Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,589 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 421 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο κουβεντούλας χωρίς θέμα

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 23:54, 05-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Γιούπιιιιιιιιιι! Έφτιαξα νεα υπογραφούλα!
πολυ καλη ...με photoshop;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:20, 06-05-06:

Γιατι εχει πεση τοσο η κινιση ρε παιδια; Ενω εχει μπει η ανοιξη και θα επρεπε να αρχισει να ανεβενει σιγα-σιγα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 15:36, 06-05-06:

την άνοιξη ανεβαίνουν άλλα πράματα, οπότε μοιραία η κίνηση πέφτει

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:43, 06-05-06:

καρα looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool! Κορυφεο weak!!!!

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 21:09, 06-05-06:

Ναι με Photoshop την έκανα! Θα προσπαθήσω και για ακόμα καλύτερες!

Κρόνε και Weaky τα πουλάκια τσίκι τσίκι,
ναι τα άνθη τώρα ανθίζουν, αχ τι όμορφα μυρίζουν,
μα δεν είναι μόνο αυτά, είναι κι άλλα πιο πολλά,
πράγματα που ανεβαίνουν, που ποτέ δεν κατεβαίνουν,
ευχαρίστηση μοιράζουν και κανέναν δεν κουράζουν,
μην ξεχνάτε ενα παράγοντα, είναι προσόν μόνο του Άρχοντα!

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:07, 08-05-06:

επ λιγο καιρο μου ετυχαν διαφορα και δεν μπηκα στο e-steki (πολυ) και ξεχασατε την κουβεντουλα;
ουοοου σατανιστες

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 13:55, 08-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
επ λιγο καιρο μου ετυχαν διαφορα και δεν μπηκα στο e-steki (πολυ) και ξεχασατε την κουβεντουλα;
ουοοου σατανιστες
Γιατί σατανιστές; Επειδή ξεχάσαμε την κουβεντούλα; Εγω είμαι καλός Χριστιανός... Κάποτε είχα μια κοπέλα που τη λέγανε Χριστίνα, μη σου πω για τον καλό μου φίλο τον Χρήστο (ξέρεις, το παιδί με τις 24αρες τις καυτές που πάνε κάθε Κυριακή στο ναό για εκκλησιασμό και μετά κατεβαίνουμε στην παραλία και προσευχόμαστε στον Κύριο για το τέλειο βράδυ που πέρασε ο φίλος μας ο Νώντας με μια άλλη Χριστίνα που δουλεύει στα Hooters, η οποία έχει μια αδερφή που μονάζει στο κολαστήρι...εεε μοναστήρι εννοώ του Οσίου Πατάπιου στις Κουκουβάουνες και....) ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:58, 08-05-06:

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:32, 08-05-06:

Πες τα ρε exposed... μονο εγω μπαινω πια στην κουβεντουλα...

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:34, 08-05-06:

και εγω μπαινω

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:57, 08-05-06:

Ε, μπαινει και ο αρχοντας που και που....... Η αγια τριαδα!!!!!!!! (μη χε...)

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:22, 08-05-06:

Αγια τριαδα .... πολυ μου αρεσε αυτο ...

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 21:46, 08-05-06:

Κρόνε όλο στην γκρίνια είσαι
Κάποτε (πέρσυ δλδ ) δεν είχαμε και πολλά θέματα να διαβάσουμε να τσεκάρουμε και να απαντήσουμε..... τώρα όσο περνάει ο καιρός αυξανόμαστε και πληθαίνουμε!
Ο χρόνος όπως πάντα παραμένει το ίδιο περιορισμένος! τι περιμένεις λοιπόν?

Άντε να ανοιξει κι άλλο ο καιρός να παμε για μπανια!!!
οεο!

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 22:02, 08-05-06:

Φτηνες δικαιολογιες. Εγω σαν πραγματικος fan της κουβεντουλας βρισκω χρονο, το ιδιο πιστευω θα επρεπε να κανουν και ολοι οσοι πραγματικα αγαπνε την Κουβεντουλα, και απο οτι βλεπω μονο η αγια τριαδα δεν την ξεχασε...

(τι κατευαζει το σατανικο μου μυαλο ωρες-ωρες)

Ρε παιδια η bunny που χαθικε; Μπας και επαθε τπτ;

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:04, 08-05-06:

οντως η bunny χαθηκε

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:05, 08-05-06:

αααααααα και Κρόνε ξέχασα.....
είπα σε μερικούς φίλους ότι το νοίκι για 100τμ στη ρόδο σε καλή περιοχή έχει 300 ευρώ όπως μου είπες και ετοιμάζεται μαζικό κύμα μετανάστευσης απ την Αθήνα

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:21, 09-05-06:

Κράτα τους Κουέ, μη τους αφήσεις να πάνε....θα βουλιάξει το νησί, θα βουλιάξει και ο Κρόνος, και θα μείνει ορφανή η Κουβεντούλα!!!

ωϊμέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να ξεμαλλιαστώ τώρα? όχι? αργότερα? ντατσι.

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 08:40, 09-05-06:

μπεεεεεεεεε!!!!

Καλημερες σας!!

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:52, 09-05-06:

καλημέρες καλημέρες

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 09:55, 09-05-06:

θέλω καφέ!!!!!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους