Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 207 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:09, 01-01-07:

Η γάτα μου!!!

Και ο σκύλος της Ζανίν, απίστευτο!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 19:57, 09-01-07:

Ο καφές με 2 φίλες μου από το σχολείο. Τρελό γέλιο και κουτσομπολιό!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:34, 09-01-07:

τωρα... ακουω Λαζόπουλο
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:39, 09-01-07:

======>
Η ΚουΕ κι ο Λαζόπουλος
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:11, 09-01-07:

Συγγνώμη αλλά τι αστείο έχει ο Λαζόπουλος; Απλά καυτηριάζει κάποια γεγονότα. Τώρα αν προσπαθεί να τα καυτηριάσει αστειευόμενος ή όχι, δε το ξέρω. Εμένα πάντως δε με κάνει να γελάω, καθόλου όμως!

Αφήστε το άλλο με τα Σκερτσάκια. Αυτό όχι μόνο δεν είναι καν αστείο αλλά είναι παντελώς σαχλό!

Έχει εκφυλιστεί η έννοια του αστείου σήμερα μάλλον.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:15, 09-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Έχει εκφυλιστεί η έννοια του αστείου σήμερα μάλλον.

Εγώ πάντως βλέπω Λαζόπουλο γιατί δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω τώρα
Αν και τώρα που το λες... δεν έχω δει ποτέ ολόκληρη ούτε μία εκπομπή του!

Με βάζεις σε σκέψεις βραδιάτικα..
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 22:15, 09-01-07:

Α εμενα μου αρεσει .Ειναι εξυπνος κι εχει πλακα.Περι ορεξεως.....
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 22:17, 09-01-07:

(Τώρα θα φάω κράξιμο, το ξέρω)

Το νέο σίριαλ του Μέγκα: "ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ"
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 22:19, 09-01-07:

Κι εγώ προτιμώ Μαρία απο τον Λαζόπουλο... (μαζί θα το φάμε...!)
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 22:20, 09-01-07:

Οχι μωρε εχει πλακα.Εμενα μου αρεσει κι ο Φλλιπιδης στο 50/50 εχει πολυ πλακα.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:22, 09-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
Α εμενα μου αρεσει .Ειναι εξυπνος κι εχει πλακα.Περι ορεξεως.....
Μη τύχει και συμφωνήσουμε σε τίποτα. Θα σου πέσει το δωδεκαδακτυλο!

Όπως ξαναείπα, ο εν λόγω κύριος μόνο καλή αριστερή προπαγανδα ξέρει να κάνει. Αστεία, όχι! Συγγνώμη σε όσους ταράσσω τη σταλινική τους ιντελιγκέντσια, αλλά πρώτον ξέρω από καλό χιούμορ και δεύτερον έχω μελετήσει στο βαθμό που μπορώ, για να ξέρω που λέγονται ανακρίβειες με πολιτική χροιά.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 22:23, 09-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos

Εγώ πάντως βλέπω Λαζόπουλο

Τελείωσε η εκπομπή. Εγώ δεν βλέπω ποτέ τηλεόραση...εκτός τρίτη το βράδι στις 9. Με κανει να χαμογελαω...
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki έγραψε: στις 22:26, 09-01-07:

Ελα βρε εγω σε αγαπαω ετσι κι αλλιως
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki έγραψε: στις 22:28, 09-01-07:

Πριν λιγο διαβασα το φυλο των αγγελων απο αρκα.Πολυ γελιο
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 22:28, 09-01-07:

το υπέροχο δωράκι που μου πήρε..!!
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 22:57, 09-01-07:

Συγγνώμη σε όσους ταράσσω τη σταλινική τους ιντελιγκέντσια
Δεν ήθελες να το πεις... σου ξέφυγε###8230;το ξέρω###8230;
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:15, 09-01-07:

Το νέο μου διαμέρισμα!!
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 23:50, 09-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Το νέο μου διαμέρισμα!!

Εδώ τι λέμε με 'γεια? Καλή αρχή με τις καινούριες σου συγκατοίκους!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:59, 09-01-07:

Ευχαριστώ, ευχαριστώ!!
Άντε, το σκ θα κάνω τη μετακόμιση!!

Η μία συγκάτοικος είναι ήδη φίλη, και Ελληνίδα, ο άλλος είναι γλύκας, άρα... καλά θα πάει, δεν μπορεί...!
Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε: στις 00:04, 10-01-07:

Στο εύχομαι Γιδάκι μου!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος