Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
1.μονοκατοικία ή πολυκατοικία ;
2.νοίκι ή μόνιμο σπίτι;

1. Μονοκατοικια.. δε μ'αρεσει ο Τσιμιτσελης
2. Νοικι αν ειναι να το παιρνω εγω
Ιδιες, ηταν απαισιες.
:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Στα πλαίσια του εορτασμού για την επιστροφή του ρεμπεσκέ στο φόρουμ, πιστεύω ότι είναι η κατάλληλη στιγμή για να μπει στο hall of fame το ανεπανάληπτο αυτό ποστ...:D

:blink:
καλά ε , απλά είδα το όνομα σου ως τελευταίος γράφων στο θέμα και μάντεψα τι θα πεις . Ο ρεμπ δεν έχει να αποδείξει τον αδρισμό του - οι κοπέλες κάνουνε ουρά έξω από την κρεβατοκάμαρα του , ακόμα και οι θηλυκές κατσαρίδες βάζουνε τα καλά τους όταν επισκέπτονται την κουζίνα του και τρέμουνε μην τις δει άβαφτες . Δεν διαμένει Ελλάδα , γιατί το σπίτι του έχει καταληφτεί από λυσσασμένες γκρούπις . Λέγεται ότι φτάνοντας στο αεροδρόμιο του Χίθροου , υπήρχανε τόσα μαζεμένα θηλυκά , που ο Ρουβάς ζήλεψε τόσο που έβαλε τους ατσέντηδες του να μαζεύουνε κόσμο με πούλμαν για τις αφίξεις του . Δίπλα στα ομοιόματα των μπιτλς στο μουσείο της μαντάμ τισό , υπάρχει ο ρεμπ και είναι κοινώς πανθομολογούμενο ότι πλέον οι μόνη χρησιμότητα των μπιτλς είναι να κόβουνε οι λονδρέζοι κερί για τα αυτιά τους στις συναυλίες της μπρίτνει σπίαρς
Ο έλβις λέγεται ότι πριν μια συναυλία κοιμήθηκε σε μια σκηνή με 5 γυναίκες , ο ρεμπ έχει 5 γυναίκες στην γραμματεία του για να απαντά στα τηλεφωνήματα νεαρών κορασίδων . Ο ρεμπ λέγεται ότι έχει κάνει τόσο σεξ στην ζωή του , που άμα δεν έπαιρνε προφυλάξεις θα βγαίνανε τόσα ρεμπάκια , ώστε να καταλάβουμε εν μια νυκτί την ιαπωνία , την κίνα και τον άρη μαζί
Ο ρεμπ έχει μεγαλύτερηστοίβα από ραβασάκια από ότι ο ζάχος δόγκανος , είναι ο λόγος για τον οποίο οι εταιρίες προφυλακτικών φτιάξανε τις 12αδες , και λέγεται ότι ο τομ κρουζ που έπεσε στην σαιντολογία , ο μπέκαμ που τα έφτιαξε με ένα γουρουνάκι-τραγουδίστρια , και ο ρίτσαρντ γκιρ που έγινε βουδιστής απλά θέλησαν να εγκαταλείψουνε τα εγκόσμια στα οποία κυριαρχεί η γυνή - στης οποίας την καρδιά κυριαρχεί ο ρεμπ
Μετά από όλα αυτά και πολλά άλλα που θα μπορούσα να αναφέρω για τον ακαταμάχητο καζανόβα για τον οποίο η πάμελα άντερσον ξεφούσκωσε τα μεμέ της ώστε να τον αγκαλιάζει πιο ολοκληρωτικά - το να τον κατηγορείς για ομοφιλόφιλη σχέση απλά σε κάνει γραφικό και σε στοιβάζει στην σωρεία των αντρών που τον ζήλεψαν αλλά ποτέ δεν τον έφτασαν
Όσο για μένα , εξασκούμαι έτη πολλά να γίνω γνώστης λίγων από των μαγικών του - ίσως μείνω ένας μέτριος μάγος αλλά πάντα θα θυμάμαι τα λόγια του δασκάλου : η αγάπη δεν υπάρχει , πρέπει να την φτιάξεις εσύ . Είναι δύσκολο , αλλά όλα τα κτίσματα ευλογούνε τον δημιουργό τους .Εγώ στο λέω που...(θα συνέχιζε , αλλά πέρασε μια δίμετρη ρωσίδα χορεύτρια του κλαμπ στο οποίο είμασταν και τον ρώτησε αν θέλει να τον κεράσει 2 ποτά : ένα στο σπίτι της και ένα δεύτερο την ημέρα του γάμου τους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
(για τον s.i.d.)
Είναι ένα πολύ κακό αντίγραφο του ρεμπεσκέ που προσπαθεί να αποδείξει ότι έχει καλό χιούμορ καταλήγοντας πολλές φορές σε πλεονάζοντες, αχρείαστους και κρύους αστεϊσμούς, χάνοντας έτσι και τα όποια χαρίσματα έχει.

:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μόνο και μόνο που σε συνέκρινε με τον ρεμπεσκέ πρέπει να νιώθεις σοκ και δέος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δε μπορώ παρά να είμαι ο εαυτός μου, όλοι οι άλλοι χαρακτήρες είναι ήδη πιασμένοι από άλλους(από Κακή επιρροή)

γνώρισα τους Έλληνες και αγάπησα όλους τους άλλους λαούς....(από Exposed_bone)

μία εικόνα μπορεί να αξίζει με χίλιες λέξεις.... αλλά δεν είναι ατάκα, είναι συναίσθημα.... (από εμένα για εσένα.... μικρή μου....);):):P

αν νομίζεις, οτί αρκούν χίλιες λέξεις, για να περιγράψεις ένα συναίσθημα, ο χρόνος δεν έχει αξία για εσένα....

χίλια συναισθήματα, μπορούν να περιγράψουν μία λέξη.... μία εικόνα(μια ζωγραφιά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε μπορώ παρά να είμαι ο εαυτός μου, όλοι οι άλλοι χαρακτήρες είναι ήδη πιασμένοι από άλλους(από Κακή επιρροή)

αχ τι καλός που είσαι! :redface:
πολύ θα ήθελα να ήταν αυτούσιο δικό μου αυτό, αλλά δυστυχώς είναι ελαφρώς κλεμμένο απ τον μπαρμπα Όσκαρ Γουάιλντ :redface: (Νομίζω :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ρε συ σιντ, μα την Παναγία, θέλω καιρό να σε ρωτήσω, παίρνεις τίποτα για να είσαι σε μονίμη υπερένταση;; :confused:
ναι - γάλα φρέσκο
Eχω την αμιδρά υποψία-βεβαιότητα οτι το γάλα που πίνεις είναι λίιιιιιιγο ληγμένο :whistle:
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ωραία όλα αυτά αλλά ας επιστρέψει το θέμα στο ύψος του

Σε ποιό στάδιο είστε με τον συντροφό σας?

Στο ΟΑΚΑ.


Άντε ας σοβαρευτώ... (νοτ)

Έχουμε ολοκληρώσει,
μα βρήκαμε διαφορετικές σταθερές
και αναπαραγωγίσαμε για επαλήθευση.


Άντε, ας σοβαρευτώ.

Δεν έχουμε ακουμπήσει ο ένας τον άλλον!
Είμαστε και οι δύο σιχασιάρηδες

μα ποιος το πε ;

ο REMPESKES
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αλλά δεν έχουνε μόνο οι γάιδαροι ουρές
έχουνε και οι ουρές γαιδάρους

= σιντ δε γκρειτ :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
χα , πάω για δουλειά και ουχί για διακοπές πάντως μια ώρα ύπνου στον προαστιακό είναι ότι πρέπει .
δεν θα γλιτώσετε (ακόμα) αλλά μπορείτε βέβαια να πάτε εσείς διακοπές και ούτε γάτα ούτε ζημιά
κατα τα άλλα είμαι σίγουρος ότι αν κάναμε έναν έρανο στο στεκι , για να με ξεφορτωθείτε θα μαζευότανε χαλαρά κάνα 10χιλιαρο να τα πάρω και να σας αδειάσω την γωνιά:cry_x:


όχι ρε σιντάκο μην τα λες αυτά τα πράματα :cry_x:

εμείς ποτέ δεν θα πληρώναμε για κάτι τέτοιο

γιατί δεν υπάρχει φράγκο. :P


ο ρεμπ λείπει από το στέκι και κανείς δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει - αλλά υπάρχουνε μερικοί που απαλύνουνε τον πόνο
trollers are back:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
ο ρεμπ λείπει από το στέκι και κανείς δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει - αλλά υπάρχουνε μερικοί που απαλύνουνε τον πόνο
trollers are back:popcorn:

Δε λέω...είναι κι αυτό μια δικαίωση
μετά από την μακροχρόνια καριέρα μου στα τρολινγκ ποστς. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
το πρώτο σας αυτοκίνητο
Ίδια μάρκα με το κινητό μου.


Το παλιό του αδερφού

άστο διάτανο , με συγκίνησε πάλι
:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
epote:
μαλιστα...πληρης ανικανοτητα χρησης του εγγεφαλου.

καταπληκτικο. Και σου εχουν δοσει διπλομα οδηγησης

DrStrangelove:
To οποίο σκέφτομαι σύντομα να χρησιμοποιήσω γκαζώνοντας κατά πάνω σου :D

:rofl:

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Αλήθεια, τι ζώδιο είσαι, φιλαράκο μου;

:D:D ναι ναι αυτη η ερωτηση προηλθε απο τον νωευς !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είδα τις προάλλες στην εφημερίδα:... "στα πλαίσια του προγράμματος Εταιρική Ευθύνη αποφασίσαμε..."


Τι μας λένε.
Έγινε και η έννοια "εταιρική ευθύνη" οικονομικό "πρόγραμμα" της εταιρίας.

Τι ειρωνία να μην καταλαβαίνεις τίποτε άλλο παρά την γλώσσα σου.

π.σ. θα σταματήσω όταν ξαναρχίσει να πυροβολεί :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
από την Ρουμάνα , από τα πιο χαμηλού προφίλ και υψηλού ήθους στεκομέλη κατ ' εμέ πάντα

Προσωπικά δεν έχω πάρει μέρος σε κανενός είδους show – η ιδέα και μόνο μου φέρνει σύγκρυο . Δεν το κατηγορώ, αλίμονο, αλλά μου κάνει εντύπωση η ευκολία με την οποία κάποιοι εκθέτουν και με χαρά μάλιστα (σαν κάτι το τελείως φυσικό) την προσωπικότητά τους στα αδηφάγα media!

Εντάξει, δεν μιλάω για τελειωμένα show Αννίτα Πάνια style, αλλά για αυτά τα τηλεπαιχνίδια που μερικοί σφάζονται για να πάρουν μέρος. Έβλεπα, ένα π.χ. ένα στον Antenna – αυτό που ανοίγουν οι βαλίτσες - και ήταν ένας Φυσικός στο επάγγελμα που διαγωνιζότανε. Να δεις αγωνία, άγχος για τη σωστή βαλίτσα να τρελαίνεσαι! Και τσούρμο ο κόσμος, παλαμάκια και κακό! Ολέ ολέ, μουσικές Ρίκι Μάρτιν, καρναβάλι. Τα καραγκιοζάκια μόνο που δεν βγήκανε να χορεύουν κι αυτά. Μια μάλιστα μαζορέτα που άνοιγε τις βαλίτσες – δεν ξέρω αν νιαούριζε κιόλας – δήλωσε και συνάδελφος του παίχτη, Φυσικός με ειδικότητα στην Οπτοηλεκτρονική και τα λέιζερ!!! Αμάν….ζήτω η επιστήμη!!!!

Εντάξει πες ότι οι παίχτες και οι κομπάρσοι βγάζουν τα λεφτά τους, το ακροατήριο τι ρόλο παίζει; Για ψυχαγωγία πηγαίνει εκεί; Εσείς θα πηγαίνατε ποτέ; Τι θα σας ωθούσε να πάτε εκεί, εκτός απʼ το οικονομικό όφελος που τέλος πάντων μπορεί και κάποιοι να το έχουν ανάγκη; Μήπως οι γκλαμουριές τελικά είναι μέσα στο πετσί μας και όσο κι αν το κοροϊδεύουμε, δεν ζούμε χωρίς αυτές;

Πριν κάμποσα χρόνια έχουν βρει στην αρχαία Ρώμη την απάντηση στην ερώτηση «τι θέλει ο λαός» για να είναι ευχαριστημένος …
“Pane et circo”.
Στο λαό δώσε λίγο φαϊ και θεάματα να γελάσει (έστω και πικραμένα)… Τον τελευταίο καιρό ο λαός δεν θέλει απλά να δει το τσίρκο…θέλει να συμμετέχει και όλα…


πέρα από μια απλά εύηχη ατάκα , νομίζω ότι είναι και από τα πιο μεστά και ψύχραιμα συμπεράσματα για την εποχή μας :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
......Γκόμενο δεν ψάχνω, έχω έναν και με το ζόρι τον αντέχω κι αυτόν :P :P (kidding obviously, αλλά you get my point). Και ούτε κόμπλεξ έχω με την εμφάνιση μου, απεναντίας μου αρέσω πάρα πολύ :D
:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Είναι το ίδιο στερεότυπο με αυτό που θέλει τις γυναίκες χαμηλών τόνων και αδύναμες ψυχολογικά.
Τα στερεότυπα σίγουρα συμβαίνουν σε αρκετούς/ες, αλλιώς δεν θα υπήρχαν. Το πρόβλημα με τα στερεότυπα είναι ότι δεν ισχύουν για όλους, και προκαλούν πρόβλημα σε αυτούς για τους οποίους δεν ισχύουν.

απλή και σοφή κουβέντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top