε έξυπνη ξανθιά ούτε Aγιος Βασίλης!


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πως κάθονται 4 ξανθιές σε μια καρέκλα;
Την γυρίζουν ανάποδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πώς λέγεται αυτός που όταν οι συνάδελφοι του απεργούν αυτός δουλεύει;

Μαλάκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Πετάνε δύο f16, λέει το ένα στο άλλο...
ρε, πετάμε που πετάμε, δε πετάμε και τα σκουπίδια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Μπαίνει η μπεσαμέλ, ο κιμάς και τα μακαρόνια σ' ένα μπαρ. Κι ο μπαρμαν λέει: Πωω ρε παστίτσιο, πάλι κομμάτια ήρθες;!

Μπαίνει ένα άλογο σ' ένα μπαρ όπου ο μπαρμαν είναι επίσης άλογο. Πάει κάθεται στον πάγκο να παραγγείλει:
-Ένα ουσίσκυ διπλό.
-Λυπάμαι φίλος δε σερβίρουμε σε άλογα.
-Κι εσύ δηλαδή τι είσαι;
-Άλλο 'γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top