Συμμετοχή σε TV Show!

Θα συμμετέχατε σε εκπομπή της τηλεόρασης;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,796 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω πάρει μέρος σε κανενός είδους show – η ιδέα και μόνο μου φέρνει σύγκρυο . Δεν το κατηγορώ, αλίμονο, αλλά μου κάνει εντύπωση η ευκολία με την οποία κάποιοι εκθέτουν και με χαρά μάλιστα (σαν κάτι το τελείως φυσικό) την προσωπικότητά τους στα αδηφάγα media!

Εντάξει, δεν μιλάω για τελειωμένα show Αννίτα Πάνια style, αλλά για αυτά τα τηλεπαιχνίδια που μερικοί σφάζονται για να πάρουν μέρος. Έβλεπα, ένα π.χ. ένα στον Antenna – αυτό που ανοίγουν οι βαλίτσες - και ήταν ένας Φυσικός στο επάγγελμα που διαγωνιζότανε. Να δεις αγωνία, άγχος για τη σωστή βαλίτσα να τρελαίνεσαι! Και τσούρμο ο κόσμος, παλαμάκια και κακό! Ολέ ολέ, μουσικές Ρίκι Μάρτιν, καρναβάλι. Τα καραγκιοζάκια μόνο που δεν βγήκανε να χορεύουν κι αυτά. Μια μάλιστα μαζορέτα που άνοιγε τις βαλίτσες – δεν ξέρω αν νιαούριζε κιόλας – δήλωσε και συνάδελφος του παίχτη, Φυσικός με ειδικότητα στην Οπτοηλεκτρονική και τα λέιζερ!!! Αμάν….ζήτω η επιστήμη!!!!

Εντάξει πες ότι οι παίχτες και οι κομπάρσοι βγάζουν τα λεφτά τους, το ακροατήριο τι ρόλο παίζει; Για ψυχαγωγία πηγαίνει εκεί; Εσείς θα πηγαίνατε ποτέ; Τι θα σας ωθούσε να πάτε εκεί, εκτός απʼ το οικονομικό όφελος που τέλος πάντων μπορεί και κάποιοι να το έχουν ανάγκη; Μήπως οι γκλαμουριές τελικά είναι μέσα στο πετσί μας και όσο κι αν το κοροϊδεύουμε, δεν ζούμε χωρίς αυτές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
To ακροατηριο ειναι υποψηφιοι παικτες και το παρεακι τους, τελευταια στιγμη μαθαινουν ποιος παιζει.
Εγω δε θα πηγαινα ποτε, κι οχι επειδη ειμαι υπερανω χρηματων, αλλα επειδη δε θα αντεχα να γινω καραγκιοζακι που χορευει και κλαιει απο αγωνια για χρηματα που ποτε δεν ειχε.
Οι γκλαμουριες δεν ξερω αν ειναι μες στο πετσι μας, ο τζογος ομως ειναι σιγουρα και το συγκεκριμενο παιχνιδι εχει χτυπησει κεντρο.
Γενικα δεν με χαλανε τα τηλεπαιχνιδια γνωσεων η κατι, ουτε το συγκεκριμενο θα με χαλουσε, αν δεν ειχε αυτο το στυλ αγωνιας-αγχους-γυναικα-τι-θα-γενουμε-αν-δεν-παρουμε-τη-σωστη-βαλιτσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Όπως είπε και η Corpse Bride, το ακροατήριο είναι υποψήφιοι παίχτες. Το ότι χτυπάνε παλαμάκια κάθε τρεις και λίγο και μάλιστα συντονισμένα δεν είναι τυχαίο. Απ' όσο ξέρω, είναι κάποιος υπεύθυνος που τους δίνει σήμα με- τα χέρια του- πότε να χειροκροτάνε [σε live shows τύπου Fame Story μέρα παρουσιάσεων μερικές φορές τους ποιάνει η κάμερα].

Προσωπικά δεν θα συμμετάσχω ποτέ σε TV Shows. Άλλοι μπορούν και θέλουν, δεν το κατακρίνω. Απλά δεν θέλω να γίνομαι δημόσιο θέαμα, όχι επειδή μπορεί μετά να βγαίνω στο δρόμο και να λένε οι περαστικοί ''Α να αυτός που ήταν στη τιβι! '' [άλλωστε αυτοί που συμμετέχουν σε Shows τύπου test γνώσεων με χρηματικό ή άλλο έπαθλο δεν παραμένουν στις μνήμες κανενός], απλά δεν μου αρέσει.
Από την άλλη, παλιά που έβλεπα τηλεόραση, μου άρεσε -και ακόμα μου αρέσει- να παρακολουθώ εκπομπές τύπου ''Θησαυροφυλάκιο'' [με τον μικρούτσικο], ''Ποιός θέλει να γίνει εκατομμυριούχος'' κτλ.

btw, ανεβάζω δημοσκόπηση! :D


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δεν θα γινομουν ποτε δημοσιο θεαμα δεν κατακρινω αυτους που πανε αλλα εγω δεν θα πηγαινα...
μπορει να πηγαινα σε καποιο deal η κατι τετειο...
αλλα κ παλι που το καλοσκεφτομαι κ αυτα ολα στιμενα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν θα γινομουν ποτε δημοσιο θεαμα δεν κατακρινω αυτους που πανε αλλα εγω δεν θα πηγαινα...
μπορει να πηγαινα σε καποιο deal η κατι τετειο...
αλλα κ παλι που το καλοσκεφτομαι κ αυτα ολα στιμενα ειναι

μα για το deal μιλαει ο parafernalia που ανοιξε το θρεντ βρε καρεκλακι...τουλαχιστον εγω αυτο καταλαβα:worry:
το παιχνιδι που ανοιγουν οι βαλιτσες δεν ειπε;:worry: εγω για το deal καταλαβα παντως ...αν καταλαβα λαθος διορθωστε με:P
ουτε εγω θα πηγαινα σε τηλεπαιχνιδι δεν επιδιωκω τη δημοσιοτητα γενικοτερα.:P ακομη και καποιες φορες που βλεπουμε καμερα στο δρομο (με το ρεπορτερ να πιανει τους περαστικους και να τους ρωταει διαφορα) εγω μολις τους βλεπω αλλαζω δρομο...με τπτ δεν θελω να βγω στην τιβι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά θα πήγαινα μόνο για το οικονομικό και για κανέναν απολύτος άλλο λόγο, αν ισχείει ότι δεν είναι κομπάρσοι άρα τα παίρνουν τα λευτά, ποιος θα έλεγε όχι για όποιοδήποτε χρηματικό ποσό απο κεί που δεν το περιμένει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μήπως οι γκλαμουριές τελικά είναι μέσα στο πετσί μας και όσο κι αν το κοροϊδεύουμε, δεν ζούμε χωρίς αυτές;
Πριν κάμποσα χρόνια έχουν βρει στην αρχαία Ρώμη την απάντηση στην ερώτηση «τι θέλει ο λαός» για να είναι ευχαριστημένος …
“Pane et circo”.
Στο λαό δώσε λίγο φαϊ και θεάματα να γελάσει (έστω και πικραμένα)… Τον τελευταίο καιρό ο λαός δεν θέλει απλά να δει το τσίρκο…θέλει να συμμετέχει και όλα…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μα για το deal μιλαει ο parafernalia που ανοιξε το θρεντ βρε καρεκλακι...τουλαχιστον εγω αυτο καταλαβα:worry:
το παιχνιδι που ανοιγουν οι βαλιτσες δεν ειπε;:worry: εγω για το deal καταλαβα παντως ...αν καταλαβα λαθος διορθωστε με:P
ουτε εγω θα πηγαινα σε τηλεπαιχνιδι δεν επιδιωκω τη δημοσιοτητα γενικοτερα.:P ακομη και καποιες φορες που βλεπουμε καμερα στο δρομο (με το ρεπορτερ να πιανει τους περαστικους και να τους ρωταει διαφορα) εγω μολις τους βλεπω αλλαζω δρομο...με τπτ δεν θελω να βγω στην τιβι:P

ναι βικη μου μετα το ειδα τεσπα εγω απαντησα γενικα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Φυσικός με ειδικότητα στην Οπτοηλεκτρονική και τα λέιζερ!!! Αμάν….ζήτω η επιστήμη!!!!

