Ετσι είμαι εγώ και δεν θέλω ν' αλλάξω!!!

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτό το θέμα έχει σχέση με αυτά που μας πρίζουν όλοι να τα αλλάξουμε αλλα δεν θέλουμε, πράγματα, συνήθειες και γενικά πράγματα που αρέσουν σε μάς και μουρμουράνε οι άλλοι να τα κόψουμε, ή σταματίσουμε επιδή είναι κακό ή δεν φένετε καλό αλλα εμεις το κάνουμε και θα το κάνουμε επιδή ήτε είναι το στίλ μας ήτε επιδή μας αρέσει.

Η μουρμούρα των άλλων ας μαζευτεί εδώ παράλογη και λογική εδώ θα πειτε αυτά που σας αρέσουν και τι λένε οι άλλοι προκειμένου να το κόψετε...

(Αν υπάρχει ξέρετε:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...από που θες ν'άρχίσω... :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σε ότι θές, σαυτά που δεν γουστάρεις να αλλάξεις αλλα τα ακούς, εδώ βγάζεις τα εσώψυχα σου...
Γινεσε τα μέσα έξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΔΕΝ γουστάρω να σταματήσω να είμαι αισιόδοξη και να γίνω μίζερη.
ΔΕΝ γουστάρω να σταματήσω να είμαι ψωνάρα (ή "αλαζονική" σύμφωνα με μερικούς) :P

Κι ας χτυπιούνται όσο θέλουν, δεν αλλάζωωωωωωω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εχω την μανία να βάφω τα νύχια μου περίεργα χρώματα, απο μπλέ μέχρι μουσταρδί μέχρι μώβ....

Μουρμουρανε τα κοιτάνε περίεργα, μου λένε συνέχεια ότι είμαι κίτς, δεν με ενδιαφέρει, αλλάζω το χρώμα πάντα με την διάθεση μου με τον καιρό, αυτό δεν πρόκειτε να αλλαχτεί με τίποτα λέμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ πάλι έμαθα να είμαι διαλλακτική, και δε θέλω ν'αλλαξω με τίποτα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν θα μου χαλασει κανεις τα σχεδια μου για την ζωη μου οπως τα εχω ονειρευτει...​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Θέλω πάντα να φτάνω στο ψηλότερο σκαλί σε ότι κάνω [ακόμα και αν είναι μια...μπούρδα] και δεν θα μου το αλλάξει κανείς αυτό...

Κι ας το λένε "φιλοδοξία" με κακή χροιά αυτό ορισμένοι εγώ νιώθω πολύ καλά με αυτή μου τη φιλοδοξία...

Και δεν θα σταματήσω να πιστεύω στις δυνάμεις μου και να μην στηρίζομαι σε δεκανίκια... Για αυτό με λένε σκληρή... οκ then... είμαι και μου αρέσει...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θέλω πάντα να φτάνω στο ψηλότερο σκαλί σε ότι κάνω [ακόμα και αν είναι μια...μπούρδα] και δεν θα μου το αλλάξει κανείς αυτό...

Κι ας το λένε "φιλοδοξία" με κακή χροιά αυτό ορισμένοι εγώ νιώθω πολύ καλά με αυτή μου τη φιλοδοξία...

Και αυτό! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να περνάω από κόσκινο τον άλλον πριν του πω τα εσώψυχά μου.... κι ας με προδώσει....
Δεν παύω να αγαπάω κι ας έχω φύγει εγώ
Δεν παύω να είμαι ευκολόπιστη
Δεν παύω να χαμογελάω ή να κλαίω κι ας χαλιούνται μερικοί...



Μου άρεσε αυτό, έχω κι άλλα για μετά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν υπάρχει περίπτωση να περνάω από κόσκινο τον άλλον πριν του πω τα εσώψυχά μου.... κι ας με προδώσει....
Δεν παύω να είμαι ευκολόπιστη

Και αυτά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Θέλω να συνεχίσω να είμαι αφηρημένη και ρομαντική. Το πρώτο επειδή μου αρέσει πού και πού να είμαι στον κόσμο μου, το δεύτερο επειδή οι ρομαντικοί περνάνε πιο εύκολα καλά (και πληγώνονται ευκολότερα φυσικά, αλλά περνάνε ΠΟΛΥ καλά με το ελάχιστο).:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
1.Δεν θα σταματήσω να σκέφτομαι
2.Δεν θα σταματήσω να κρίνω
3.Δεν θα σταματήσω να ελπίζω και να ονειρεύομαι
4.Δεν θα σταματήσω να είμαι μόνη
5.Δεν θα σταματήσω να γράφω σε χαρτιά παρά να τα μοιράζομαι με ανθρώπους
6.Δεν θα σταματήσω να μισώ τις αγκαλιές και τα φιλιά χωρίς πολύ ιδιαίτερους λόγους
7.Δεν θα σταματήσω να μιλάω στη θάλασσα
8.Δεν θα σταματήσω να ψάχνω τον Καίσαρα στα αστέρια
9.Δεν θα σταματήσω να κοιμάμαι ανάποδα στο κρεβάτι
9+1.Δεν θα σταματήσω να πίνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αρνούμαι να πάψω να είμαι καλοπροαίρετη σε σημείο μ@λ@κί@ς, αρνούμαι να γίνω σκύλα.. κι όποιος υποψιάζομαι πως πάει να το εκμεταλλευτεί, απλά θα τρώει πόδι!! Enough is enough!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Για αυτό έχω αμφιβολίες αγαπητή μου.:P

Για όσο το θέλω δεν αμφιβάλλω καθόλου. Το έγραψα λάθος και το διορθώνω:

4.Δεν θα σταματήσω να είμαι μόνη μέχρι να βρω έναν άνθρωπο που να με κάνει να θέλω να το σταματήσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεν θα πάψω να είμαι γκρινιάρα και παραπονιάρα όταν ξέρω ότι έχω δίκαιο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν θα πάψω να είμαι γκρινιάρα και παραπονιάρα όταν ξέρω ότι έχω δίκαιο :mad:
K AYTO!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εμφανησιακά τίποτα; μόνο εγώ είμαι αυτή που πρίζουν για την εμφάνηση;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε θα πάψω να είμαι γκρινιάρα, γιατί έτσι εκτονώνομαι και δεν το παρακάνω.
Δε θα πάψω να είμαι βλακωδώς ρομαντική και να κλαίω εύκολα.
Δε θα πάψω να είμαι χαζοχαρούμενη...

...αλλα και δε θα πάψω να στέλνω κεραυνούς σε οποιον με υποτιμήσει.
Δε θα πάψω να είμαι κυνική, κι ας μη χαϊδεύω τα αυτιά του αλλου. Καλο του κάνει.

Δε θα πάψω να έχω πώρωση με τα μαλλιά μου. Αν μου χαλάσουν κι εμενα στην εγκυμοσύνη, σαν τις μαμάς μου, θα εκνευριστώ.
Δε θα πάψω να θέλω να κινούμαι συνεχεια και να αθλούμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top