Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλησπέρα Kakerlak, μπορείς να κρατήσεις μούτρα στον Γιώργο που δεν σε χαιρέτησε και χαιρέτησε όλους τους άλλους! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Εσένα δεν σε ρωτώ πώς πήγες, θα έσκισες. :P
:rofl: xaxa αυτο πως προκύπτει;
Κοίτα αν δεν έχω κάνει καμια πατάτα στις πράξεις (πράγμα διολου απίθανο) πιστευω οτι το εχω περασει! βεβαια ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα Kakerlak, μπορείς να κρατήσεις μούτρα στον Γιώργο που δεν σε χαιρέτησε και χαιρέτησε όλους τους άλλους! :P
Κακέ. :P

:rofl: xaxa αυτο πως προκύπτει;
Κοίτα αν δεν έχω κάνει καμια πατάτα στις πράξεις (πράγμα διολου απίθανο) πιστευω οτι το εχω περασει! βεβαια ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος!:/:
Είχες καλό κομπιουτεράκι; :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έφυγα για διάβαζμα! :D



Καλυψουλίνα, Δανάη, Χιμαιρίτσα [που δεν γράφεις :P] και Κακερλάκι μπάι! :D

fanadago..... γεια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Επ! Τι το κάναμε εδώ; Αμέρικαν μπαρ; Επέστρεψα κατάκοπος από το διάβασμα και θέλω να με προσέξετε!8)

Χαρέμι!!!!! ΚΛΑΠ ΚΛΑΠ! Επ ωμου!!!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γειά σου χρηματούλη δαιμονούλη!! :D

Μάθε και το νέο σλόγκαν των Ναυπηγών- "άμα δεν πλέει, δε λέει" :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Γειά σου χρηματούλη δαιμονούλη!! :D

Μάθε και το νέο σλόγκαν των Ναυπηγών- "άμα δεν πλέει, δε λέει" :clapup::clapup:

Το αγαπημένο μου μέλος!:D Καγλυψούδι μου!!!:) Λέει και παραλέει διότι εγώ διαβάζω για καράβια (από την Χρηματοοικονομική πλευρά τους) και έχω πήξει στα VLCC και στην Ελεύθερη Φορτηγο Ναυτιλία! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γιώργο... is that all you got?:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου μέλος!:D Καγλυψούδι μου!!!:) Λέει και παραλέει διότι εγώ διαβάζω για καράβια (από την Χρηματοοικονομική πλευρά τους) και έχω πήξει στα VLCC και στην Ελεύθερη Φορτηγο Ναυτιλία! :hehe:

Εγώ είμαι το αγαπημένο σου μέλος;; ωωωωωω αγκαλίτσα to Βαλντεράκι! :hug::bigarmhug:jumpy:


VLCC ε; έτσι, έτσι!
μην ανησυχείς πάντως, εμείς στη σχολή μέχρι και για το δίκαιο της θάλασσας μαθαίνουμε (απ' ό,τι έχω ακούσει)! :P
παρεούλα θα καιγόμαστε! :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Hmm....

Δεν ηξερα που να το ποσταρω... Και ετσι ειπα να ποσταρω στην κουβεντουλα.... (αλλωστε να μην τιμισω το αγαπημενο μου θεμα;...)

Αφου ηρεμισαν τα πραγματα απο καπια γεγονοτα (ναι , αυτα που καταλαβες) Δηλωνω πως επιστεφω. Οι λογοι δεν νομιζω οτι ειναι αναγκεω να αναφερθουν. Δεν ειναι πολυ συγκεκριμενοι αλλωστε.. Ειναι πολυ φλου...
Ελπιζω πως αυτο που ηθελα να πετυχω με την απουσια μου το καταφερα, αν οχι... Τι να κανουμε... Θα φανει στην πορεια...
Ελπιζω οτι τα πραγματα εχουν φτιαξει,οτι και οι δυο πλευρες καταλαβαν τα λαθοι τους (ναι και οι δυο ειχανε πολλα) και οτι πλεων ξεπεραστικε το θεμα... Πισω, σαν να γυρισαμε απο ενα ταξιδι, που μας διδαξε καπια πραγματα (ελπιζω)

Δηλωνω απο τωρα οτι ισως να μην ειμαι ιδιετερα ενεργος για διαφορους λογους, απλα ανακοινωσα την επιστροφη μου απλα για να ξερετε οτι δεν απεχω πλεων για τον λογο που ειχα φυγει, αλλα για αλλους

Καλως τον Τάσο.:)
Σου φαγανε τα ποστ στην πρωτη σελιδα ομως.:P


Σπέρες κοζμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Εγώ είμαι το αγαπημένο σου μέλος;; ωωωωωω αγκαλίτσα to Βαλντεράκι! :hug::bigarmhug:jumpy:


VLCC ε; έτσι, έτσι!
μην ανησυχείς πάντως, εμείς στη σχολή μέχρι και για το δίκαιο της θάλασσας μαθαίνουμε (απ' ό,τι έχω ακούσει)! :P
παρεούλα θα καιγόμαστε! :D:whistle:

Αγαπημένο εως αδυναμία θα έλεγα!:redface:

Και VLCC και Ro-Ro και Capesize/Panamax/Handy και Parcel και αγκαλίτσα :hug: (ούπς, αυτό δεν ήταν πλοίο ε;:redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Η αδυναμία ντράπηκε/νύσταξε και με εγκατέλειψε. Πάω κι εγώ! Νάνι τάημ! Καληνύχτα στέκι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλημερα!!:)
Η σημερινη μερα επρεπε να ξεκινησει πολυ νωρις για να προλαβω..Και αναρωτιεμαι, εχει ξυπνησει και κανενας αλλος ή ειμαι μονη μου??:hmm: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Make a guess!Θέλω να βγάλω την ύλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα:clapup:

Πήρα ένα πμ πρωί πρωί που μου έυτιαξε την μέρα, με κάνει να καταλαβένω πόσο μα πόσο σας αγαπώ μικρά μου στεκόπεδα:bigarmhug:group::group::group::group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους! :hello:
Welcome back Κρόνε και καλή επιτυχία στη Χημεία! :hello:
Hi Ντινάκι! :hello:
Καλή επιτυχία Γιώργο (αν και είμαι σίγουρη ότι την έχεις ;) ) :clapup:
Καλυψώ LOOOOL, γέλασα πολύ με το ένα θέμα :redface: :lol:
Καλημέρα Μάνια! :D
Καλό διάβασμα Γεωργία! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους! :hello:
Welcome back Κρόνε και καλή επιτυχία στη Χημεία! :hello:
Hi Ντινάκι! :hello:
Καλή επιτυχία Γιώργο (αν και είμαι σίγουρη ότι την έχεις ;) ) :clapup:
Καλυψώ LOOOOL, γέλασα πολύ με το ένα θέμα :redface: :lol:
Καλημέρα Μάνια! :D
Καλό διάβασμα Γεωργία! :clapup:

:confused:

Δεν έχω δεί ποιό περιεκτικό μύνημα:P

Καλημέρα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλημέρα κ από εμένα τι κάνετε?:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top