Μήπως σκοπός τους είναι να εξικοιώσουν και τον μορφωμένο τηλεθεατή που τα σνομπάρει; Για όλα τα τηλεπαιχνίδια υπάρχει μία σταθερή αντίληψη: Το 90% είναι αμόρφωτοι και χαμηλού επιπέδου. Πώς το τάδε τηλεπαιχνίδι θα σπάσει αυτή την αντίληψη και θα σε κάνει και εσένα τον ίδιο την επόμενη φορά που θα σκεφτείς για τους παίκτες οτι είναι αμόρφωτη να πεις "Μα να! Και ο φυσικός με ειδικότητα στην Οπτοηλεκτρονική και τα λέιζερ, επιστήμονας με τα όλα του ντε! πήρε συμμετοχή!" Ή μήπως το είπες ήδη; ;)

Το πτυχίο του το έδειξε; :P :P

Επίσης για το τεράστιο χειροκρότημα υπάρχουν πίνακες κατά μέτωπο του κοινού που αναβοσβήνει το "applause". Ωστόσο δεν υπάρχει πίνακας που να αναβοσβήνει ο "ενθουσιασμός". Πέρα απο το χειροκρότημα που πέφτει αλύπητα :P ο ενθουσιασμός στους παίκτες, η αγωνία και τα υπόλοιπα κοινώς γνωστά υπάρχουν. Πριν μέρες έβλεπα κάτι στην τηλεόραση και πέτυχα διαφήμιση που λέει οτι αν θέλεις να βρεθείς και εσύ στο κοινό του Γρηγόρη Αρναούτογλου, στο "Πιο Πολύ Μ@λ@κι@ την Κυριακή" τηλεφώνησε στους τάδε αριθμούς και δήλωσε συμμετοχή. Φαντάζομαι τι χαμός θα έγινε :P Και είναι ο τζόγος που τους τραβάει; Ποιος τζόγος χριστιανέ μου; Σε ποιο κουτάκι θα αφοδεύσει η αγελάδα αποτελεί κλάδο του τζόγου;

Πόσοι δίδυμοι σηκώθηκαν Κυριακή βράδυ απο το σπίτι τους για να πάνε στο 'Πολύ την Κυριακή"; Και πόσοι άλλοι, πέρυσι, μέσα Μάρτη, Κυριακή βράδυ, ξεσπιτώθηκαν επίσης για να στεφθούν οι πρώτοι κολυμβητές του καλοκαιριού;

Ούτε τζόγος, ούτε γκλαμουριά, ούτε λεφτά! No limits μ@λ@κι@ πολύ απλά :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Δηλαδή για να καταλάβω, με το ενδεχόμενο απο την μια μέρα στην άλλη να κερδίσεις ένα ποσό έως 500.000 ευρώ ποιός δεν θα πήγενε?
Καραγκιόζης αν είναι μέσα σου να γίνεις θα γίνεις άσχετα σε ποιό σημείο σε βάζουν.
Εγώ φυσικά και θα πήγενα καθώς θα είχα την πιθανότητα να βγάλω ένα γερό ποσό το πως το αντιμετωπίζεις όμως (αν χορέυεις η όχι) είναι καθαρά στοιχείο του χαρακτήρα του κάθε ενός.
Αυτό πάντως που κάνει τα καραγκιοζιλίκια δεν περιμένει μια κάμερα για να τα κάνει αλλα τα κάνει όλη του την ζωή!
To Deal πάντως είναι πάρα πολύ καλό παράδειγμα για να δείτε το επίπεδο των τηλεθεατών στην Ελλάδα, όλοι την βρίζουν και δεν βλέπουν (εκτός και κάποιο ντοκυματέρ στην ΝΕΤ) και οι συμμετοχές αγγίζουν το μισό εκατομμύριο με όλους αυτούς έτοιμους να επειδήξουν τις χορευτικές τους ικανότητες κάθε φορά που η βαλίτσα κρύβει το 1 ευρώ, τα 100 ευρώ η κάτι άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Δηλαδή για να καταλάβω, με το ενδεχόμενο απο την μια μέρα στην άλλη να κερδίσεις ένα ποσό έως 500.000 ευρώ ποιός δεν θα πήγενε?
Καραγκιόζης αν είναι μέσα σου να γίνεις θα γίνεις άσχετα σε ποιό σημείο σε βάζουν.
Εγώ φυσικά και θα πήγενα καθώς θα είχα την πιθανότητα να βγάλω ένα γερό ποσό το πως το αντιμετωπίζεις όμως (αν χορέυεις η όχι) είναι καθαρά στοιχείο του χαρακτήρα του κάθε ενός.
Αυτό πάντως που κάνει τα καραγκιοζιλίκια δεν περιμένει μια κάμερα για να τα κάνει αλλα τα κάνει όλη του την ζωή!

για αλλη μια φορα θα συμφωνησω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δηλαδή για να καταλάβω, με το ενδεχόμενο απο την μια μέρα στην άλλη να κερδίσεις ένα ποσό έως 500.000 ευρώ ποιός δεν θα πήγενε?

Έχει να κάνει με το ποια είναι η προσωπική σου γνώμη για αυτούς που συμμετέχουν αφού θα βάλεις τον εαυτό σου σε αυτήν τη θέση..Μπορεί κάποιος να θεωρεί την αξιοπρέπεια του πιο σημαντική απο τα 500.000 ευρώ που δεν είναι και σίγουρα. Οι περισσότεροι φεύγουν με 10-20 ευρώ, ίσα ίσα να πάρουν ταξί να γυρίσουν σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχει να κάνει με το ποια είναι η προσωπική σου γνώμη για αυτούς που συμμετέχουν αφού θα βάλεις τον εαυτό σου σε αυτήν τη θέση..Μπορεί κάποιος να θεωρεί την αξιοπρέπεια του πιο σημαντική απο τα 500.000 ευρώ που δεν είναι και σίγουρα. Οι περισσότεροι φεύγουν με 10-20 ευρώ, ίσα ίσα να πάρουν ταξί να γυρίσουν σπίτι.


Και ο μόνος λόγος που φέυγουν με 20 - 30 ευρώ είναι η δική τους απληστία:)
Γιατί δεν σταματάνε στα 50.000 η στα 65.000? Τα είχαν απο χθές ή 22.000.000 δραχμές είναι λίγα?
Αυτό είναι το πρόβλημα οτι περιμένουν οι περισσότεροι η ένα joker ή ένα τηλεπαιχνίδι για να πιάσουν την καλή. Οι πιο πολύ δουλευουν για 800 ευρώ τον μήνα και όταν κάποιος τους προσφέρει τους μισθούς τους μαζεμένουν για τα υπόλοιπα 7 χρόνια το απορρήπτουν γιατί θέλουν παραπάνω!;)
Όσο αφορά την αξιοπρέπεια σου είπα και πρίν ότι με την εκπομπή δεν υπογράφεις συμβόλαιο να κάνεις τούμπες ανα τσάντα, μόνοι τους γίνονται ξεφτίλα και απλά η καλή βαλίτσα είναι η αφορμή, όπως για παράδειγμα αφορμή μπορεί να είναι και ένας γάμος!
Λίγα έχουμε δει να γίνονται σε γάμους η γιορτές? Απλά είναι στον άνθρωπο και όχι στην κατάσταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Και ο μόνος λόγος που φέυγουν με 20 - 30 ευρώ είναι η δική τους απληστία:)
Γιατί δεν σταματάνε στα 50.000 η στα 65.000? Τα είχαν απο χθές ή 22.000.000 δραχμές είναι λίγα?
Αυτό είναι το πρόβλημα οτι περιμένουν οι περισσότεροι η ένα joker ή ένα τηλεπαιχνίδι για να πιάσουν την καλή. Οι πιο πολύ δουλευουν για 800 ευρώ τον μήνα και όταν κάποιος τους προσφέρει τους μισθούς τους μαζεμένουν για τα υπόλοιπα 7 χρόνια το απορρήπτουν γιατί θέλουν παραπάνω!;)
Όσο αφορά την αξιοπρέπεια σου είπα και πρίν ότι με την εκπομπή δεν υπογράφεις συμβόλαιο να κάνεις τούμπες ανα τσάντα, μόνοι τους γίνονται ξεφτίλα και απλά η καλή βαλίτσα είναι η αφορμή, όπως για παράδειγμα αφορμή μπορεί να είναι και ένας γάμος!
Λίγα έχουμε δει να γίνονται σε γάμους η γιορτές? Απλά είναι στον άνθρωπο και όχι στην κατάσταση!

κ εγω ετσι λεω αλλα εμεις ειμαστε εξω απο τον χωρο εκεινη την στιγμη πιστευω οτι θολωνεσε κ λες γιατι να μην προσπαθησω για περισσοτερα...
ο ανθρωπος δεν ειναι ποτε ευχαριστημενος...
αλλα δυστηχος οποιος ζηταει τα πολλα χανει κ τα λιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Έχει να κάνει με το ποια είναι η προσωπική σου γνώμη για αυτούς που συμμετέχουν αφού θα βάλεις τον εαυτό σου σε αυτήν τη θέση..Μπορεί κάποιος να θεωρεί την αξιοπρέπεια του πιο σημαντική απο τα 500.000 ευρώ που δεν είναι και σίγουρα. Οι περισσότεροι φεύγουν με 10-20 ευρώ, ίσα ίσα να πάρουν ταξί να γυρίσουν σπίτι.
Συμφωνώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
κ εγω ετσι λεω αλλα εμεις ειμαστε εξω απο τον χωρο εκεινη την στιγμη πιστευω οτι θολωνεσε κ λες γιατι να μην προσπαθησω για περισσοτερα...
ο ανθρωπος δεν ειναι ποτε ευχαριστημενος...
αλλα δυστηχος οποιος ζηταει τα πολλα χανει κ τα λιγα

Σίγουρα όταν είσαι έξω απο τον χορό ξέρεις και να χορέυεις αλλα απο την άλλη δεν είναι και λίγα τα άτομα που έχουν φύγει με σημαντικά ποσά στο Deal, για αυτό και έχει τόσο συμμετοχή/τηλεθέαση

Του χρόνου θα είναι η γενιά των τηλεπαιχνιδιών πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω παντως αν δεν ντρεπομουν να βγω στην tv (φοβαμαι κιολας μηπως με ματιασουν) ανετα θα πηγαινα να παρω τα 500. Και με τα μισα δλδ, θα ημουν ενταξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν θα πήγαινα, για τους λόγους που αναφέρθηκαν αλλά ψήφισα κουμπάκιας γιατί είμαι της άποψης "μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μην πεις".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Όσο αφορά την αξιοπρέπεια σου είπα και πρίν ότι με την εκπομπή δεν υπογράφεις συμβόλαιο να κάνεις τούμπες ανα τσάντα, μόνοι τους γίνονται ξεφτίλα και απλά η καλή βαλίτσα είναι η αφορμή, όπως για παράδειγμα αφορμή μπορεί να είναι και ένας γάμος!
Λίγα έχουμε δει να γίνονται σε γάμους η γιορτές? Απλά είναι στον άνθρωπο και όχι στην κατάσταση!

Δεν θα κάνεις εσύ τούμπες θα κάνουν όμως όλοι οι υπόλοιποι. Εγώ τουλάχιστον θα ένιωθα ηλίθια αν βρισκόμουν σε αυτή τη θέση όσα κι αν ήταν τα λεφτά. Κι απο την άλλη δεν θα δεχόμουν γιατί έχω μία κάποια γνώμη για την τηλεόραση, σωστή ή λανθασμένη που την υποστηρίζω και την κρατάω. Για παράδειγμα έβλεπα πριν κάτι μέρες τον Αρναούτογλου (για να μην παρεξηγηθούμε η μητέρα μου και η αδερφή μου τον βλέπουν στην κεντρική τηλεόραση :P ) και ήταν σε μία παραλία, βρήκε δύο παιδιά και τους είπε να πάνε ένα ταξίδι και δέχτηκαν. Εγώ σκέφτηκα οτι το οποιδήποτε ταξίδι για εμένα είναι ικανοποίηση και θα ήθελα να έρθει κάποιος στο άσχετο και να μου πει "σου πληρώνω ταξίδι". Όμως στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν θα το δεχόμουν και αυτό γιατί έχω κάποιες ιδέες για την συγκεκριμένη εκπομπή και ότι και να ήταν αν τις πουλούσα θα κοροίδευα τον εαυτό μου. Και δηλαδή δεν σκοπεύω να τις πουλήσω.

Αυτά όλα είναι υποκειμενικά βέβαια. Ο καθένας έχει τη δική του γνώμη και αντίληψη για την κάθε πράξη και στη συγκεκριμένη περίπτωση, για την κάθε συμμετοχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καταρχάς είναι φορολογημένα,δεύτερον δε στα δίνουν αμέσως αλλά μετά από 2-3 χρόνια νομίζω;)
Εγώ ψήφισα κουμπάκιας γιατί ποτέ μη λες ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top