Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,308 μηνύματα σε 76,716 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 303 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Καλοκαίρι Vs Χειμώνας

Καλοκαίρι ή χειμώνας

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 70)
12 μήνες καλοκαίρι
35
50,00%
12 μήνες χειμώνας
35
50,00%

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε: στις 19:06, 23-06-14:

Καλα παιδια ελεος αμα διαβαζανε αυτα που γραφετε οι ξενοι παιζει να μεινουν ετσι-->

Το καλοκαιρι ειναι υπεροχο! Μακαρι να ζουσα σε μια περιοχη που να ειχε 12 μηνες καλοκαιρι (και οχι δεν το λεω για να μην ειχα δουλεια). Λατρευω την ζεστη, την ηλιοφανεια, την ξαστερια, τις δραστηριοτητες στην θαλασσα (μπανια, ιστιοπλοια, ρακετες κτλ), το γεγονος οτι μπορεις να πηγαινεις για μπαλα ή τεννις με τους φιλους σου οποτε θες χωρις να φοβασαι μην σε πιασει η βροχη. Η συγκριση μου σε γενικες γραμμες δεν εχει να κανει με το γεγονος οτι το καλοκαιρι κανουμε διακοπες (γιατι τοτε προφανως δεν θα ειχε νοημα η συγκριση μιας και ολοι προτιμουμε τις διακοπες που πεφτουν παντα καλοκαιρι) αλλα με τις δυνατοτητες που σου προσφερει το κλιμα του καλοκαιριου που για εμενα ειναι πολυ περισσοτερες απο την κακοκαιρια του χειμωνα αλλα και πιο συναρπαστικες. Επισης δεν ξερω για εσας αλλα η συννεφια μου χαλαει πολυ την διαθεση ενω αντιθετα οταν βγαινω εξω και ο ηλιος λαμπει νιωθω πολυ ανεβασμενος. Ο Ελληνικος ηλιος ειναι μοναδικος (ρωτηστε τους ξενους που ερχονται εδω για να καταλαβετε την σημασια του).

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Akatanomasty

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H Akatanomasty (Eruanne) έγραψε: στις 20:40, 23-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Kirdou
Καλοκαίρι διότι όλα γίνονται πιο εύκολα.Σεξ,μπάνιο,βόλτα περπατώντας και επισκέψεις σε αρχαιολογικούς χώρους.

Κι όμως, οι αρχαιολογικοί χώροι είναι πολύ πιο badass το φθινόπωρο-χειμώνα, όταν έχει συννεφιά ή ψιλόβροχο...( με την προυπόθεση να μη γλιστρήσεις σε κανα μάρμαρο)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Akatanomasty : 23-06-14 στις 20:43.
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H life12 έγραψε: στις 22:34, 14-08-14:

χειμωνα
γιατι εχουμε
χριστουγεννα
2
Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε: στις 15:57, 30-08-14:

Καλοκαίρι!
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 16:04, 30-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Ψηφίζω Χειμώνα γιατί:
  • Χριστούγεννα... Η περίοδος του Δεκεμβρίου, που νομίζεις ότι ο κόσμος έχει πατήσει pause και συνεχίζει μόλις μπει ο Ιανουάριος Γιορτινό κλίμα, στολισμένα παντού και βλέπεις τον καπιταλισμό να είναι στα πάνω του
  • Χιόνι
  • Ζεστά ροφήματα, όπως η πολυαγαπημένη μου ζεστή σοκολάτα
  • Μεγάλη διάρκεια νύχτας. Ως παιδί της νύχτας, μ' αρέσει
  • Σχολείο/πανεπιστήμιο/δουλειά/whatever. Οκ, μπορεί να με θεωρείτε μαζοχιστή, αλλά εμένα μ'αρέσει η ρουτίνα και η καθημερινή ενασχόληση με κάτι. Δεν μπορώ να κάθομαι άπραγος (όπως το καλοκαίρι).
  • Η μυρωδιά της ατμόσφαιρας (όσοι μένετε σε αστικά κέντρα, αγνοήστε αυτό το bullet point).
  • Το χουχούλιασμα στο κρεβάτι. Ο καλύτερος ύπνος γίνεται το χειμώνα, που πραγματικά κοιμάσαι σαν πουλάκι (σε αντίθεση με τον ύπνο του καλοκαιριού που ξυπνάς από τη ζέστη/τα πουλιά/τις εργασίες/το γείτονα που κουρεύει το γκαζόν ).
  • Elegant εμφάνιση σε ειδικές περιστάσεις. Μπορείς να φορέσεις πουκάμισο, γιλέκο, παντελόνι, σακάκι ΚΑΙ παλτό, χωρίς να σκας, ενώ παράλληλα φαίνεσαι κλασάτος (Σε αντίθεση με το καλοκαίρι που βάζεις ένα πουκάμισο και στην καλύτερη ένα τζιν και μοιάζεις σαν θείτσος)
Αυτά πάνω κάτω
Δεν μπορώ να συμφωνήσω περισσότερο!!
Όπου bold εννοείται το αντίστοιχο για κορίτσι
Παράθεση

jucticeee

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H jucticeee έγραψε: στις 04:41, 31-08-14:

χειμωνας δαγκωτοοοοοο
το καλοκαιρι ειναι ανυποφορο! καιγεσαι απ τον ηλιο σκας απ τη ζεστη ΞΥΠΝΑΣ απ τη ζεστη.. δεν μπορεις να αναπνευσειιςς
ο χειμωνας ειναι αλλο πραμα με τη βροχουλαα στα ζεσταα πςς!
ειναι και το χιονι.. (στο νησι που μενω εχει να χιονισει 7 8 χρονια και το χω καημο)
χριστουγεννα..
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια