Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μην βγαίνεις κάθε μέρα και κάνεις τίποτα μόνη σου δεν παίζει? Πρέπει να είσαι κάθε μέρα με κάποιον? Καλά που τα βρίσκετε ρε παιδιά τα λεφτά για τόσες εξόδους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Να μην βγαίνεις κάθε μέρα και κάνεις τίποτα μόνη σου δεν παίζει? Πρέπει να είσαι κάθε μέρα με κάποιον? Καλά που τα βρίσκετε ρε παιδιά τα λεφτά για τόσες εξόδους?

Εσύ από που λες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μειώσεις ΤΩΡΑ στις συντάξεις των γονιών και των παππούδων που καλομαθαίνουν τους νεανίες και δε ψάχνουν για δουλειά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
μειώσεις ΤΩΡΑ στις συντάξεις των γονιών και των παππούδων που καλομαθαίνουν τους νεανίες και δε ψάχνουν για δουλειά :P

Με το ζόρι ζουν και αυτοί οι καημένοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Oύτε εγώ έχω να βγω σήμερα αλλά μένω Αθήνα,θες να κατέβεις?? :D :D
Αθήνα! Θησειο, πλακα, εξαρχεια! <3 Προφανως και θελω! αλλα δεν μπορω
εχω να ερθω απο περυσι το καλοκαιρι. και τωρα το πασχα περασα αλλα δεν κυκλοφορησα, μονο απο το αεροδρομιο μεχρι το κτελ! ειχα παει εξωτερικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εν τω μεταξύ έχεις ''ουσιαστική'' σχέση με κάποιον απο απόσταση, και στους άλλους που ήσουν χρόνια μαζί έριξες χυλόπιτα.

women logic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εν τω μεταξύ έχεις ''ουσιαστική'' σχέση με κάποιον απο απόσταση, και στους άλλους που ήσουν χρόνια μαζί έριξες χυλόπιτα.

women logic
ειμασταν χρονια φιλοι. ΦΙΛΟΙ!

(τουλαχιστον ετσι ηξερα :Ο )

Ρυζογαλο δεν ειπα πουθενα οτι δεν θα ξανακανω ποτε αντρες φιλους! :) αυτα που εγραψα για τους φιλους μου δεν ηταν απαντηση στο γιατι ειπα συγκεκριμενα για κοπελα. για κοπελα ειπα γιατι μου φαινεται πιο safe για την συγκεκριμενη περιπτωση.
οσο για τους αντρες φιλους γενικοτερα, απλα θα ειμαι πιο υποψιασμενη, τιποτα αλλο. ;)

εν τω μεταξύ έχεις ''ουσιαστική'' σχέση με κάποιον απο απόσταση, και στους άλλους που ήσουν χρόνια μαζί έριξες χυλόπιτα.

women logic
τι μου τα θυμιζεις κι εσυ τωρα! ειναι αληθεια οτι με τον εναν μπορει να ταιριαζω πιο πολυ απο οτι με τον φιλο μου.
αλλα παμε κι εμεις και κολλαμε με κατι "καλα" παιδια! women logic γαμησε τα!

Κατσε και δες Γιουρο, καθε βραδυ μπαλα. Δεν βγαινεις και δεν χαλας και λεφτα :P
γιουρο λες ε; ποιες μερες εχει κανενα ματσακι καλο; θελω δυνατες ομαδες ομως οχι τιποτα ψοφιες! ισπανια και πανω :P

Να μην βγαίνεις κάθε μέρα και κάνεις τίποτα μόνη σου δεν παίζει?
Οχι!

Πρέπει να είσαι κάθε μέρα με κάποιον?
Ναι!

Καλά που τα βρίσκετε ρε παιδιά τα λεφτά για τόσες εξόδους?
Δεν σου λεμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
σε τι μέρη βγαίνεις συνήθως?
δλδ τι περιλαμβάνει ένα γεμάτο σαββατόβραδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:) το καλύτερο είναι να αρχίσεις ένα ομαδικό άθλημα πχ βολευ σε ένα σύλλογο και έτσι θα έχεις νέες φίλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
σε τι μέρη βγαίνεις συνήθως?
δλδ τι περιλαμβάνει ένα γεμάτο σαββατόβραδο?
Τον χειμωνα πηγαινα συνεχεια μπουζουκια :D :D Και μετα κανενα stay κανενα markiz για σβησιμο. :hehe:
επειδη ειπες για γεματο σαββατοβραδο, ιδανικα να φυγω απο εκει με το φως του ηλιου για να βλεπω και τον δρομο για το σπιτι :P ;)
τωρα το καλοκαιρακι χαλαρα μ αρεσει να βγαινω.
με τα παιδια μαζευομασταν και σε σπιτια, γενικα δεν εχω θεμα μονο σε μεταλαδικα μην με πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.


Νομιζω ταιριαζει εδω που ειμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.


Νομιζω ταιριαζει εδω που ειμαστε.
Για την φιλια αντρων και γυναικων που λεει; βαριεμαι να το ακουσω ολο πες μας το ζουμι αν θελεις

:) το καλύτερο είναι να αρχίσεις ένα ομαδικό άθλημα πχ βολευ σε ένα σύλλογο και έτσι θα έχεις νέες φίλες.
δεν το χω πολυ με τα αθληματα, ετσι κι αλλιως νομιζω πρεπει να τα ξεκινας μικρος :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.

Purple

Νεοφερμένος

Η Purple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
..καλο βραδυ:bye:
χχαχαχαχα
Ενταξει εχω εναν τροπο αντιμετωπισης και για αυτα τα μαγαζια.
τραγουδαω απο μεσα μου (η και απ εξω μου) κιαμο. και παραλληλα μπορει και να κουνιεμαι με το ρυθμο (του κιαμου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι!
Ναι!
Δεν σου λεμε! :P

Πώς την παλεύεις ειλικρινά? Εγώ που είμαι κάθε μέρα έξω 8+ ώρες στην πολυκοσμία με πιάνει το κεφάλι και μετά θέλω να απομονωθώ να ησυχάσω.

Πάντως και τα δύο άκρα είτε η πλήρης απομόνωση, είτε η αδυναμία να είσαι μόνος έστω και για λίγο κρύβουν προβληματικές καταστάσεις, να το κοιτάξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
γενικα δεν εχω θεμα μονο σε μεταλαδικα μην με πας.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Εδώ πάντως αποκλείεται να γίνει αυτό!!
Ευτυχώς για να μην χάνει κανείς τη ροή της συζήτησης!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_20160613_203713.jpg
    IMG_20160613_203713.jpg
    92.1 KB · Εμφανίσεις: 741

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Τελείωσε το φθινόπωρο...ξεκινά επισήμως ο χειμώνας...
Αντίστροφη μέτρηση για την 1η Δεκεμβρίου!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top