Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,948 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 448 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το γούρι σας;

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 23:33, 16-03-07:

γούρι μου?? δε ξέρω αν είναι γούρι.. αλλά μου δίνει δύναμη και γενικά όταν το φοράω (δήλ εδώ και 3 χρόναι συνέχεια) νιώθω σίγουρη...
το τρίβερο μου..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 10:34, 17-03-07:

Ένα δαχτυλίδι από την Μονή της Αγίας Αικατερίνης του Σινά. Αν και δεν ασπάζομαι τον Χριστιανισμό αυτός ο χώρος και το αντικείμενο που αναφέρω μου δίνουν θετική ενέργεια. Δεν το φοράω, αλλά το παίρνω μαζί μου στην εκάστοτε πόλη που βρίσκομαι και στα ταξίδια μου.

Πέρα από αυτό έχω ρούχα και εσώρουχα που θεωρώ γουρλίδικα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:17, 17-03-07:

Τι είναι τρίβερο;
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:25, 17-03-07:

Βερα x3.
Η μια "μεσα" στην αλλη.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:26, 17-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Βερα x3.
Η μια "μεσα" στην αλλη.
Ααα, ντάνκε! Τώρα κατάλαβα και την ετυμολογία...
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:38, 17-03-07:

μια φωτογραφια των παλικαριων μου που εχω μεσα στο πορτοφολι μου οποτε ειμαι χαλια την κοιταω και αμεσως νιωθω καλυτερα

ειναι η ιδια που εχω σαν αβαταρ
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 20:11, 01-02-12:

νομίζω δεν έχω
Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε: στις 21:09, 04-09-14:

Το γούρι το οποίο έχω είναι ο μικρός μου κάκτος.
Τυχερό αριθμό έχω το 12 και το 22.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,926 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 12:49, 05-09-14:

ένα ασημένιο βραχιόλι με ματάκι...
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,219 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:14, 12-09-14:

θεωρώ πως το κομποσκίνι που πήρα πέρυσι δώρο για την γιορτή μου ασχέτως που όποτε το φοράω παθαίνω κάτι και με ''προστατεύει'', με κάνει να νιώθω σίγουρη και έτσι να τολμώ πράγματα και να τα πετυχαίνω!
Παράθεση

Αγάπη01 (Αγάπη)

Νεοφερμένος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Αγάπη01 Unicorn! έγραψε: στις 14:07, 23-10-14:

Για γούρι έχω ένα κολιέ με μια μικρή χελωνίτσα πάνω του!
Επίσης τυχερός μου αριθμός είναι το 1 και το 8!
Παράθεση

Πόπη Μ

Νεοφερμένος

H Πόπη Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Πόπη Μ έγραψε: στις 00:48, 05-11-14:

το γουρι μου ειναι ενα δαχτυλιδι που μου εχει παρει δωρο ο αδερφος μου και καθε φορα που το φοραω ολα πανε καλα οχι οτι πιστευω σε αυτα αλλα με ενα μαγικο τροπο συμβαινει
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια