Οφθαλμόλουτρα

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
View attachment 1237
View attachment 1238


τελειοςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πω πω ρε Ιφριτ, ωραία η τύπισσα αλλά πολύ ξενέρωμα ρε συ το αντρικό σώβρακο κι ας είναι και Τόμυ :P
ειδικά έτσι όπως κρεμάει και σακουλιάζει μπροστά λες κι έχει και περιεχόμενο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα τί παραπάνω έχει ο εν λόγω κύριος από τον Κώστα Πρέκα. Αν αφήσει μαλλιά είναι φτυστός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποτέ δεν κατάλαβα τί παραπάνω έχει ο εν λόγω κύριος από τον Κώστα Πρέκα. Αν αφήσει μαλλιά είναι φτυστός.
:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα :hehe:
Τι να σου πω, εμένα τίποτα δε μπορεί να με ξενερώσει πάνω της :bleh:
Αν και κάποια που ξέρω είναι καλύτερη... (oh yes :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γιωργο καλα τα πηγαινες το νουμερο 3 τι το θελες ; :P
Oμοιως dr.strangelove για το 2 :P

Και .....Jenna Jameson ? The plastic barbie that looks like 1 billion others ? Nah not for me.

Γουαστα ειναι αυτα βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα :hehe:
Τι να σου πω, εμένα τίποτα δε μπορεί να με ξενερώσει πάνω της :bleh:
Αν και κάποια που ξέρω είναι καλύτερη... (oh yes :whistle:)


Μη μιλήσω για το ποια είναι :P


Πάντως παιδιά η Monica είναι για μένα το απόλυτο θηλυκό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιά είναι αυτή;:hmm:
πω πω ρε Ιφριτ, ωραία η τύπισσα αλλά πολύ ξενέρωμα ρε συ το αντρικό σώβρακο κι ας είναι και Τόμυ :P
ειδικά έτσι όπως κρεμάει και σακουλιάζει μπροστά λες κι έχει και περιεχόμενο :P
:clapup: Απόλυτα σωστή... Η σωβράκα είναι τραγική...:P
Πάντως παιδιά η Monica είναι για μένα το απόλυτο θηλυκό :)
Και για εμένα...
Πάρε να έχεις...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Λοιπόν δύσκολα εντυπωσιάζομαι από άντρες , πιο εύκολα εντυπωσιάζομαι από γυναίκες :P ! Ο ifrit νομίζω έχει το καλύτερο γούστο :clapup:! Οι δικές μου επιλογές είναι :):
1. Jude Law



2. River Phoenix (παιδικός έρωτας :P)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εβακι μικρα παιδακια... γνωμη μου
μπεμπηδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Jessica Alba

Δε μπορώ να σκεφτώ άλλη,έχει μπλοκάρει το μυαλό μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
lol Evaki σ' ευχαριστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Υπενθύμιση:

γκουχ γκουχ
κυρίες κύριοι και μικρά παιδιά
όταν είπα οφθαλμόλουτρο δεν είχα στο μυαλό μου αισθησιακές ερωτικές εικόνες
(άλλωστε ποιος από μας χρειάζεται να του δώσει κάποιος άλλος τέτοιες εικόνες? :P)
παρακαλώ να μείνετε σε άλλου είδους οφθαλμόλουτρα :redface:
οι υπόλοιπες θα διαγράφονται χωρίς επιπλέον προειδοποίηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.


3η θέση κάπου, θα επιστρέψω όταν διαλέξω φώτο για τις 2 πρώτες. ^-^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Και μια πιο θυληκή φώτο για την κουε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ε ναι ρε φίλε... :P η άλλη με τη σωβρακοφανέλα του παππού της ήταν μεγάλο χάλι λέμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σαικσυ ήταν κι αυτή όμως :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μου βάζετε πολύ δύσκολα που θέλετε μόνο 3...
δυσκολεύτηκα :redface:

TOP Banderas φυσικά....
Clive Owen
and last but not least.... Jude Law...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 01 banderas.jpg
    01 banderas.jpg
    45.3 KB · Εμφανίσεις: 177
  • 02 Clive Owen.jpg
    02 Clive Owen.jpg
    11.2 KB · Εμφανίσεις: 166
  • 03 jude_law.jpg
    03 jude_law.jpg
    13.6 KB · Εμφανίσεις: 176

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top